Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Jaki - system stałego zasilania/tusz/hpf4210 ?


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Mariusiz

Mariusiz

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 22 października 2016 - 01:33

Witam,

bez owijania w bawełnę znudziło mi się "babranie" igłą i strzykawką uzupełniając kartridże hp300. Postanowiłem więc poszukać rozwiązania tego problemu; no i znalazłem w sprzedaży drukarki wyposażone w system stałego zasilania głowic, ale są one zbyt drogie jak na moje potrzeby drukowania. Zrobiłem większy skok do Internetów, znalazłem rozwiązanie "dedykowane" do konkretnego modelu jaki posiadam HP f4210  (jest to już dość stary sprzęt, ale działa bez zarzutu).

http://colorway-shop.pl/pl/30-hp

Chciałem zapytać jak to się sprawuje? Czy ten producent CISS jest godny zaufania?, może ktoś już kupował taki dodatek do swojej drukarki  i ma pewne doświadczenia? (nie koniecznie ten model i marka). Jaki marki tusz polecacie, kupić komplet u nich? przyznam się szczerze, że ostatnio pokusiło mnie aby zejść z kosztów i kupiłem tusz firmy Active Jet - który okazał się bardzo słabej jakości, jego główną wadą jest to, że kartridże napełnione tym tuszem potrafią zaschnąć po kilku dniach nie pracując. Wcześniej korzystałem z tuszy BlackPoint - były całkiem okej. Ustępował jakością oryginalnych tuszy HP - dosłownie bardzo mała różnica. Może innych producentów polecacie?


Użytkownik Mariusiz edytował ten post 22 października 2016 - 01:35


#2 Mariusiz

Mariusiz

    Świeżo zarejestrowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 23 października 2016 - 03:52

hmmm, rozumiem że nikt nie miał styczności z takim rozwiązaniem? - no nic, chyba zamówię i sam się przekonam ^^





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL