Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Klawiatura i niewielka ilość kawy

klawiatura laptop

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Polish

Polish

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 17 lipca 2016 - 12:32

Witam otóż na klawiature wylała mi sie naprawde mala ilość kawy.Nie wylaczylem od prądu bo głupio stwierdziłem ze była naprawde mala ilość którą dosc szybko wytarłem. Nie dziala mi pare klawiszy ale to mi nie przeszkadza bardziej problem ze niekiedy jak np klikne w to robi sie wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww itd jak sciaglem klawisze i wyczyscilem odkurzaczem dzialalo przez 3 dni potem wrocilo.Rozkrecilem i bylo pare lepkosci od kawy ale wytarlem je bardziej mnie dziwi ze ta bardzo mala ilosc kawy poleciala na enter i okolice a kawe znalazlem po 2 stronie lapka.(zabralem sie za to dosc pozno :( klawe moge wymienic a chce miec pewnosc ze to tylko jej wina.

 



#2 FxJ

FxJ

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 907 postów

Napisano 17 lipca 2016 - 01:25

Trzeba było zanieść do serwisy na czyszczenie, nie wiadomo czy się nie wylało na płytę główną też i nie zacznie korodować.


Facebook laptopowa grupa wsparcia technicznego
▶️ RankingLaptopów.pl - polecane laptopy 💻


#3 Polish

Polish

    Świeżo zarejestrowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 17 lipca 2016 - 01:45

Jestem pewien że płyta żyje tak jak mówiłem to nie był cały kubek na cała klawiature chce sie tylko dowiedziec czy te samowpisujace sie litery to juz tylko wina klawy i jak wymienie to starczy:facepalm::sciana:



#4 FxJ

FxJ

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 907 postów

Napisano 17 lipca 2016 - 01:47

https://youtu.be/jfjDSv2inRA
https://youtu.be/8CTxbQ6cdUw
 

No niestety ;) 


Facebook laptopowa grupa wsparcia technicznego
▶️ RankingLaptopów.pl - polecane laptopy 💻


#5 Polish

Polish

    Świeżo zarejestrowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 17 lipca 2016 - 02:16

Wybacz ale miedzy odrobinka kawy a calym kubkiem coli jest różnica........ :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:



#6 FxJ

FxJ

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 907 postów

Napisano 17 lipca 2016 - 02:26

Na filmie masz pokazane jak nawet odrobinka może doprowadzić do korozji styków, wszystko zależy od konstrukcji klawiatury czy odprowadza płyny.

Musisz otworzyć i zobaczyć czy płyn się dostał na PCB czy nie, jeśli nie tyko tylko wymiana klawiatury lub jej czyszczenie w wodzie destylowanej z kroplą detergentu.


Facebook laptopowa grupa wsparcia technicznego
▶️ RankingLaptopów.pl - polecane laptopy 💻


#7 Polish

Polish

    Świeżo zarejestrowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 17 lipca 2016 - 02:40

że na płyte? raczej nie tylko na jakiejs tasmie podobnej do blaszki widzialem a tak czysto ale ze mam klawke sciagnac i cala wrzucic do wody destylowanej z jakim detergentem zeby odparowalo bo jedyne co mam to PolaClear xDD





Dodaj odpowiedź



  



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: klawiatura, laptop

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL