Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Orange Cyber Tarcza problem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tome133

Tome133

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 20 września 2016 - 06:07

Witam!

 

Dziś po załadowaniu przeglądarki przekierowało mnie na strone orange i wyskoczył komunikat o zablokowanym łączu ze względu na zagrożenie w moim ruchu sieciowym. Posiadam laptopa i komputer stacjonarny na obu mam aktualnego Eseta. Przeskanowałem oba sprzęty Esetem i  360 total security na komputerze wykryło jakieś 2 drobne syfki a komunikat na stronie orange tarcza nadal jest "

Wykryto zagrożenia:

 

Proszę o pomoc!



#2 foh23

foh23

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 280 postów

Napisano 21 września 2016 - 01:11

I będzie. Zadzwoń do nich i poinformuj, że wsio u Ciebie ok, że przeskanowałeś kompa. U mnie nic nie było i też Cyber tarcza wariowała. Gdzie na swoim komputerze siedzę na linuxie i nie ma prawa wejść jakieś badziewie, a laptoka i kompa brata przeskanowałem i nic nie znalazło :E

Także ta ich tarcza to pic na wodę fotomontarz.

Edit:
U mnie dopiero na drugi czy trzeci dzień zniknęło ale rozmawiałem z nimi na błękitnej, więc nie wiem czy to ma wpływ na to, że ostrzeżenie zostało usunięte. Tak czy inaczej nie panikuj, bo jak pisałem to pic na wodę ;)

Użytkownik foh23 edytował ten post 21 września 2016 - 01:16


#3 meesha

meesha

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 230 postów

Napisano 21 września 2016 - 02:32

A nie ma tam opcji wyrzucenia z kwarantanny? Ostatnio na urlopie byłem w pensjonacie, gdzie mi to wyskoczyło na komórce (wifi), i byłem w stanie wyklikać się z tego piekiełka.



#4 foh23

foh23

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 280 postów

Napisano 21 września 2016 - 02:34

Tak można odblokować samemu ale na ich stronie i tak potem wisi, że jesteś zagrożony :P (CERT Orange czy jakoś tak).






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL