Jump to content

  •         

Photo

Router do bursy do 100zł.


  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1 kiroma

kiroma

    Zapomniany dzieciak

  • Użytkownik
  • 2685 posts

Posted 22 November 2016 - 06:27 PM

Pokój niech będzie z wami.
 
Postanowiłem trochę zainwestować i postawić u siebie router, aby można było przeglądać bez problemu internet w moim pokoju w bursie (Jakość sygnału z bursianych routerów nie pozwala mi często na wczytanie prostej tabelki z tekstem, w której mam mój plan lekcji...).
Potrzebny jest mi tryb Bridge, oraz w miarę dobry sygnał WiFi. Chcę, żeby łączył się z moim laptopem bezprzewodowo. Będzie stał 1-2 metry od niego, lecz brak mi możliwości jakkolwiek pociągnąć kabel, pasmo 5GHz jest obsługiwane przez mój laptop.
 
Obsługa aneksu A jest mile widziana, lecz nie wymagana.
 
Mój kolega polecił mi TP-Link TL-WR841N. Korzysta z niego od dłuższego czasu i mówi mi, że nie miał z nim żadnych problemów.


Pieseł jest szczęśliwy z I5.


#2 Aduro

Aduro

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 8 posts

Posted 15 December 2016 - 03:36 PM

Jak chcesz podpiąć się do istniejącej sieci? Chcesz wymienić obecny router na nowy czy podłączyć się za nim jedymie w celu poprawienia zasięgu? W takim wypadku polecam jakiś Access Point lub router z trybem pracy "AP".

Potrzebny Ci annex a? Polecany przez kolegę router ma typowe złącze Ethernet (RJ-45) dla WAN, annex a będzie miał router z wbudowanym modemem przacujący z telefoniczną siecią ADSL..
Musisz jaśniej określić swoje potrzeby i zamiary.


FG42 (15 December 2016 - 03:41 PM):
Nie cytuj wypowiedzi poprzedzającej chyba, że odnosisz się do jej części. Używaj przycisku @Oznacz.

Edited by FG42, 15 December 2016 - 03:40 PM.


#3 kiroma

kiroma

    Zapomniany dzieciak

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2685 posts

Posted 09 February 2017 - 09:30 PM

Aaa, przepraszam za mały spam. Temat do zamknięcia.


Pieseł jest szczęśliwy z I5.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

  Copyright power by: ITPC.NET.PL