Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Przekierowanie portu na routerze TP-Link TD-W8970 v3 POMOCY!!!

TP-Llink przekierowywanie portów TD-W8970 v3

Najlepsza odpowiedź meesha , 30 września 2016 - 01:17

To zrób to przez zwykły port forwarding - jeżeli coś przychodzi na zewnętrzny interfejs na port tcp 80, to niech forwarduje to na odpowiedni port i IP serwera multimedialnego. No chyba że potrzebujesz remote access do routera spoza sieci domowej.

Przejdź do postu


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 patol

patol

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 29 września 2016 - 06:29

Witam.Jak można zmienić w modelu tego routera przekierowanie portu gdy logujemy się do routera: z 192.168.1.1:80 na przykład na 192.168.1.1:89? Model to TD-W8970 v3

 

 Niestety sam nic nie znalazłem. Będę wdzięczny za każdą podpowiedz, lub odesłanie mnie do jakiegoś poradnika.

 

Pozdrawiam serdecznie.



#2 meesha

meesha

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 230 postów

Napisano 29 września 2016 - 10:30

Port 80 to standardowy port http, z którym łączysz się z serwerem usługi konfiguracji na routerze. Ciężko mi znaleźć powód, aby to zmieniać. Opisz może coś więcej jaki efekt chcesz uzyskać, spróbuję podpowiedzieć.



#3 patol

patol

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 30 września 2016 - 05:52

Chodzi mi o zdalny dostęp do domowego serwera multimedialnego. Dostawca internetu ustawił port 80 jako przekierowanie do serwera. W poprzednim routerze mogłem zmienić to w sekcji remote management, natomiast w nowym TP-linku nie mogę odnaleźć tej opcji.



#4 meesha

meesha

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 230 postów

Napisano 30 września 2016 - 01:17   Najlepsza odpowiedź

To zrób to przez zwykły port forwarding - jeżeli coś przychodzi na zewnętrzny interfejs na port tcp 80, to niech forwarduje to na odpowiedni port i IP serwera multimedialnego. No chyba że potrzebujesz remote access do routera spoza sieci domowej.





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL