Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Klawiatura mechaniczna przełączniki blue


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Evolution

Evolution

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 06 grudnia 2016 - 12:33

Witam.Poszukuję klawiatury mechanicznej w cenie około 300-400 zł.Temat głównie poglądowy bo będzie kupowana koło świąt ale chce już wiedzieć by od razu zamówić gdy będę miał taką możliwość. Co do wymagań to podświetlenie może być jednokolorowe chociaż wolałbym różne bo obecnie w mojej corsair k40 mam 16 mln ale aż tak tego nie używam chociaż mi się to podoba.Głównym wymogiem są klawisze blue.Wiem że są głośne ale właśnie uwielbiam ten klik i dlatego chce właśnie takie.Jest tych klawiatur sporo od chińskich po firmowe dlatego pytanie pada tutaj.Pozdrawiam.



#2 HAL900

HAL900

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 4 928 postów

Napisano 06 grudnia 2016 - 01:16

Polatałem troche po forach i po youtube i najbadziej to

http://www.ceneo.pl/27111405



#3 Evolution

Evolution

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 06 grudnia 2016 - 02:34

Tak klawiatura podobno jest dobra jednak nie spełnia głównej rzeczy.Są to blacki które z tego co wiem nie mają tego charakterystycznego kliku.Obecnie dużo piszę i u kolegi bardzo dobrze mi się pisało właśnie na blue noi sam dźwięk bardzo lubię.Myślałem o california t-rex ale z tego co czytałem te zamienniki cherry czyli kailh są słabe.



#4 HAL900

HAL900

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 4 928 postów

Napisano 06 grudnia 2016 - 02:40

ukolegi co sie pisało dobrze na blu. A masz drugiego z black?

Moze pisze sie róznie dobbrze ? ja se jutro odbiore redy to ci opisze jak sie pisze vs membranówka

ja tam zawsze lubiłem niski skok klawisza



#5 Evolution

Evolution

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 07 grudnia 2016 - 10:22

Ja właśnie obecnie mam corsair k40 z wysokim bardzo skokiem jak mechanik i lepiej mi się pisze niż na poprzedniej logitech ultra flat.Skok i pisanie to jedno ale dla mnie blacki są po prosu za ciche nie ma tego klikania.Wiem trochę głupota ale no niestety.Ewetualnie właśnie redy bo też mam znajomego z redami w durandal ultimate

I druga sprawa co do roccata.Szukam podświetlenia a ta wersja go nie posiada.


Użytkownik Evolution edytował ten post 07 grudnia 2016 - 10:26


#6 Evolution

Evolution

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 25 grudnia 2016 - 08:00

Wybór padł na tracer gamezone ulluminate. Nie wiem czy to w 100% dobry wybór ale spełnia moje wszystkie wymagania a przełączniki kolega poleca bo ja w tej z biedronki.Myślę że warto spróbować.





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL