Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Kandydaci na moderatora


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
117 odpowiedzi w tym temacie

#1 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 01:28

Jako iz forum sie rozrasta i potrzeba kolejnych "strozy porawa" ,do pilnowanie porzadku na forum, prosze o zglaszanie w tym watku kandydatow na Moderatora.
Podajcie osoby, ktore wg was nadaja sie najbardziej na to stanowisko.Pamietajce,ze to wy pozniej z tymi osobami bedziecie wspolpracowac.Oczywistym jest fakt,ze osoby z ostrzezeniami i banami nie moga byc zglaszani na stanowisko Moderatora.
Porsze o zglaszanie kandydatur do piatku tj. 18.01.2013.
Zaznaczam,ze uzytkownicy nie moga zglaszac sami siebie.
Jednoczesnie zastrzegam sobie prawo do odrzucenia kandydata/kandydatow, ktorzy wg mnie nie beda odpowiedni na to stanowisko.
Pozniej stworze watek z ankieta i sposrod zaproponowanych kandydatow wybierzecie jednego, ktory zostanie na forum Moderatorem.

Lista na 11.01.13
1.SilenS
2Ascaro
3.Animek3
4.Quadro
5.Dszefko

#2 matidop

matidop

    ROG | Overclocker

  • Użytkownik
  • 10 084 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 09:19

Jedna uwaga....3/4 forum ma ostrzeżenia za linki ;)

Ascaro ode mnie.

#3 Guest_marcin21164_*

Guest_marcin21164_*
  • Guests

Napisano 11 stycznia 2013 - 09:20

Matidop

#4 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 09:43

Jedna uwaga....3/4 forum ma ostrzeżenia za linki ;)

Ascaro ode mnie.


Nie przesadzaj, dostaly to moze 4-5 osob, wiec nie tragizuj.
Poza tym zaraz wyjasnie sobie z Cazrny II , dlaczego zdjal Tobie moje ostrzezenie!!!Dostales je bo rozmawialismy o linkach , a za tydzien zignorowals to i znow zaczales je podawac.
Oczywiscie ostrzezenie wraca.

#5 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 10:05

Nie wiem czy ma sens nabór tego typu, bo modem może jeszcze zostać ktoś, kto się nie nada na to stanowisko, a demokratycznie zostanie wybrany (wybrany przez ludzi, żeby było jasne o co mi chodzi, bo może się okazać, że poparcie jednej osoby będzie znaczące. Brak też info o doświadczeniu niestety, a wiadomo, że zawsze lepszy stary wyjadacz od młodego bez wiedzy).
Imho 1 mod to trochę mało, zazwyczaj aktywnych modów dobrze jest mieć tyle ile działów na forum i nie ma problemów.


Wysyłane z mojego LG-P990 za pomocą Tapatalk 2

Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#6 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 10:09

nie no Dszefko tyle modow to przesada i tylu nie trzeba.Modow bedzie 3, rozmawialem z Czarny II i powiedzial,ze nieobecnosc byla chwilowa.Zobaczymy, jesli nie bedzie aktywny to moda mu zdejme i dam komus innemu.A jak napisalem,lepiej zeby demokratycznie, bo wtedy userzy wspolpracuja i maja moda jakiego sami wybrali.Oczywiscie ja mam ostateczne zdanie i jesli ktos sie nie nadaje, ja kasuje go z listy kandydatow.
Mozna piozniej jesczze dac modow lokalnych w najbardziej obleganych dzilalach.

#7 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 10:12

Ja bym tam wolał wybrać sobie sam człowieka, z którym mam współpracować, bo wybrani przez ludzi mogą nie być obiektywni do końca.
(Dobrych modów nigdy za wiele)


@down: Mati ja nie mam warnów, a też się co nieco udzielam :cool:
Wysyłane z mojego LG-P990 za pomocą Tapatalk 2

Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#8 matidop

matidop

    ROG | Overclocker

  • Użytkownik
  • 10 084 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 10:15

Złe rzeczy dzieją się na tym forum :D

Dlaczego nie mam ostrzeżeń nie wiem :P

To nie był tydzień od naszej rozmowy więc nie ja przesadzam ;) 4-5 osób dostało ostrzeżenie te które się najbardziej udzielają na forum i podtrzymują je jakoś :P

10 osób mogę wymienić które się udzielają.1990 innych użytkowników rejestruje się i porzuca forum po udzieleniu pomocy.Taka prawda niestety :/

#9 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 10:36

Złe rzeczy dzieją się na tym forum :D

Dlaczego nie mam ostrzeżeń nie wiem :P

To nie był tydzień od naszej rozmowy więc nie ja przesadzam ;) 4-5 osób dostało ostrzeżenie te które się najbardziej udzielają na forum i podtrzymują je jakoś :P

10 osób mogę wymienić które się udzielają.1990 innych użytkowników rejestruje się i porzuca forum po udzieleniu pomocy.Taka prawda niestety :/


Ja traktuje kazdego rowno, nie wazne kto, ale zasady sa po to,zeby je przestrzegac.Wiec masz racje, zle sie dzieje, skoro przodujacy userzy tego forum nie przestrzegaja regilaminu, a to oni powinni swiecic przykladem ;)

#10 animek3

animek3

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 119 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 10:37

(...)1990 innych użytkowników rejestruje się i porzuca forum po udzieleniu pomocy.Taka prawda niestety :/

Generalnie jest tak na każdym forum.
Z tym, że jeżeli Forum ma powiedzmy 100k użytkowników, to 80k (jak nie więcej) również się stale nie wypowiada.
Nic w tym dziwnego.

MacBook Air


#11 Sebastian

Sebastian

    Majster

  • Użytkownik
  • 215 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 10:52

Moda... na moderatora moim zdaniem SilenS się nadaje, ma doświadczenie w tym, a to ważne, znam go dosyć długo, ze strony moda wsio czasu i wiem że się nada..

#12 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 11:40

Mi też się zdaje że Silens by się nadał.Dszeffko mówisz że najlepszy by był ktoś z doświadczeniem ,a nie ktoś kto po raz pierwszy będzie modem.W takim wypadku mnie to dyskwalifikuje ze stanowiska moderatora.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#13 Ultravoxpl

Ultravoxpl

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 444 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 11:43

Kiedyś musi być ten pierwszy raz kiedy jest się modem :) Ja też stawiam na SilenS'a.
Procesor: i3 550 3.20 GHz ---> 4.08 GHz with SilentiumPC Spartan PRO HE924 / Płyta główna: ASUS P7P55-LX / Pamięć RAM: DDR3 Corsair Vengeance 2x4GB 1600 MHz ---> 1700 MHz CL9 / Grafika: Gigabyte GTX 550 Ti OC version / Zasilacz: Cooler Master GX550 80+ bronze / HDD: SAMSUNG 250GB Obudowa: SPC Brutus 410 / Dodatkowo: Notebook MSI FX400 with Intel i3

#14 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 01:39

Mi też się zdaje że Silens by się nadał.Dszeffko mówisz że najlepszy by był ktoś z doświadczeniem ,a nie ktoś kto po raz pierwszy będzie modem.W takim wypadku mnie to dyskwalifikuje ze stanowiska moderatora.


Czyli zgłaszasz się na nowo? :) Nie zrozumieliśmy się. Chodzi mi o osobę, która ma doświadczenie, a nie o weryfikację obecnych moderatorów .

Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#15 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 01:41

Najwyraźniej się nie zrozumieliśmy ja też zostałem wybrany na moderatora jako całkowity żółtodziób w sprawach pilnowania forum.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#16 Ascaro

Ascaro

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 645 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 02:59

Widziałem, że matidop o mnie pisał więc mówię na wstępie, że doświadczenia co do moderowania nie mam żadnego.
Również co do przebywania na forum, to niestety, ale szkoła nie pozwala mi siedzieć tutaj zbyt długo, więc może się zdarzyć, że na forum będę bywał rzadziej i krócej ;). Oczywiście jakby ktoś chciał mnie zgłosić, to nie odmawiam, ale myślę, że warto abyście wiedzieli o tym co pisałem wyżej ;).

#17 matidop

matidop

    ROG | Overclocker

  • Użytkownik
  • 10 084 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 03:29

Dobra tak więc SilenS jeżeli Ascaro cierpi na brak czasu.

Ascaro doświadczenie możesz zdobyć po czasie to nie problem na pewno :)

Tak samo jak pójdziesz do pracy najpierw masz szkolenie / szkolenia które trwają więc nic od zaraz :)

#18 Melisa

Melisa

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 03:35

ja chce ja! :D

#19 leven

leven

    moder bios Nvidia

  • Użytkownik
  • 3 480 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 03:50

To ma być moderator globalny ?
Taki, który potrafi zmieniać jakieś ustawienia techniczne forum, czy taki, który bierze za "pysk" i przywraca niegrzecznego do porządku, czy taki, który zna się na czymś i siedzi w odpowiednim dziale (mod lokalny) ?

Zgłaszam Animka, Focha i Red-Angela :)

Jak mnie wybierzecie, to macie przechlapane :D
Armored Warfare - kliknij na link, a wejdziesz na nowe forum o czołgach :)

http://www.forum.armoredwarfare.pl/

#20 Ascaro

Ascaro

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 645 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 03:51

Ascaro doświadczenie możesz zdobyć po czasie to nie problem na pewno :)

Tak samo jak pójdziesz do pracy najpierw masz szkolenie / szkolenia które trwają więc nic od zaraz :)


Wiem, tylko że kwestia doświadczenia była poruszana kilka postów wcześniej więc wolałem to uwzględnić, żeby nie było niespodzianek ;). Green-Ivan też doświadczenie zdobywał/zdobywa na tym forum, a mimo to jest dobry modem, tak więc jak się okazuje doświadczenie to nie wszystko :D.

#21 matidop

matidop

    ROG | Overclocker

  • Użytkownik
  • 10 084 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 04:05

Trzyma się regulaminu i jest ok.Wg. mnie zawsze jak będziesz miał problem to nie zostajesz sam.Jest Div i Czarny no i Blackwhite

#22 Czarny_II

Czarny_II

    Moderator honoris causa

  • Użytkownik
  • 2 128 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 04:11

Zapomniałeś o Ivanie :P

Spoiler

ns40yz-2.png


#23 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 04:15

O Czarny wrócił jak miło.Matidop ja trzymam się regulaminu dlatego że przekładam zasady ponad wszystko nawet ponad własne dobro.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#24 Czarny_II

Czarny_II

    Moderator honoris causa

  • Użytkownik
  • 2 128 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 04:22

Błądzić to rzecz ludzka. Po to jest nas kilku, aby patrzeć z kilku punktów widzenia i dzielić się swoimi wnioskami oraz interweniować z tym przeświadczeniem.

Spoiler

ns40yz-2.png


#25 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 04:54

Ok zaraz podsumuje i wpisze dotychczasowe propozycje.

Co do Div to on jest tutaj adminem od strony technicznej i nie wcina sie w moderke.

#26 Melisa

Melisa

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 05:14

a mnie dopiszesz?;>

#27 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 05:27

Melisa nie spamuj.Twoja kandydatura na moderatora forum informatycznego jest mocno nie uzasadniona.Twoja wiedza informatyczna jest bardzo szczątkowa niestety.Zaś potrzebna jest osoba dla której laptop czy PC rozkręcony części to nie pierwszyzna ,a najlepiej jak kandydat znał by się jeszcze na oprogramowaniu i to w dużym stopniu.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#28 Melisa

Melisa

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 05:36

sami mówiliście wyżej że można się douczyć będąc już modem
to zwykła demoralizacja :(

#29 Czarny_II

Czarny_II

    Moderator honoris causa

  • Użytkownik
  • 2 128 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 05:39

Ivan, zapomniałeś wspomnieć, że moderator sam się nie może zgłosić.

Spoiler

ns40yz-2.png


#30 Ascaro

Ascaro

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 645 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 06:03

2Ascaro ?? sam nie jest pewny


Blackwhite - jeśli uważasz, że mimo tych niedogodności, o których pisałem wcześniej mogę być moderatorem, to mnie dopisz - ja absolutnie nie odmawiam. Jeśli nawet jakimś cudem zostanę modem i się nie sprawdzę z jakiegoś powodu, to mi go zdejmiesz ;).

#31 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 06:11

a mnie dopiszesz?;>


Melisa, z calym szacunkiem do Ciebie, ale nie zrobie tego ;)

#32 animek3

animek3

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 119 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 06:12

O! Zostałem zgłoszony :D
Jestem chętny! Doświadczenie również mam! ;) (IDG chociażby :P )

MacBook Air


#33 SilenS

SilenS

    Master

  • Użytkownik
  • 929 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 06:15

I widzę również moja osoba się pojawiła :) Poczekać i zobaczymy co będzie..

#34 foh23

foh23

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 280 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 06:44

Dziękuję za wyróżnienie ale proszę o wykreślenie mojej osoby z listy. Byłem, jestem i zawsze będę użytkownikiem. Moderacja mnie nie interesuje ;)

Edyta:
Dziękuję :)

#35 Quadro

Quadro

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 313 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 09:39

Pamietajcie ze to bardzo odpowiedzialna rola. Mod to nie tylko ten, ktory "trzyma porzadek" ale tez ten, ktory potrafi rzeczowo sie w danym temacie wypowiedziec, nie wprowadza swoimi wypowiedziami w blad i umie tez zareagowac i sprostowac wypowiedz bledna.
Musi byc takze szanowany przez uzytkownikow, bo nie ma nic gorszego, niz moderator, ktory nie ma posluchu wsrod userow. Taki samotny "wilk" dlugo nie pociagnie.

Wiec wybierzcie madrze.

P.S. Przepraszam za brak polskich znakow, ale na tym kompie nie mam polskiej klawiatury

Open Source Activist
Windows 10 Pro
MSI Adora24 AIO

Mój prywatny blog o nowych technologiach :)

 

427431.png


#36 bucu1984

bucu1984

    Ale ja nigdy nie, nie ogarnę się

  • Użytkownik
  • 1 498 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 10:03

zglaszam uzytkownikow
animek3
SilenS

I5 13600KF / Gigabyte B760 GAMING X DDR4 / G.Skill Ripjaws V 32GB 3600MHz CL16 / MSI GeForce RTX 3060 Ti VENTUS 2X V1 OC LHR 8GB GDDR6 / Kingston 2TB M.2 PCIe NVMe NV1 / Toshiba S300 (SMR) HDWT860UZSVA 6TB 3,5'' /   Seagate BarraCuda 1 TB 3.5" SATA III (ST1000DM003) / Seagate BarraCuda 2 TB 3.5" SATA III (ST2000DM006) / SeaSonic 650W (SSR-650RM) / iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle / SilentiumPC Armis AR7 / MSI Clutch GM08 / Silver Monkey X Mandrill
 

 

   


#37 Patryk94

Patryk94

    Jestę Hejterę Haswella

  • Użytkownik
  • 252 postów

Napisano 12 stycznia 2013 - 09:16

Zgłaszam użytkownika
SilenS

No, chyba nie


#38 Siwy007

Siwy007

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 252 postów

Napisano 12 stycznia 2013 - 12:28

Ja popieram Animka i Reda, po wczorajszej rozmowie na ten temat z kandydatami doszliśmy do wniosku, że pasowałby jeszcze Elrond i byłoby jak za starych, dobrych czasów IDG ;)
Problem w tym, że RA wystarczyłby sam (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :P )
PS: Quadro, a Ty na moderatora nie chcesz kandydować? Przecież byłeś chyba nim najdłużej ze wszystkich... ;)

#39 MarTum

MarTum

    Jestem ALFA I ROMEA

  • Użytkownik
  • 9 415 postów

Napisano 12 stycznia 2013 - 12:32

stara ekipa z IDG niech rządzi :)

Oczywiście nie mam nic przeciwko innym

Sygnaturka.png


#40 Siwy007

Siwy007

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 252 postów

Napisano 12 stycznia 2013 - 12:38

E, ja się już nie nadaje :)
Zaglądam na forum nie częściej niż raz dziennie, a to trochę za mało. No chyba, że mam wolne to sobie wątki przelecę

#41 Quadro

Quadro

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 313 postów

Napisano 12 stycznia 2013 - 01:20

Aby byc Modem, trzeba byc aktywnym uzytkownikiem, aby wiedziec co dzieje sie na Forum, aby znac uzytkownikow, przynajmniej tych najaktywniejszych, itd. To ze bylem bardzo dlugo moderatorem na forum IDG i mam duze doswiadczenie to nic nie znaczy tutaj na tym Forum. Bo po prostu nie jestem tu czesto, nie sledze na biezaco co sie dzieje na Forum. A aktywnosc to podstawa dobrego moderatora.
A po drugie nie jestem zainteresowany :)

Open Source Activist
Windows 10 Pro
MSI Adora24 AIO

Mój prywatny blog o nowych technologiach :)

 

427431.png


#42 unitrax

unitrax

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 12 stycznia 2013 - 02:23

Jestem przeciwnikiem rozdawania jakichkolwiek uprawnień osobnikom którzy są zarejestrowani krócej niż 2 lata.
Gdyż nie wiadomo co taka osoba planuje, i jakie ma zamiary, jaki to człowiek.
Raz widziałem jak na jednej z grup dyskusyjnych, administrator nieco roztropnie rozdał uprawnienia i skończyło się to tym że nowicjusz z "zarządu" permanentnie pokasował niektóre treści bez konsultacji, i to była wdzięczność :D.

Życie..


#43 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 12 stycznia 2013 - 02:27

Nie możesz wiedzieć czy stary użytkownik też nie zrobi tego samego ;) Jak to czasem bywa władza uderza do głowy i nawet stary user może robić głupoty :)

Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#44 unitrax

unitrax

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 12 stycznia 2013 - 03:33

Wtedy zmniejsza się prawdopodobieństwo, gdyż jeśli osoba siedzi na jakimś forum 2 lata i się udziela to raczej nie będzie chciała aby miejsce w którym siedzi niszczało, nie będzie "robić" we własne gniazdo.
Nabór na moderatora to wabik na gimbusy, które chcą być moderatorem dla samej tej funkcji.
A jak ktoś 2 lata siedzi na forum, zgłasza "projekty" propozycje usprawnień to widać że mu zależy.
ITPC to na razie małe miejsce, spokojnie ogarnąłby je 1 moderator i 1 administrator :D.
Resztę posta przeniosłem do tematu sugerowanego w "Podobne wątki" poniżej.--> http://www.itpc.net....deratora?page=2
-----------------------------------------
Jakiś tam pomysł raz na jakiś czas rzucę, niekoniecznie mądry i użyteczny,
ale może ktoś, czytając te wypociny wpadnie na coś lepszego, przydatnego.

Życie..


#45 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 12 stycznia 2013 - 04:00

unitrax wez pod uwage,ze to forum dopiero dostalo skrzydel i rozwinelo sie w ciagu ostsnich kiulku miesiecy.A ludzie co siedza tutaj 2 lata nie bardzo moga byc zainteresowani stanowskiem.Wiec sory, ale pomysl bez sesnu.

#46 bucu1984

bucu1984

    Ale ja nigdy nie, nie ogarnę się

  • Użytkownik
  • 1 498 postów

Napisano 12 stycznia 2013 - 04:24

w ogole to black nie rozumiem troche po co to zglaszanie userow przez userow
jak widzisz kogos odpowiedniego pisz do niego na priv i pytaj czy chce na probe i juz
a nie jakies sranie w banie w tym temacie

I5 13600KF / Gigabyte B760 GAMING X DDR4 / G.Skill Ripjaws V 32GB 3600MHz CL16 / MSI GeForce RTX 3060 Ti VENTUS 2X V1 OC LHR 8GB GDDR6 / Kingston 2TB M.2 PCIe NVMe NV1 / Toshiba S300 (SMR) HDWT860UZSVA 6TB 3,5'' /   Seagate BarraCuda 1 TB 3.5" SATA III (ST1000DM003) / Seagate BarraCuda 2 TB 3.5" SATA III (ST2000DM006) / SeaSonic 650W (SSR-650RM) / iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle / SilentiumPC Armis AR7 / MSI Clutch GM08 / Silver Monkey X Mandrill
 

 

   


#47 abi

abi

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 12 stycznia 2013 - 04:36

dyskusja trwa w najlepsze więc może i ja coś troszeczkę namieszam, może kogoś podpuszczę lub wkurzę. ;).
jak by nie było to jest chyba najszybciej rozwijający się wątek na forum.

forum jest małe i nie potrzebuje dużej ilości moderatorów, przy obecnym ruchu funkcje moda mogą pełnić oczywiście też i administratorzy i gdyby to działało, sprawa była by załatwiona. jednak tak nie jest więc:

jedno jest niepodważalne
- forum potrzebuje uwagi modów, a nie moda, więc rozbudowanie struktur jest jak najbardziej wskazane. poza tym wszystkim co zostało już tu napisane warto przyjrzeć się też w tym kierunku by czas obecności modów rozciągnąć na jak największą liczbę godzin wśród doby, by nie było tak że modowie są od 15 do 22 a reszta doby, zwłaszcza dzień, hulaj dusza.
- błędem było by też ustawienie czasu rejestracji bo tak naprawdę jednego moda musielibyście odwołać a nowych zbytnio nie nazbieracie ;) forum ma przecież dopiero 2 lata. nikt nie wybierze moda po tygodniu od rejestracji, z prostego powodu - nikt go nie zna.
- błędem jest też to co sugeruje Quadro (z całym szacunkiem), jak przy tak rozległym tematycznie forum wybrać moda znającego się na wszystkim. mod lokalny, konkretnego działu to tak, wiedza i doświadczenie jak najbardziej wskazane ale nie w przypadku moda globalnego, który jak by nie było ma pełnić całkowicie inną rolę.
- dywagacje czy ktoś może czy nie może być modem, bo coś go ogranicza, wiek, ostrzeżenia, zaangażowanie czy wiedza, nie są aż tak istotne. to nie forum idg gdzie takie rzeczy można było brać pod uwagę i licytować się nimi. to forum jest prywatne i tak jak było wspomniane chyba na początku tego wątku, decyzja należy do Blacka, więc licytacje że ktoś jest za krótko lub dostał % za linki jest bezsensowna a jak sie nie sprawdzi to też nie trzeba będzie prowadzić dysput by uprawnienia zdjąć.
powodzenia

edit
zapomniałem dorzucić, choć to nie jest bezpośrednio związane z wyborem moda. stworzyć kosz , w którym user będzie mógł poprawić założony wątek by mógł z powrotem wrócić na forum

#48 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 12 stycznia 2013 - 04:55

Abi dobrze napisane ;)

#49 Czarny_II

Czarny_II

    Moderator honoris causa

  • Użytkownik
  • 2 128 postów

Napisano 12 stycznia 2013 - 09:36

Pomysł z koszem ciekawy, ale nawet teraz user ma kilka godzin jak nie więcej na zedytowanie wątku - nie usuwamy ich od razu, tylko ostrzegamy najpierw. Co do faktu, że wystarczyłby jeden mod i 1 admin to się nie zgodzę. Każdy z nas ma swoje życie, a tutaj poświęcamy czas z powodu hobby, czy też dla przyjemności, ale nie jest to aktywność o najwyższym priorytecie. Ostatecznie nie zawalę egzaminu, czy nie pójdę do pracy tylko dlatego, że ktoś spamuje na forum.

Spoiler

ns40yz-2.png


#50 Quadro

Quadro

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 313 postów

Napisano 13 stycznia 2013 - 12:14

Abi zgadzam sie z tym co mowisz.
Ja nie mialem na mysli, ze mod globalny ma sie znac na wszystkim, bo to po prostu nie mozliwe.
Uwazam tylko ze mod powinien miec wiedze w temacie komputerow , bo to glowny profil tego Forum, aby mogl zrewidowac wypowiedzi innych uzytkownikow i samemu wypowiedziec sie na temat.

Bo jak to sie mowi - po pierwsze nie szkodzic

Open Source Activist
Windows 10 Pro
MSI Adora24 AIO

Mój prywatny blog o nowych technologiach :)

 

427431.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL