Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

CS:GO problem z fps

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wiktor33

Wiktor33

Początkujący

• Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 09:45

Witam, dziś zainstalowałem nową rocznicową aktualizacje dla Windows 10. Przy okazji zainstalowałem również sterowniki do karty graficznej GF gt640. Wieczorem, gdy chciałem zagrać w cs zauważyłem że mam tylko 30 fps. Wszedłem na jakiś serwer społecznościowy i podczas gry było max 20 fps. Nie da się tak grać! W konsoli mam ustawione fps_max 120 oraz fps_max menu 60. Ale zauważyłem, że gdy klikam graj>serwery społeczności w tym jakby menu wyboru serwera mam fps normalą ilość, nic się nie zacina. Spróbowałem wejść na 2 konto i tam sprawdzić czy problem będzie ten sam. Tam również było to samo, lecz gdy wszedłem w opcje i włączyłem a następnie wyłączyłem opcje oszczędzania energii i ustawiłem fps_max 120 i menu 60 fpsy były normalne. Próbowałem zrobić to samo na pierwszym koncie ale to nie zadziałało. Proszę o pomoc :(

#2 Guppy

Guppy

Abstynent Rybka

• Użytkownik
  • 476 postów

Napisano 17 sierpień 2016 - 11:05

GT 610 nadaje się najwyżej do oglądania filmów w necie i wyświetlania pulpitu, więc nie dziwię się, że masz tak mało fps.

#3 Wiktor33

Wiktor33

Początkujący

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 05:30

Bez urazy ale powinienes nauczyc sie czytac. Nie mam karty gt610 tylko 640. To jest duza roznica. Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL