Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

Zapomialem hasła do poczty

1 odpowiedź w tym temacie

#1 yxas11

yxas11

Advanced Member

• Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 27 sierpień 2016 - 03:44

Witam, mam ogromny problem, otóż zapomniałem hasła do poczty o2, próbowałem znaleźć hasło przy pomocy najróżniejszych programów w każdym komputerze w moim domu i w każdej przeglądarce, próbowałem również w ustawieniach google chrome, z którego najprawdopodobniej zakładałem tę pocztę, a to było jakieś 7 miesięcy temu, zauważyłem również, ze te programy nie znajdują haseł do jeszcze kilku innych programów/stron. Brute force raczej nie wchodzi w grę, odzyskiwanie hasła też, niby pamiętam pytanie pomocnicze, ale żadna data podana przy zakładaniu konta nie pasuje... I tu mam prośbę, da się to jakoś odzyskać nie dzwoniąc do nich, zależy mi na czasie, może jakieś przywrócenie danych na przeglądarkę, na pocztę logowałem się może łącznie z  2 razy, ale teraz mi jest ona potrzebna,, pomocy!

#2 FG42

FG42

VX-120

• Moderator
  • 1698 postów

Napisano 27 sierpień 2016 - 03:55

Automatyczna wiadomość

Ten temat został przeniesiony

Wolna strefaO wszystkimSoftwareSystemy operacyjne

CPU:  i7 3770K 4,5GHz                                                  SSD: Crucial MX-100 256GB                   Creative Sound Blaster X-Fi Titanium HD

COOLER: Noctua NH-U12P SE2                                  HDD: WD Caviar Blue 500GB                  Logitech  K120

MOBO: Gigabyte Z77X-UD5H Rev.1.1                         PSU: Corsair CMP SU-850TXV2            Logitech  Performance MX

RAM: Kingston HyperX XMP 1600MHz 16GB CL9    CASE: big tower NZXT Phantom            2x LG IPS/LED224

GPU: Gigabyte GTX-670 OC

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL