Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

LG G4 nie włącza się, po podłączeniu do ładowarki nie reaguje.


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 MlodyOrz

MlodyOrz

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 364 postów

Napisano 11 listopada 2016 - 05:05

Wczoraj po rozmowie telefonicznej schowałem tel do kieszeni, wróciłem do domu wyjmuje tel patrze zero reakcji, pomyślałem że bateria padła bo faktycznie słaba była. Podłączyłem tel do ładowarki i żadnej reakcji, podłączałem również do innej jak i do komputera, nic, komputer również nie wykrył telefonu.

 

Jakieś półtorej godziny temu spróbowałem ponownie podłączyć tel do ładowania, załapało ale tylko na chwilę. Ekran ładowania potwierdzający że tel się ładuję i czerwona dioda, ja już szczęśliwy, lecz po chwili patrze a tel znowu wyłączony i się nie ładuję.



#2 snowqwer

snowqwer

    ❄🎮🎧💻🎵❄

  • Użytkownik
  • 1 596 postów

Napisano 11 listopada 2016 - 05:11

Jeśli masz gwarancję to ja bym o tym pomyślał. W G4 co jakiś czas słyszy się, że telefon się nie ładuję i pomaga wymiana płyty głównej. Spróbuj jeszcze na innym kablu ładowarce może akurat pomoże.


Użytkownik snowqwer edytował ten post 11 listopada 2016 - 05:12


#3 MlodyOrz

MlodyOrz

    Dużo pisze

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 364 postów

Napisano 11 listopada 2016 - 05:24

Gwarancja jak najbardziej jest i najprawdopodobniej wyśle tel w poniedziałek, tylko myślałem że może ktoś ma jakiś pomysł jak rozwiązać problem, lecz wydaję mi się że to właśnie padła płyta główna. Próbowałem na innym kablu, innej ładowarce, jak i do tej podłączałem inny telefon.


FG42 (11 listopada 2016 - 05:28 ):
Nie cytuj wypowiedzi poprzedzającej chyba, że odnosisz się do jej części. Używaj przycisku @Oznacz.

Użytkownik FG42 edytował ten post 11 listopada 2016 - 05:27




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL