Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

błąd kamery w s3


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 MaQlu

MaQlu

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 231 postów

Napisano 23 maja 2016 - 07:18

Witam!

Wczoraj gdy wróciłem do domu i włączyłem aparat wyskoczył mi "błąd kamery".Przez noc próbowałem wszystkiego co było na internecie (factory reset , aktualizacje,safemody,czyszczenie pamieci, jednym słowem co było na necie to robiłem). Dodam może tylko że błąd wystąpił przy instalowaniu roota programem ODIN (roota pobierałem stąd : https://download.cha...retrieve_file=1 [odinem elegancko wgrałem i wszystko działało [nie sprawdziłem aparatu więc nwm czy działał po wgraniu]]

PS:będę odpowiadał dopiero po 15 [ide do szkoły].Tel nie ma gwarancji.



#2 bl4d3pl

bl4d3pl

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 387 postów

Napisano 23 maja 2016 - 06:18

Widzę, że już próbowałeś czyszczenie pamięci itd. Proponuję wgrać stockowy soft jeśli to nie pomoże, to wysiadł Ci aparat i tutaj soft nie pomoże, tylko serwis.


Użytkownik bl4d3pl edytował ten post 23 maja 2016 - 06:20


#3 snowqwer

snowqwer

    ❄🎮🎧💻🎵❄

  • Użytkownik
  • 1 596 postów

Napisano 23 maja 2016 - 06:26

Aparat to częsty problem w S3. Jest to wersja S3 czy S3 Neo? W ramach szczegółu niektóre stockowe romy nie pomagają ( koledze np aparat tylko działał tylko na austriackiej wersji systemu, wszystkie inne wywalały błąd).



#4 MaQlu

MaQlu

    Forumowicz

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 231 postów

Napisano 23 maja 2016 - 06:29

Widzę, że już próbowałeś czyszczenie pamięci itd. Proponuję wgrać stockowy soft jeśli to nie pomoże, to wysiadł Ci aparat i tutaj soft nie pomoże, tylko serwis.

właśnie będę wgrywał stock'a

 

Aparat to częsty problem w S3. Jest to wersja S3 czy S3 Neo? W ramach szczegółu niektóre stockowe romy nie pomagają ( koledze np aparat tylko działał tylko na austriackiej wersji systemu, wszystkie inne wywalały błąd).

zwykły s3 , nie neo 



#5 snowqwer

snowqwer

    ❄🎮🎧💻🎵❄

  • Użytkownik
  • 1 596 postów

Napisano 23 maja 2016 - 06:33

Próbuj :) sam miałem ten problem z aparatem ale po przejściu na CyanogenMod13 (6.0) ani razu nie miałem z tym problemu.



#6 MaQlu

MaQlu

    Forumowicz

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 231 postów

Napisano 23 maja 2016 - 06:53

dobra , wgrałem softa i działa ;) dzięki za pomoc i rady 


ale jest 2 problem , system losowo zamyka mi różne aplikacje (zegar,gmail, ale główne zegar)

Działa już wszystko , data vipe pomogło ;)

/do zamknięcia


Użytkownik MaQlu edytował ten post 23 maja 2016 - 07:09


#7 FG42

FG42

    VX-120

  • Moderator
  • 1 874 postów

Napisano 23 maja 2016 - 08:23

Wiadomość wygenerowana automatycznie



Temat został Zamknięty przez moderatora.


Powód: Na życzenie autora.


Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Zespół ITPC.NET.PL




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL