Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Słuchawki Beats- mikrofon do PC


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Minecube

Minecube

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 392 postów

Napisano 12 września 2016 - 04:59

Witam!

Mam problem z mikrofonem. Mam jakąś słabą kamerkę internetową, z której dźwięk jest naprawdę fatalny. Jako, że kupiłem sobie słuchawki Beats Solo 2, to chciałem je wykorzystać. Mój kolega robi tak samo ze swoimi, tylko on ma laptop z jednym wejściem i nie musi mieć rozdzielacza. Wyczytałem w internecie, że do mojego PC potrzebny jest rozdzielacz, więc kupiłem takie coś: https://www.morele.n...m-65459-572648/

Podłączam do laptopa i działa świetnie. Potem podłączyłem do mojego PC i nie działa. Podłączam do PC siostry- to samo. Idzie sam dźwięk ze słuchawek, a mikrofon nic. Gdy podłączam Apple AirPods, to słychać tylko trzaski z mikrofonu. Dźwięk oczywiście działa bez zarzutu... Jak podłączyłem pierwszy raz do PC, to działało dobrze przez jakieś 10 sekund, po czym się coś zepsuło. Przez chwilę myślałem, że po prostu po podłączeniu do PC się rozdzielacz zepsuł, ale znów sprawdziłem na laptopie i tam działa.

 


Update.

Słuchawki, które nie są od Apple działają normalnie na PC. Nie wiem dlaczego tak jest, ale jakoś działają. 

Wszystkie są oryginalne. Apple EarPods kupione z iPhone 6, a Beats kupione w abonamencie w Play.


Sygnaturka%2B2.jpg


#2 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 12 września 2016 - 07:38

Apple ma przesunięte piny na pilocie więc sprawdź sobie najpierw słuchawki czy mikrofon działa po wciśnięciu przycisku odbierania z pilota na kablu. Jeśli działa to musisz sobie kupić 2 przejściówkę od Fiio Lu1

Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#3 Minecube

Minecube

    Dużo pisze

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 392 postów

Napisano 12 września 2016 - 07:49

@Dszeffko

Jak na Beats Solo 2 jak naciskam ten przycisk, to po prostu nie ma szumów tak, jakbym wcisnął pałze. Na Apple Earpods jest tak samo. Dziwi mnie to, że w laptopie HP jak i w MAC Book AIR (to raczej było oczywiste) wszyto działa jak należy. W MAC Book jest jedno wejście combo, a w HP muszę używać tej przełączki. Bez niej się nie obejdzie. 


Sygnaturka%2B2.jpg




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL