Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Słuchawki do muzyki i gier


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Neki

Neki

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 06 listopada 2016 - 11:14

Witam

 

Potrzebuję słuchawek głównie do muzyki, a także do grania.

Słucham muzyki klubowej,trochę hip hopu wiec trochę basu się przyda, również zamierzam grać w cs go,nfs,bf

(zamierzać bo mam kupić kartę graficzną bo w obecnej chwili jadę na zintegrowanej)

Posiadam Asus Xonar Essence St, a mój budżet do 400 zł, chyba że słuchawki będą kosmos to dołożę te 5 dyszek, dobrze by było żeby słuchawki były półotwarte

 

Kiedyś pisałem i wiedziałem jakie kupić ale dawno nie zaglądałem na forum i usunęło wątek.


Użytkownik Neki edytował ten post 06 listopada 2016 - 11:19


#2 TitoBandito

TitoBandito

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 582 postów

Napisano 06 listopada 2016 - 05:33

Od siebie mogę polecić ci słuchawki Sennheiser HD 598 :

http://www.audiostre...4_m-p-6065.html

Nowe niestety sporo przekraczają twój budżet, ale czasem można dorwać używane za połowę tej ceny w dobrym stanie. Idealnie by pasowały do twojej karty, a jeżeli masz w domu jakiś stacjonarny zestaw muzyczny (dobrej klasy) to byłby to dodatkowy atut za takimi słuchawkami.
TitoBandito.png

#3 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 07 listopada 2016 - 08:50

Jak Ci się uda dorwać alg m220 pro to będzie świetna opcja. Na mp3store w komisie były ze 2 sztuki ostatnio w dobrej cenie

Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#4 Neki

Neki

    Forumowicz

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 09 listopada 2016 - 05:18

Szukałem akg m220 pro ale gość z mp3store podczas konwersacji mnie zablokował nie wiem czemu, a nigdzie nie można ich znaleźć, dlatego słuchawki mogą być trochę droższe.


Użytkownik Neki edytował ten post 09 listopada 2016 - 05:18


#5 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 09 listopada 2016 - 07:56

Bo to limitowana edycja z massdropu. Zablokował? Musiałeś coś powiedzieć głupiego bądź zapchaną ma skrzynkę. Prosta zasada - bierzesz - piszesz - nie bierzesz - nie piszesz :)


Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#6 Neki

Neki

    Forumowicz

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 09 listopada 2016 - 08:19

Zablokował, chciałem ale pod koniec listopada bo wtedy kasę będę miał, powiedział że ok zaklepie mi je, zapytałem o przesyłkę czy preferuje kuriera pobraniowego bo boje się w ciemno obcemu gościowi kase wysyłać i żeby zdjęcia zrobił, powiedział że zrobi zdjęcia i odpisał że pobraniowę nie wysyła i kontakt się urwał :/

 

Dlatego proszę w dalszym ciągu o pomoc w w wyborze nieszczęsnych słuchawek.


Użytkownik Neki edytował ten post 09 listopada 2016 - 08:21


#7 kukuryku

kukuryku

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 13 grudnia 2016 - 10:17

Ja mam średniaki z philipsa, takie zakładane, nie douszne. Dźwięk 12/10 i przy grach i przy muzie. Śmigają mi już ponad rok.





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL