Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Jakie sluchawki do ok 100 zl


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 kamiloLo

kamiloLo

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 120 postów

Napisano 18 lipca 2016 - 06:45

Jakie wybrać słuchawki nauszne do około 100zl. Bez mikro tylko do muzyki na tel/pc (lubię bass).

#2 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 18 lipca 2016 - 06:56

Automatyczna wiadomość


Ten temat został przeniesiony


HardwareArtykuły UżytkownikówHardwareKarty dzwiękoweSłuchawki


NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#3 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 18 lipca 2016 - 07:01

może snab ep-h81 ? sam mam i polecam bo w swojej cenie grają naprawdę przyjemnie , dobrze są wykonane , polski produkt i całkiem fajne pianki + etui w zestawie , a cena tylko 59zł :]


jlzqhakr0o4c.jpg


#4 surman24

surman24

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 74 postów

Napisano 18 lipca 2016 - 09:16

Polecam Creative Fatality, sam miałem i użytkowałem długo. Są to godne polecenia słuchawki około 100zł.



#5 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 19 lipca 2016 - 12:15

Nie - fatality nie są godne polecenia ;)
Określ się najpierw autorze jakiego typu słuchawki chcesz - dokanałowe, douszne, nauszne oraz jakie masz źródło (co to za telefon i jaka karta dźwiękowa jest w pc)?


Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#6 kamiloLo

kamiloLo

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 120 postów

Napisano 19 lipca 2016 - 06:40

Nie - fatality nie są godne polecenia ;)
Określ się najpierw autorze jakiego typu słuchawki chcesz - dokanałowe, douszne, nauszne oraz jakie masz źródło (co to za telefon i jaka karta dźwiękowa jest w pc)?

pisalem ze nauszne .. telefon to lg l90 / niedlugo i tak zmienie.. a karta nwm nawet .. chce poprostu słuchawki do telefonu zeby fajnie grały niedrgie i tyle.


może snab ep-h81 ? sam mam i polecam bo w swojej cenie grają naprawdę przyjemnie , dobrze są wykonane , polski produkt i całkiem fajne pianki + etui w zestawie , a cena tylko 59zł :]

pisałem nauszne nie dokanałowe.



#7 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 20 lipca 2016 - 11:03

ISK HP-580 - dobre słuchawki i tak samo dobra alternatywa dla hd681


Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#8 Zadowolenie.pl

Zadowolenie.pl

    Forumowicz

  • Przedstawiciel Firmy
  • 208 postów

Napisano 29 października 2016 - 12:50

Sprawdź model od firmy Creative - http://www.zadowolen...i-nauszne-chrom tak jak chciałeś nie posiadają one mikrofonu. Oprócz tego charakteryzują się dobrą jakością wykonania oraz wygodą z użytkowania. Poza tym wszystkie produkty firmy Creative zawsze zapewniają dobrą jakość dźwięku. Polecamy!






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL