Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Jaki monitor pod podany sposób użytkowania ~ 1 tys


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Wolnygosc

Wolnygosc

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 226 postów

Napisano 14 września 2016 - 09:58

Witajcie, 

 

Powiem tak, do założenia wątku skłoniła mnie siostra - która namawia mnie na to aby pierdyknąć monitor na ścianę.

 

Mówię że jak monitor to cały zestaw komputerowy bez kompromisów już wymienię. 

 

No i tak może pomożecie przyspieszyć wymianę starego PC z 2008 r bo ogranicza mnie też myślę karta graficzna Radeon 4850 512 MB 2x DVI aby wykorzystać 100% możliwości współczesnego monitora.

 

 

Do czego głównie używam monitora 

 

Obecnie głównie dzień w dzień administracja witryn w Wordpress - pracuje zdalnie.

Youtube - vlogi ze świata itp treści + rzadziej jakiś film

Zdarza się też czasem coś w Gimpie obrobić ale tylko podstawy

Na samym końcu są gry - pykam już od święta 

 

Obecnie w użyciu Flaton W2242T - kupiony razem z zestawem w 2008 (nadal świeci :D )

 

Jak się ostatnio rozglądałem jakiś  ponad rok czasu temu i zbierałem się do zakupu nowego zestawu marzyła mi się 

 

iiyama X2783HSU-B1 + coś ewentualnie od LG - design wąskich ramek wygląda kapitalnie 

 

Teraz ta iyamka https://www.morele.n...3hsu-b1-593923/ tanio wydaje mi się coś stoi 

 

Powiedzmy że ~1 tys na ten cel bym znalazł - jaką kosę możecie polecić w tym budżecie, która sprawi że spadnę z fotela :D

 

Pozdrawiam


Użytkownik Wolnygosc edytował ten post 14 września 2016 - 10:05

Calm Down And Get The Beer In Bro

 

Setup:

CPU: i5-6600K

Cooler: SPC Fortis 3 v2

MB: ASRock Z170 Extreme 4

RAM: Corsair DDR4, 2x8GB, 2400MHz, CL14 Vengeance,

SSD Crucial MX200 250GB+HDD 1TB WD BLUE+Toshiba P300 1TB 

GPU: XFX Radeon RX 480 GTR Black 8GB  

Case: SPC Gladius M35

PSU: Corsair CX550M 550W

K+M: Logitech Orion Spectrum G910+Logitech G402

Monitor: LG 34UM68-P

 

 


#2 Zadowolenie.pl

Zadowolenie.pl

    Forumowicz

  • Przedstawiciel Firmy
  • 208 postów

Napisano 01 listopada 2016 - 05:03

Naszym zdaniem dobrym wyborem w Twoim przypadku może okazać się monitor od firmy iiyama - http://www.zadowolen...i-hdmi-2x2-5w-1 JEst to bardzo dobrze oceniany w sieci monitor pod wieloma względami. Dobra matryca o przekątnej 27 cali sprawdzi się w grach. Dodatkowo całość posiada naprawdę szerokie kąty widzenia obrazu co sprawi, że gra czy też oglądanie na nim filmów będzie jeszcze bardziej przyjemniejsze. Całość dopełnia ładny, prosty wygląd oraz dobra jakość wykonania jak i szereg przydatnych dla Ciebie złącz.





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL