Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Chłodzenie do wysokiego ramu i 6600k (300zł)


Najlepsza odpowiedź Gustawpl , 03 grudnia 2016 - 09:26

Ja ze swojej strony mogę zaproponować Fortisa. Dlaczego? dlatego, że jak wspomniał autor ma kupione wysokie pamięci (choć ja widziałem wyższe) a ten cooler jest odchylony "do tyłu" i nie trzeba tu kombinować wyżej czy niżej wentylator, później przy czyszczeniu jest męka przy założeniu wentylatora (bo są pod nim pamięci i nie ma jak podejść). Fortis, Fortis jest Dla Ciebie

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 sh0king

sh0king

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 02 grudnia 2016 - 10:16

Cześć. 

Jest pewna sprawa, pod koniec tego roku planuje zakończyć składanie komputera. Mam już kupione między innymi: i5 6600k i te ramy: https://www.morele.n...-16gvgb-831832/ (wysokość radiatora 42mm)

Potrzebuje teraz dobrego chłodzenia, żeby one na pewno weszły, ale też żeby na procku po OC były stosunkowo niskie temperatury. Max wysokość chłodzenia to 175mm. Budżet do max. 300zł 



#2 RyanPL

RyanPL

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 03 grudnia 2016 - 01:51

Grandis 2 od SilentiumPC. Można unieść nieco wyżej wentylator i się zmieszczą :) 



#3 Gustawpl

Gustawpl

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 231 postów

Napisano 03 grudnia 2016 - 09:26   Najlepsza odpowiedź

Ja ze swojej strony mogę zaproponować Fortisa. Dlaczego? dlatego, że jak wspomniał autor ma kupione wysokie pamięci (choć ja widziałem wyższe) a ten cooler jest odchylony "do tyłu" i nie trzeba tu kombinować wyżej czy niżej wentylator, później przy czyszczeniu jest męka przy założeniu wentylatora (bo są pod nim pamięci i nie ma jak podejść). Fortis, Fortis jest Dla Ciebie



#4 HAL900

HAL900

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 4 928 postów

Napisano 03 grudnia 2016 - 07:53

Do 6600k z pewnoscia fortis 3 bedzie ok .Wiecej nie trzeba do tego cpu bo ma paste i wiekszość temp i tak pozostaje pod blacha od pewnego poziomu TPD


Użytkownik HAL900 edytował ten post 03 grudnia 2016 - 07:53


#5 sh0king

sh0king

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 11 grudnia 2016 - 03:05

Dzięki bardzo, temat można zamknąć wezmę Fortisa :) 



#6 FG42

FG42

    VX-120

  • Moderator
  • 1 874 postów

Napisano 11 grudnia 2016 - 03:13

Wiadomość wygenerowana automatycznie



Temat został Zamknięty przez moderatora.


Powód: Na życzenie autora.


Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Zespół ITPC.NET.PL




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL