Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Światłowody i zrywający internet ( często ogromne pingi )

Internet Niemcy KabelDeutschland

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Betlejem

Betlejem

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 11 września 2016 - 04:19

Witam wszystkich bardzo serdecznie, mam problem z internetem. Posiadam umowe z 100Mb/s downloadu i 6Mb/s uploadu. Problem polega na tym iż w pierwszych 3 dniach internet ten cał czas osiągał stałe 100 Mb/s, czasem 96Mb/s ale to nie robi różnicy. Teraz mam problemy, te moje 100Mb/s downloadu to pic na wode, mam teraz stały internet w okolicach 22 Mb/s. Upload pozostaje taki sam jak był na początku czyli w okolicach powyżej 5 Mb/s. Do tego często dochodzą bardzo wysokie pingi i "zrywanie internetu"(mimo iż sygnał jest niby bardo dobry, na moim laptopie wyciąga często 4 kreski i rzadko 3) bądź bardzo mocne osłabienie go do nawet 2Mb/s. Posiadam światłowody i router Fritz! Box 6490 Kabel + rozsyłacz sygnału Fritz! WLAN Repeater 310. Dostałem instrukcje gdyż wcześniej miałem DSL, że mam tylko zmienić na ten router i podpiąć kabel który mi wysłali i wszystko powinno działać, jak już mówiłem działa ale usługi które są mi dane bardzo mijają się z prawdą.

Nie wiem czy to wina dostawców że im serwery siadają czy co ale jak przez 3 dni miałem wszystko ok to raczej wątpie, że po tych 3 dniach tyle ludzi doszło do ich firmy. Firma to Kabel Deutschland połączona z Vodafone.





Dodaj odpowiedź



  



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Internet, Niemcy, KabelDeutschland

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL