Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Brak dźwięku Sound Blaster X-Fi Xtreme


1 odpowiedź w tym temacie

#1 dzumandzi

dzumandzi

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 11 lipca 2016 - 03:46

witam
dźwięk wczoraj był dziś go nie ma ? Archiwum-X ?? Windows w tym czasie nie aktualizował !


system Windows 7 - kartę mam kilka lat - działała cały czas na starych sterownikach
karta jest wykrywana przez Menadżer urządzeń bez żadnych konfliktów
w Zarządzaniu urządzeniami audio - karta ustawiona jako domyślna co więcej w tym miejscu występuje wskaźnik dźwięku który cały czas wykazuje dźwięk (bo w jakimś programie mam włączoną muzykę, albo jakaś strona internetowa gdzie leci dźwięk) - jednak nic nie słychać ( nie mam nic wyciszonego !)
dodam mikser dźwięku też wykazuje dźwięk na skali

podłączyłem słuchawki pod port głośników - też nic nie słychać !

więc sprawdzam głośniki i słuchawki:
przełączyłem głośniki potem słuchawki pod zintegrowaną kartę którą ustawiłem jako domyślną w zarządzaniu urządzeniami audio - i wiem że głośniki działają i słuchawki też !

więc aktualizuję sterowniki pod Sound Blastera X-Fi Xtreme -reset kompa - zmieniam urządzenie domyślne na tą właśnie kartę - podpinam ponownie głośniki i ECHO - karta widoczna w menadżerze urządzeń bez konfliktów - sterowniki zaktualizowane - skala głosu szaleje w zarządzaniu urządzeniami audio - ale nic nie słychać ? mikser dźwięku też szaleje na skali

czy mi padła karta ? mimo iż jest wykrywalna i system ją aktualizuje ?
co się może dziać co można jeszcze zrobić zrobić ?



#2 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 12 lipca 2016 - 05:46

Odinstaluj jej sterownik z poziomu menadżera urządzeń, później usuń kartę, wyszukaj nowe urządzenia i zainstaluj sterownik ponownie.


Znudzony światem wyruszam w kosmos.




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL