Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

Okno Regnum RG3

okno regnum rg3

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Schaker

Schaker

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 09 sierpień 2016 - 12:20

Witam.

Niedawno stanąłem przed trudnym wyborem. Regnum RG3 czy Regnum RG1W. Problem to to przedni panel i okno. Przedni panel z RG3 przypadł mi strasznie do gustu a chęć posiadania okna również mnie mocno intrygował. Dwóch rzeczy mieć nie mogłem więc wybrałem RG3 obecnie zastanawiam się czy jest możliwość bez jakiegoś "Home Made" dokupienia panelu bocznego z oknem do RG3 ewentualnie czy SilentiumPC  zamierza wprowadzić taka obudowę (wtedy będą takie panele boczne bardziej dostępne). Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź :)

#2 SilentiumPC

SilentiumPC

Dużo pisze

• Przedstawiciel Firmy
  • 719 postów

Napisano 09 sierpień 2016 - 03:24

Witaj, Schaker :)

Niestety ale do RG3 należy doposażyć się w takowy panel z oknem we własnym zakresie. Swoją drogą z obudów z oknem ostatnio wprowadziliśmy Gladius M35W :) Nie brałeś jej pod uwagę?

#3 Schaker

Schaker

Świeżo zarejestrowany

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 10 sierpień 2016 - 03:00

Już RG3 kupiona stoi od 2 miesięcy i pręży muskuły w moim pokoju "zabaw", więc już jej do sklepu nie zwrócę :) dodatkowo jak żona zobaczy znów inną obudowę, ojjjj mogę mieć problemy hehehe :) Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź :)

#4 Schaker

Schaker

Świeżo zarejestrowany

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 17 kwiecień 2017 - 11:32

Witajcie po przerwie :) Troszkę inne pytanie niż kiedyś jednak dalej dotyczy tej obudowy więc nie tworze nowego tematu :) Chciałem wymienić chłodzenie w swoim PC. Oczywiście pierwsza myśl FORTIS 3 V2 pytanie tylko czy Fortis bez najmniejszych problemów wejdzie do tej obudowy? Dodatkowo czy nie będzie kolidowało z tylnym wentylatorem w obudowie  gdy dołożę do Fortisa drugi wentylator z tyłu?? Płyta główna MSI b85-g43 gaming

#5 SilentiumPC

SilentiumPC

Dużo pisze

• Przedstawiciel Firmy
  • 719 postów

Napisano 18 kwiecień 2017 - 08:15

Witaj ponownie Schaker :)

Na tej płycie głównej socket jest umieszczony w standardowej pozycji więc bez obaw. Chłodzenie Fortis 3 V2 nie będzie kolidować :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: okno, regnum, rg3

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL