Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

Wiedźmin 3 - SAVE

74 odpowiedzi w tym temacie

#51 Teleskop0636

Teleskop0636

Forumowicz

• Użytkownik
  • 294 postów

Napisano 23 grudzień 2016 - 09:40

Pasuje :D To jest tuż przed rozmową z elfem prawda ?

#52 XarduneK

XarduneK

Dupek

• Moderator
  • 3337 postów

Napisano 23 grudzień 2016 - 09:42

Tak, dopiero wróci do swojego ciała z tego co pamiętam :)

#53 Teleskop0636

Teleskop0636

Forumowicz

• Użytkownik
  • 294 postów

Napisano 23 grudzień 2016 - 09:46

ok, wielkie dzięki ;)

#54 Papknight

Papknight

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 30 grudzień 2016 - 05:59

Hej wszystkim

Mam problem :/ Nie przypuszczałem, że wątek romansu Geralta z Triss/Yen jest tak ubogi i jeden dialog decyduje o tym, że na końcu zostaję sam :( Byłem zbyt pazerny i Geralt wyznał miłość zarówno Triss jak i Yen. Byłem przekonany, że później będzie jakaś misja z wyborem jednej z kobiet, Mea culpa. W skrócie potrzebowałbym save'a z wyborem Triss, najlepiej z okolic wypłynięcia na Skellige razem z Czarodziejkami i Avallach'em (może być wcześniej).

Misji większość wykonałem pobocznych jak i zleceń, 34 poziom, jednak sporo znaków zapytania na mapie istnieje. Baron zginął, zawsze pomagałem Ciri, Cerys została królową, Radowid i Djikstra zostali zabici. 

Gdyby ktoś miał coś podobnego byłbym bardzo wdzięczny :)

#55 Teleskop0636

Teleskop0636

Forumowicz

• Użytkownik
  • 294 postów

Napisano 31 grudzień 2016 - 11:53

Niestety u mnie doszło do złego zakończenia 2/5 pozytywnych :P Poszedłem na grób skjala, ale zawsze chciałem uspokoić Ciri co nie wyszło mi na dobre. Mam pytanieczy to złe zakończenie będzie miało wpływ na dodatki ? Bo jeśli tak to aż mam ochotę przejsc te misje od momentu śmierci Vesemira, ale nie chce mi się znowu :P  Miałbyś może save z dobrym zakończeniem ? :/ Xardunek u Ciebie jakie było zakończenie za pierwszym razem ? Jak co zaczołem już dodatek serce z kamienia, a dokładnie skończyłem rozmowe z Panem lusterkiem i zdecydowałem mu pomagać i pojsc do tego od długu.

Duże ma znaczenie to komu pomogłem ? U mnie Emhyr wygrał wojnę bo zabiłem Radowida i Dikstrie. Lepiej by było gdybym tego nie wykonał i Emhyr przegrał ?

A i jeszcze byłem z Yen. Bez sensu dla mnie to, ze taki błachostki mają wpływ na los świata :/ Zawsze starałem się być jak "Ojciec dla Ciri" Czyli dawałem jej swobode, ale nie pozwalalem na gniew np. w w labolatorium. Wejśćie do pokoją z czarownicami było negatywnym wyborem co jest dla mnie bez sensu bo Ciri nie chciała tam sama wchodzić. Odwiedziłem grób Skiala, gdybym poszedł z nią do Emhyra i nie przyjoł zapłaty to została by cesarzową po tych wyborach prawda ? A gdybym pozwoił jej się wyzyć w labolatorium to by została wiedzminką bo 2/4 Skial i rage w labolatorium bez emhyra czyli tak jak wybrałem w grze.

Jedynie gdzie moim zdanieł zje...wybor to było moment w którym nie poszedłem na bitwe na śnieżki tylko powiedziałem jej, że nie może być we wszystkim najlepsza, a reszta wyborów powinna mi dać dobre zakończenie, no ale jest inaczen :P CZyli powinna zostać wiedźminką, a gdybym poszedł od Emhyra i nie wzioł zapłaty to została by cesarzową ? Takie moje zdanie. Sama gra była dla mnie genialna i boje się, że np. Mass Effecta Andromeda będę oceniał przez pryzmat wiedzinna 3 

Dlaczego głubia rozmowa z czarodziejkami w pokoju ma większy wpływ niż rozmowa z Elfem, ktory zmusza Ciri do czegość po czym mowię, że wybór należy do niej :P Dobra koniec marudzenia :D Pora przejsc 2 DLC

Można prosić o save gdzie Ciri zostaje wiedźminką ? Najlepiej tuż przed rozmową w tym zamku obok Avallacha.

Albo moment w którym kradniemy konie, szkoda, że on nie miał żadnego wpływu :/ 

Użytkownik Teleskop0636 edytował ten post 30 grudzień 2016 - 08:15

#56 Teleskop0636

Teleskop0636

Forumowicz

• Użytkownik
  • 294 postów

Napisano 01 styczeń 2017 - 08:54

Dziwne, wybrałem sobie tego save http://www.nexusmods.../?id=1144&pUp=1 I po misji, w ktorej przyjołem Qest zaczynający serce z kamienia podczas rozmowy po wyjsciu z tej posiadłości cały czas lv up i nagle zrobił się z 36 na 61. Wiesz może dlaczego ? Ktoś na tym savie gre przechodził na najtrudjniejszym poziome i miał wszystkie eliksyry

#57 dance1

dance1

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 04 styczeń 2017 - 03:05

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Niestety co dopiero grę zacząłem padł mi dysk i straciłem save, czy posiada ktoś save po zakończonej walce zwojownikiem Dzikiego Gonu gdy wraz z Keirą wychodzi się z podziemi i się żegna, przy łódce.

Z góry dzięki.

#58 ponury

ponury

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 23 luty 2017 - 09:53

Witajcie wszyscy i jednocześnie wybaczcie, że odkopuję - desperacja ma sięga wyżej niż góry smocze. Zarejestrowałem się na forum i piszę z oczywistych pobudek - ściągnęła mnie tu nazwa tematu. Najprościej będzie powiedzieć, że dałem ciała i na końcu gry Ciri postanawia się poświęcić, cholernie mi z tym źle, chciałem aby ocalała, ale widać nie będąc tego do końca świadom podjąłem jak już teraz wiem 3 złe decyzje. Poszukuję więc zapisu gry i nie ukrywam, że moje "wymagania" co do tego zapisu mogą utrudniać mi jego odnalezienie u kogoś, ale spróbuję. Poszukuje zapisu gry sprzed tej ostatecznej bitwy na Skellige, lub też w jej trakcie, jednocześnie na podstawie dobrze podjętych decyzji Ciri musi przeżyć (najlepiej jakby została wiedźminką), romans z Triss a Yen neutralna. Pobocze wymagania, choć nie wymagane to: Baron żyje, Keira żyje, Radowid zabity, Dijkstra zabity, bożątka żyją. Od wczoraj kiedy zakończyłem grę w taki sposób w jaki zakończyłem dosłownie nie chce mi się niczego, jestem zdruzgotany, stawiam kratę Wiedźmińskiego Czempiona temu kto mi pomoże!

Użytkownik ponury edytował ten post 23 luty 2017 - 09:59

#59 XarduneK

XarduneK

Dupek

• Moderator
  • 3337 postów

Napisano 23 luty 2017 - 11:56

Chyba będę miał coś idealnego dla Ciebie... wymagania poboczne spełnione. Problem jest tylko jeden, to nowa gra plus, pasuje? ;)

#60 ponury

ponury

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 23 luty 2017 - 01:08

Cóż, czytałem trochę i oglądałem recenzje NG+, podobno umiarkowanie to wyszło chłopakom z CD Project Red, ale cóż zdaje się, że innego wyjścia nie mam. Podsyłaj, jakoś dam radę, z drugiej strony jeżeli to jest końcówka podstawki to nie będzie raczej tak źle, w sumie to i tak planowałem niedługo kupic oba dodatki, ostatnio podobno były w jakiejś promocji więc się spóźniłem, ale to nic, save teraz jest najważniejszy. DZIĘKI WIELKIE ZA POMOC!

#61 ponury

ponury

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 24 luty 2017 - 09:52

Hejka i jak znalazłeś tego save'a? Przydały mi się bardzo.

#62 grzyb0l

grzyb0l

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 24 luty 2017 - 10:57

Witam. Niestety i ja chciałbym prosić o pomoc z savem. Utraciłem je w standardowej akcji typu format i brak pamięci o zrobieniu kopii... super. :) Prosiłbym o save po zakończeniu wątku z krwawym baronem lub jakoś pod koniec, najlepiej NG+ oraz baron jak i Anna żyją (oraz nie tknięte zadania z dodatków), jeśli jest taka możliwość. Innych wymagań nie mam, pozdrawiam :)

#63 Hiorek

Hiorek

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 26 luty 2017 - 07:33

Cześć potrzebuje jakiegoś save z NG+ gdzieś z początku gdzie odnajdujemy córke barona w oxenfurcie. 

PROSZE O POMOC 

Pozdrawiam

@XarduneK

Użytkownik Hiorek edytował ten post 26 luty 2017 - 07:33

#64 Kirson

Kirson

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 02 kwiecień 2017 - 12:20

Witam

Potrzebuję savea z samego początku gry . Przed odnalezieniem Wiedźm z Krzywouchowych Moczarów . 

#65 Finarfin

Finarfin

Advanced Member

• Użytkownik
  • 133 postów

Napisano 02 kwiecień 2017 - 01:47

Matko, jak można prosić o save -_- gra ma z 16 zakończeń i tysiąc różnych podejść do sprawy. Grajcie od nowa :P

#66 Teleskop0636

Teleskop0636

Forumowicz

• Użytkownik
  • 294 postów

Napisano 03 kwiecień 2017 - 01:30

Normalnie można prosić :) Ja jakoś dostałem save, a przechodzić 75% gry od nowa może nie każdemu sie chcieć :)

#67 XarduneK

XarduneK

Dupek

• Moderator
  • 3337 postów

Napisano 03 kwiecień 2017 - 01:35

Jeśli chodzi o zapisy gry, do połowy miesiąca nie mam do nich dostępu. Więc PW w tej sprawie proszę pisać za 2tyg :D

#68 Finarfin

Finarfin

Advanced Member

• Użytkownik
  • 133 postów

Napisano 04 kwiecień 2017 - 12:57

@Teleskop0636

No tak, ale Twoje wybory w grze decydują o "zakończeniu".:sleepy:

#69 Teleskop0636

Teleskop0636

Forumowicz

• Użytkownik
  • 294 postów

Napisano 04 kwiecień 2017 - 02:02

Dokładnie moje wybory dlatego ludzie szukają save z kluczowymi dezycjami, i czestą takie znajdują :P Ja szukałem dokładnie z moimi wyborami tymi ważnymi i takiego dostałem.

#70 kera177

kera177

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 13 kwiecień 2017 - 12:44

Dzień dobry 

ja straciłem podobnie format itd

kupiłem sobie dodatek krew i wino a nie mam możliwości go przejść bo taka standardowa postać nie zbyt ciekawa,  także proszę o save po ukończeniu serca z kamienia i podstawki z fajnym equ bo miałem wszystkie wiedźmińskie rynsztunki

dziękuje  

#71 Farodi

Farodi

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 14 kwiecień 2017 - 07:25

Witam Wszystkich,

zdarzył mi się mały dramat. Zaczęłam dodatek Krew i Wino. Poprzednie zadania miałam już zakończone (lvl Geralta 46, ogromna kolekcja kart do gwinta, składników, 20k kasy, rynsztunki kota, gryfa, nawet żmii wraz z bronią...).

Wszystko szło pięknie, zaczęłam odbudowywać Corvo Bianco i tu klapa. Zdanie ukończone, Corvo Binco dalej wygląda jak ruina, a kredens stoi przy ścianie w piwnicy i nijak nie da się tam wejść. A WSZYSTKIE save dotyczące początku dodatki Krew i Wino - zniknęły. Jedyne, jakie mam są z jakiegoś miesiąca czasu gry temu (wesele z Shani i bratem Olgierda).

Zadanie dot. Detlaffa - byłam w starym sklepie z zabawkami z Regisem, a następnie ukończyłam przekazywanie beczki wina gościom od Cyntryjczyka (znaczy się - ubiłam ich).

Bardzo proszę, jeśli ktoś ma podobnego save - PORATUJCIE!

Z góry dziękuję!

#72 XarduneK

XarduneK

Dupek

• Moderator
  • 3337 postów

Napisano 14 kwiecień 2017 - 09:24

Dobra ja wróciłem, więc mam dostęp do zapisów... Dzisiaj wam czegoś poszukam ;)

Kera będę coś takiego miał, ukończona podstawka i serce... Tylko pytanie zwykła gra, czy wolisz nową grę plus? ;)

Farodi jak rozumiem dodatku całkowicie od nowa przechodzić nie chcesz? Więc trzeba poszukać czegoś już robiscego tam misje... Tylko wtedy nowa gra plus (na zwykłej grze nie grałem tego dodatku), to nie problem?

#73 Olwar

Olwar

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 14 kwiecień 2017 - 07:47

Witam wszystkich :) Kilka miesięcy temu zepsuł mi się komputer i przepadły savy z W3 :( Skończyłem gdzieś w akcie 3. Skończyłem na pewno misję "Przez czas i przestrzeń". Ma ktoś może jakieś późniejsze savy? Chcę dojść do finały a dalej Krew i Wino i Serce z kamienia :) Pozdrówka

#74 xBartek132

xBartek132

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 16 kwiecień 2017 - 08:06

Sory że odkopuje temat ale potrzebuje save z zakończeniem gdzie Ciri zostaje Wiedźminką robiłem format i zapomniałem zrobić kopi 

#75 Farodi

Farodi

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 18 kwiecień 2017 - 07:04

Może być :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL