Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Krzesłoi biurko dla goliata

krzesło problem pomoc szybko biurko

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Zordon

Zordon

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 01 listopada 2016 - 09:27

Siema! Montuję sobie stanowisko do grania, spędzam przed monitorem jakieś 26 godzin na dobę więc bardzo zależy mi na maksymalnym komforcie, problem w tym, że mam 2 metry wzrostu i ważę około 140+ kilo. Pytanie brzmi: Czy może znajdzie się tu ktoś kto ma jakiekolwiek przydatne informacje w tej kwestii. Niestety nie mam w dostępnej okolicy żadnego solidnego sklepu z takimi rzeczami, więc nie mam jak pójść i się przymierzyć do konkretnych modeli. Wiem, że standardowe rozmiary biurka 70-80 cm jakie znalazłem są za małe, a zwykłe biurowe krzesło też się nie nada. plz halep



#2 maras52

maras52

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 134 postów

Napisano 02 listopada 2016 - 10:59

26 godzin na dobę


Jak Ty to robisz ?!


Co do tematu:
Jeden woli biurko zastawiające 3/4 ściany z wodotryskami i tuzinem szafek, półeczek etc, drugi zwykły blat na czterech nogach, a jeszcze inny wstawi deskę do prasowania. Poza tym najlepiej pojechać do jakiejś Ikei , BRW, wcześniej możesz jeszcze na stronie pooglądać.
Co do krzesła się nie wypowiadam bo mam odmienne zdanie na temat całego tego zagadnienia.

Użytkownik maras52 edytował ten post 02 listopada 2016 - 11:01

Zdravim =MRS=
CPU - AMD Ryzen 7 1700 @ 3.9GHz | Cooler - Fractal Design Kelvin S36  |  GPU - Club3D Radeon R9 270x 2GB  | RAM - 2x 8GB GoodRam IrDM 2400MHz

MoBo - MSI X370 Gaming Pro Carbon | PSU - Chieftec 560W | Case - SPC RG4 Pure Black TG | SSD - Samsung 850 Evo 250GB | K&M - MC Volcano Hammer Brown + Logitech G600 | Sound - Logitech X-540






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: krzesło, problem, pomoc, szybko, biurko

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL