Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

Screen tearing/stuttering

• Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Antalek

Antalek

Początkujący

• Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 18 maj 2016 - 01:12

Cześć!

Wolałbym sie przywitać postem, w którym to ja występuje z inicjatywą pomocy, a nie odwrotnie, może kiedyś przyjdzie na to czas. Na wstępie wybaczcie za tą przeplataną angielszczyznę, lecz problem, z którym borykam sie od dłuższego czasu wyszukiwałem tylko na zagranicznych stronach dla swojej wygody, nie chcę też nieudolnie tych słów tłumaczyć i tym bardziej mieszać.

Mianowicie doświadczam w każdej grze owy screen tearing/stuttering, polega on na bardzo nagłym i dosłownie chwilowym "przycięciu" się wyswietlanego obrazu, bez znaczenia dla liczby wyswietlanych klatek na sekundę (przyjanmniej dla mnie nie zauważalne we Frapsie), oraz na przecinaniu się/nakładaniu się klatek. Niezależnie od ustawień jakie zastosuje, czy to jest zbawienny V-sync (w każdym możliwym trybie), czy ograniczanie FPS przez program, czy też wyłączenie trybu Aero dla Windows 7, nawet zwiększenie częstotliwości odswieżania monitora +1Hz problem nie ustępuje. Jest to dla mnie okropny cios w nos, lecz nie mówię, że tytuły, w które grywam są jednocześnie niegrywalne, po prostu denerwuje i już.

Czytając przeróżne posty ludzi i wierząc w ich solenność co do przeprowadzanych prób problem nie znika nawet po reintalowaniu systemu operacyjnego, mimo wszystko w dzien wolny i tak planuję to wykonać. Nie znalazłem złotego środka na ten kłopot i zaczynam już sie nieco w tym gubić.

By nie marnować czasu innych wymienię, co próbowałem:

1. Wszystkie możliwe sterowniki do karty graficznej przetestowane

2. V-sync to już mnie nie lubi od zmieniania go, zarówno jak Nvidia contol panel od wariacji ustawień, i tu nie znalazłem żadnego rozwiązania

3. Testowałem sam V-sync na stornie internetowej: vsynctester.com wszystko wyglada tak jak należy

4. Przełączanie w tryb okna i znów na fullscreen, nic

5. Zmiana częstotliwości monitora, nic

6. Sterowniki do Biosu najnowsze

7. Ustawienia domyślne gier przez same gry czy GeForce experience, nie robi różnicy

Gry, w których występuje problem jak dotąd: Gta V - z pudełka, Tom Clancy The Division - z ubi play, Diablo III - pudełko, I CS: GO wiadomo Steam.

Temeratury w normie, nie przekraczają 60°C zarówno CPU jak i GPU, obciążenie wydaje się być normalne, zegar GPU kręci się jak powinien, CPU jest na stałe podkrecone z płyty. Komputer po złożeniu pracuje jakiejs 3 miesiące, nie miałem żadnych błędów w trakcie instalacji, sporadycznie czyszczony ComboFixem (ale to bardziej dla lepszego samopoczucia), antywirus Bitdefender.

Sprzęt:

i5 4690k jest na 4GHz (wyłączałem podkręcenie, bez rezultatu dla poblemu)

MSI Z97 gaming 5 

MSI gtx 970 4G podkrecona MSI Afterburner, bez oc czy z, też jedno

Dysk cucial ssd

PSU Enermax Revolution Xt 630 W

Windows 7

Monitor Full HD 60 Hz bez V sync

Jeśli  nie rozwiązywaliście tego problemu w przeszłości, prosiłbym bardzo o poradę co i czym jeszcze powinienem sprawdzić, dzięki.

@update

1. Niestety nie jestem w stanie edytować już swojego postu, lecz napiszę, że próbowałem podpiąć kompa pod telewizor Full HD korzystając z innego kabla HDMI lecz pojawia się ten sam problem, więc monitor mogę początkowo wykluczyć.

2. Nie napisałem ilości ramu Kington Fury HyperX 16 2400Mhz obecnie.

Liczę na Was :)

#2 MiK

MiK

Ostatni konsolowiec forum.

• Moderator
  • 1479 postów

Napisano 18 maj 2016 - 03:36

A jak sprawa wygląda na integrze? 

Płyta główna: Msi Z77A-G45 Procesor: i5 3570K @ 4.2GHz Chłodzenie procesora: Zalman Performa Pamięć RAM: Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz Karta graficzna: Asus GTX1050 Zasilacz: Seasonic G-550 Dysk twardy: intel SSD 330 60 GB + Seagate 1TB Karta muzyczna: Sound Blaster Z Zestaw Audio: Edifier R1600T III Obudowa: Corsair Carbide 330R Monitor: Dell P2214H. 

Konsole: Playstation 2, Playstation 3, Playstation 4, Playstation Vita, Playstation TV, Xbox 360, Xbox One S, Sega Genesis. 

Trust me, I'm an engineer.

#3 Antalek

Antalek

Początkujący

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 19 maj 2016 - 01:31

Przebrnąłem przez próby instalacji grafiki intela, na szczescie z powodzeniem, niemniej jednak ten mały czip zachowuje się tak samo jak karta graficzna, lekkie zaburzenia plynnosci przy stałych fps. Biorąc pod uwagę mniejsza wydajnosc włączyłem tylko w Cs'a na bardzo niskich ustawieniach. 

I mam w sumie teraz pytanie zupełnie nie dotyczące problemu, czy podkręcenie jest zależne od integry? Mam na myśli fakt, że po zainstalowaniu sterów HD Graphics i uruchomieniu cs'a zachowywał się tak, jakby był bliski crashu; dużo artefaktów na ekranie i co chwila przycinająca się muzyka z Menu, ogólnie cały program bardzo ciężko współpracował przy zmianie ustawień, ustało to po ponownym włączeniu. Pytam z ciekawości oraz może coś ta informacja wniesie do tematu.

#4 MiK

MiK

• Moderator
  • 1479 postów

Napisano 19 maj 2016 - 05:50

Chłodzenie CPU dobrze dolega? I jakie posiadasz?

Płyta główna: Msi Z77A-G45 Procesor: i5 3570K @ 4.2GHz Chłodzenie procesora: Zalman Performa Pamięć RAM: Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz Karta graficzna: Asus GTX1050 Zasilacz: Seasonic G-550 Dysk twardy: intel SSD 330 60 GB + Seagate 1TB Karta muzyczna: Sound Blaster Z Zestaw Audio: Edifier R1600T III Obudowa: Corsair Carbide 330R Monitor: Dell P2214H. 

Konsole: Playstation 2, Playstation 3, Playstation 4, Playstation Vita, Playstation TV, Xbox 360, Xbox One S, Sega Genesis. 

#5 maniakfps

maniakfps

Dużo pisze

• Użytkownik
  • 350 postów

Napisano 19 maj 2016 - 09:43

A próbowałeś nie przez Hdmi tylko dvii zresetuj ustawienia biosu płyty F6 i próbuj bez oc czego kolwiek i z jedną kością ram w różnych slotach i napisz co się dzieje teraz

Użytkownik maniakfps edytował ten post 19 maj 2016 - 09:44

#6 Antalek

Antalek

Początkujący

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 19 maj 2016 - 12:06

@MiK

Chłodzenie to SilentiumPc Grandis, procek podczas obciążenia grami nie przekracza zwykle 55°C, ostatnio przy wysokich temperaturach otoczenia miał około 60, sprawdzam to bardzo często ze względu na okno w obudowie oraz wyświetlacz na płycie głównej, który wyswietla temperaturę w danej chwili.

@maniakfps

Nie posiadam kabla z końcówką Dvi, lecz mam przejsciówkę z kabla VGA do Dvi, czy to będzie wiarygodny test wtem? Dam znac o postępach, jak wróce z pracy.

Dzięki za zainteresowanie, jak liczyłem zawsze ktoś się znajdzie z jakimś pomysłem. :)

FG42 (19 maj 2016 - 02:15 ):
Jak już używasz przycisk @Oznacz, to nie ma potrzeby jeszcze cytować.

Użytkownik FG42 edytował ten post 19 maj 2016 - 02:13

#7 MiK

MiK

• Moderator
  • 1479 postów

Napisano 19 maj 2016 - 04:27

A jak z innymi grami porucz CS, coś na tej integrze powinno jeszcze zadziałać po zmniejszeniu detali i rozdzielczości. 

#8 maniakfps

maniakfps

Dużo pisze

• Użytkownik
  • 350 postów

Napisano 20 maj 2016 - 09:07

Ile masz lat antalek ??A w menedżer urządzeń masz wszystko po instalowane nie ma żadnych wykrzykników i instalowałeś stery do płyty głównej wszystkie

#9 Antalek

Antalek

Początkujący

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 20 maj 2016 - 03:15

@MiK

Próbowałem Csa dziś raz jeszcze, plus Diablo III, na integrze, mimo bardzo niskich ustawien i zniwelowania problemów z wydajnościa cały czas jest tak samo, i przy okazji nagrałem filmik przez shadow Play, by zobrazować problem na gtx:

http://www.filedropp...202016-13372702

@maniakfps

Zrobiłem, co sugerowałeś w poprzednim poście, przez mój kabel Vga/dvi  jest nawet więcej tearingu, bios był na domyślnych ustawieniach i dupa... Mam 21 lat zaspokoję Twoją ciekawość i liczę, że to wnosi coś do rozwiązania problemu. Menadżer bez wykrzykników, dzisiaj sprawdziłem dokładnie wszystkie sterowniki, wszystko gra.

Czekam na nowy dysk ssd, zrobię porządny reinstall co powinno mieć miejsce do następnego weekendu, dam znać czy pomogło, póki co, wielkie dzieki! :)

#10 MiK

MiK

• Moderator
  • 1479 postów

Napisano 20 maj 2016 - 05:28

Widziałem film, nigdy nie spotkałem się z czymś takim. Ale problem występuje. A co gorsza może nie mieć związku z monitorem czy kablem. 

#11 maniakfps

maniakfps

Dużo pisze

• Użytkownik
  • 350 postów

Napisano 21 maj 2016 - 11:30

Sprawdz jeszcze swój dysk czy prawidłowo pracuje status heart prędkość itp widziałem film zrób może z cs.go filmik jak możesz ale stawiał bym na system

#12 Antalek

Antalek

Początkujący

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 21 maj 2016 - 12:58

@maniakfps

Nagrałem filmik z cs'a, wyraźnie widać występujący stuttering, w Diablo był taki miarowy, tutaj jest tak, jakby sie przycinała gra, w dolnym prawym rogu licznik fps, oraz stworzyłem archiwum i dodałem screenshot z crystal disku:

http://www.filedropp.../csicrystaldisk

Wczoraj podczas oglądania filmu (zbliżonego do full hd) przy praktycznie znikomej pracy GPU ekran zrobił się czarny na moment, a potem dostałem koncert od śpiewających cewek, zminimalizowałem film, Aero dla Windows 7 samo się wyłączyło zostawiając mnie z podstawowym dla Win 7 wyglądem okiem (tym takim niebieskim), włączyłem gpu - z 60°C na karcie od razu i użycie około 50-60%, żadnych programów w tle, dziwna sprawa, chwile karta pośpiewała i wszystko wróciło do normy, mój wygląd okien powrócił, karta pracowała na paru procentach. Zaczynam się bardzo przekonywać, że to ja coś spieprzyłem podczas instalacji systemu, albo mam jakijś niefart do tej karty, w każdym bądź razie tak tylko się skarżę, póki nie zrobie reinstallu na razie nic więcej nie mogę powiedzieć.

#13 MiK

MiK

• Moderator
  • 1479 postów

Napisano 21 maj 2016 - 01:35

W nocy to się stało? 

#14 Antalek

Antalek

Początkujący

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 21 maj 2016 - 01:37

@MiK

Tak, około pierwszej w nocy.

#15 MiK

MiK

• Moderator
  • 1479 postów

Napisano 21 maj 2016 - 01:59

Standardowy test wydajności windowsa. Nie ma się czego obawiać :)

#16 Antalek

Antalek

Początkujący

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 22 maj 2016 - 01:21

Faktycznie, windows testował mój sprzęt w nocy, dzięki za wyjaśnienie. :)

Zwracam się z kolejną prośbą, postaram się ją wytłumaczyć nie używając słów "moje lenistwo", a mówiąc bardzo dyplomatycznie nazwałbym to brakiem zaufania do mojego doświadczenia. Odnosi się to do zaplanowanego reinstallu systemu, ostatnim razem gdy instalowałem wszystkie niezbędne stery, po całym dniu mozolnego składania kompa i jazdy po miescie za konkretną kartą sieciową przyznam szczerze, że tego dnia i tak nie udało mi się tego dokładnie ogarnąć, co mam na myśli - gdy Windows Update zainstalował swoje 500 aktualizacji i ja zrobiłem swoje płytkami dołaczonymi do części dalej czułem takie niezadowolenie, bo po paru dniach potrzebowałem zainstalować windows NET. framework, i tak dalej, mimo faktu, że menadżer urządzeń nie pokazywał żadnych wykrzykników, a windows update byl już czysty teoretycznie ciągle mi coś brakowało i coś musiałem pobrać, nie mówię, że to jest jakijś ból w dolnej części ciała, niemniej nie miałem nad tym jakiejś super kontroli i nie byłem 100% pewny, czy to co instalowałem już poza sterownikami na prawdę się przydawało, czy jednak zaśmiecałem tylko swój komputer. Przyznam się, nie wgłebiałem się w to jakoś maksymalnie w tym czasie. Jednak, jak podejmę kolejną próbę z kolei chciałbym zrobić to tak, by wiedzieć co z czym się je.

Niestety nie pamiętam każdego jednego programiku, który u mnie zagościł, ale występuję z prośbą o sgestię;

1. Na co warto zwrócić uwagę poza sterownikami do GPU oraz do płyty głównej?

2. Czy strona MSI oferuje niezbędne sterowniki; https://eu.msi.com/M...own-driver 64 i tylko na tym powinienem się oprzeć, tak jak zrobiłem to poprzednim razem?

Post nie ma na celu złapania mnie za rękę i poprowadzenia przez instalację, lecz bardzo chętnie wysłuchałbym jakijś uwag, chcę się tylko upewnić czy robię to dobrze jak sądziłem dotychczas.

System, który będzie instalowany to Windows 7 Pro 64

Użytkownik Antalek edytował ten post 22 maj 2016 - 01:23

#17 maniakfps

maniakfps

Dużo pisze

• Użytkownik
  • 350 postów

Napisano 23 maj 2016 - 12:23

Win 10 sam instaluje 95% sterowników a niektóre można ściągnąć nowsze z strony producenta np. Karta graficzna 770 gtx wbijamy na Google i wbijamy Nvidia sterowniki wypełniamy formułę jaki system jaką karta itp i ściągamy i podobnie się robi z większością sterowników najlepiej od producenta najnowsze teoretycznie

Wysłane z mojego HTC One mini 2 przy użyciu Tapatalka

#18 Antalek

Antalek

Początkujący

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 26 maj 2016 - 12:45

Witam!

Tak jak obiecałem robię odzew po reinstallu. Przeprowadziłem czystą intalację windowsa 10 Pro zamiast siódemki, dołozyłem nowiutkiego Samunga 850 Evo 500 GB i wraz z crucialem są zasilane z jednego kabla. 

Ręce mi opadają, niestety nic się nie poprawiło, wielki plus dla Win 10 za bezobsługową instalację sterowników, pominę nieco starszy sterownik grafiki oczywiście.

Przyjaciel ma wpaść ze swoim pctem, będę kolejno wymieniać części i wykluczać te nie sprawiające problemów, liczę, ze w ten sposób znajdę źródło stutteringu, jak zawsze liczę na Wasze sugestie, jeszcze raz wielkie dzięki za dotychczasową pomoc.

#19 Bakak

Bakak

Tearingnator ;)

• Ekspert
  • 2435 postów

Napisano 26 maj 2016 - 09:35

Zacznij od kabla i podłącz grafikę pod DVI jesli masz takie wejście w monitorze. Jesli to nie pomorze to zmień zasilacz. Jesli instalowałeś jakieś programiki z płyty dodawanej do GPU to wywal MSI APP, chyba tak się nazywa, taki programik do automatycznego OC GPU, strasznie miesza.

Wydrapane na M$ 625

Użytkownik Bakak edytował ten post 26 maj 2016 - 11:50

Video Recenzje na YouTube - Bakak HCGaming :D

// i7 6700K @4,6GHz // Raven Okeanos // Gainward GTX 1060 6GB // ASRock Z170 Extreme4 // Kingston Fury 2x8GB 2400MHz CL15 // Cricial MX200 SSD 250GB // Seagate 1T // Phantek Enthoo Pro M // SPC Supremo M1 700W // Benq XL2411Z //

#20 paw565

paw565

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisano 26 maj 2016 - 10:19

Zainstaluj Msi Afterburner i spróbuj nieco obniżyć taktowanie. Spróbuj też nieco podwyższyć napięcie. Nwm czy to próbowałeś, bo poprzedniego tematu nie widziałem.

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

#21 Antalek

Antalek

Początkujący

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 26 maj 2016 - 12:34

@Bakak

Mój monitor nie ma wyjścia dvi, lecz ma vga, który podpiąłem kablem z przejściówką vga-dvi do GPU nic nie pomogło. Popracowałem na Msi Gaming App jakijś tydzień od złożenia komputera, potem ją odinstalowałem i obecnie z niej nie korzystam. Zasilacz, który posiadam to Enermax Revolution Xt 630w gold plus, ufam tej jednoste, więc mam pytanie, czy istnieje możliwość wiarygodnego testu czy wszystko z nim ok?

@paw565

Czy mam rozumieć przez Twojego posta obniżenie fabrycznych zegarów, czy tego co mam obecnie, czyli podkręconych?

#22 Bakak

Bakak

Tearingnator ;)

• Ekspert
  • 2435 postów

Napisano 26 maj 2016 - 02:27

Zmień zasilacz, sokoro kolega przychodzi do ciebie z komputerem to nie powinno stanowić to problemu. Jeśli zasilacz podaje do podzespołów niestabilne napięcia to mogą dziać się takie rzeczy, to że jest to znana i ceniona marka czasami nic nie znaczy. Kolejna sprawa to monitor, który jest poprostu kiepski. Miałem podobne problemy, ciągle psioczyłem na Tearing obrazu, problem rozwiązał monitor z odświeżaniem 144 Hz.

// i7 6700K @4,6GHz // Raven Okeanos // Gainward GTX 1060 6GB // ASRock Z170 Extreme4 // Kingston Fury 2x8GB 2400MHz CL15 // Cricial MX200 SSD 250GB // Seagate 1T // Phantek Enthoo Pro M // SPC Supremo M1 700W // Benq XL2411Z //

#23 Antalek

Antalek

Początkujący

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 29 maj 2016 - 02:46

@Bakak

Sprawdziłem kartę graficzną z innego pcta, dzieję się to samo. Podłączyłem inny komputer pod mój monitor, grając w te same gry, to samo. Można stwierdzić, że kumpel ma również problemy ze stutteringiem, lecz podczas grania w Euro Truck Simulator na jego pc wszystko działało płynnie :o

Wydawać się może, że jest to wina monitora, lecz na nagranych filmach z gry (można je zobaczyć w moich poprzednich postach w tym temacie) widać Stuter i tearing wyraźnie, więc logicznie można ekran wykluczyć. Wyczerpałem swoje pomysły na diagnozę problemu.

Macie może jeszcze jakiejś propozycje w zanadrzu?

A propos monitora, jeśli nie zdołam tego zwalczyć, będę myślał o kupnie nowego ekranu, 144hz, i tutaj małe pytanie, warto wedle Waszego doświadczenia inwestować w G-Sync?

#24 Bakak

Bakak

Tearingnator ;)

• Ekspert
  • 2435 postów

Napisano 29 maj 2016 - 08:25

A twój kolega widział te problemy?

I czy on u siebie w domu też to miał?

Nosisz może okulary? A jeśli tak to czy masz astygmatyzm?

To dość dziwne pytania ale mają dość istotne znaczenie. Wiele osób nie zauważa takich rzeczy jak Tearing, są do tego przyzwyczajeni i tyle. Ale każde oko jest inne może nieco inaczej postrzegać obraz wyświetlany na płaskim ekranie. Ja osobiście widzę Tearing mniejszy lub większy, ale jestem w stanie wychwycić go wszędzie nawet na monitorze 144 Hz mogę go dostrzec, a przynajmniej napewno na moim Benq XL2411Z. Choć przy tak dużym odświeżaniu nie jest już dla mnie uciążliwy. Oczywiście musi być spełniony warunek, że karta generuje 120-144+ Kl/s. Osobiście mam wadę wzroku, dokładniej astygmatyzm co może (nie musi - z tego co wiem nie ma badań na ten temat) sprawiać, że takie osoby są bardziej wyczulone na niedoskonałości obrazu. W takim przypadku jedyna radą jest zmiana monitora na taki z wysokim odświeżaniem lub G-Sync, który idealnie synchronizuje klatkę wygenerowaną przez GPU z czasem odświeżenia się matrycy monitora. A w zasadzie GPOU całkowicie przejmuje kontrole nad tym procesem, tak więc taki monitor napewno rozwiąże Twój problem. O ile jest to wina monitora, a nie jakiegoś podzespołu w kompie.

Natomiast w kwestii nagranego materiału z gry. To jeśli nagrywałeś go za pomoca jakiegos programu to wystąpienie Tearingu jest bardzo znikome bo te programy przechwytują pełne klatki co sprawi, ze wystąpienie Tearingu w takim obrazie jest mało prawdopodobne.

Link do tego materiału juz nie dział więc nie wypowiem sie na jego temat. Natromiast jedyne co może być tam widoczne to sttutering. 

#25 Antalek

Antalek

Początkujący

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 21 czerwiec 2016 - 05:19

Cześc wszystkim!

Wybaczcie, że poruszam temat po tak dlugim czasie, niemniej uważam za stosowne podzielić się moimi doświadczeniami związanymi z stutteringiem oraz tearingiem, przez który nie miałem ochoty siadać do kompa. 

W moim przypadku przyczyna była prosta, monitor. Badając problem natknąłem się na wiele artykułów mówiących o nieudolności nvidii z synchronizacją klatek w odswiezaniu pionowym i jak sami w sumie przyznają, V-sync nigdy nie będzie  środkiem na pozbycie się dręczących ścinek w wyświetlanym obrazie, jak wspomniał Bakak - nie każdy musi to zauważać, a jeśli jest to na tyle widoczne to ideologia rozwiązywania problemów zaczyna się od sprawdzenia ustawień sterownika/gry, diagnoza sprzętu, czy wszystko gra etc. i dzięki czemu ja osobiście spędziłem zbyt dużo czasu na szukaniu rozwiązania i zgubiłem się w tym zupełnie . Teraz jestem świadomy braku jasnego sposobu, który działa na każdym sprzęcie, mianowicie wszystkie rozwiązania sprowadzają się do takiego leczenia objawów na prawdę. Tutaj dać limit fps, sprawdzać V-Sync, instalować przedawnione sterowniki, wszystko, co udało mi się spróbować nie było efektem zadowalającym, kwestia osobista.

Problemu pozbyłem się jakże biznesowym podejściem, kupiłem drugi ekran, AOC G2460PG z G-Sync, nie jest to rozwiązanie, które chciałbym widzieć na początku prób walczenia z tearingiem, lecz bagatelizowanie monitora pod względem jego ważności nie jest tylko i wyłącznie stratą na jakości obrazu jak się okazało w moim przypadku.

Oczywiście nie sądzę, że jest to jedyne wyjście, i ludzie bez G-Sync mają okropne doświadczenia w grach, jednak u mnie ta technologia pozwoliła na bezproblemową rozgrywkę, inaczej pewnie w ogóle nie byłbym tym zainteresowany, głównie przez cenę. No nic świzdu, gwizdu i pieniądze poszły w...

Poza tym, wielkie łaaaał jeśli chodzi o 144Hz, swietne doświadczenie póki co. 

Wam bardzo dziękuję za chęć pomocy i wyrozumiałość, oby Fpsy nie spadały a temperatury były w normie, kończąc głupim żartem. :)

Temat już można zamknąć, dzieki.

#26 FG42

FG42

VX-120

• Moderator
  • 1748 postów

Napisano 21 czerwiec 2016 - 05:23

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został Zamknięty przez moderatora.

Powód: Na życzenie autora.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Zespół ITPC.NET.PL

CPU:  i7 3770K 4,5GHz                                                   SSD 1:  ADATA SU900  256GB              Creative Sound Blaster X-Fi Titanium HD

COOLER:  Noctua NH-U12P SE2                                  SSD 2:  Crucial MX100 256GB             Logitech  K120

MOBO:  Gigabyte Z77X-UD5H Rev.1.1                         HDD 1:  WD Caviar Blue 500GB           Logitech  Performance MX

RAM:  Kingston HyperX XMP 1600MHz 16GB CL9     HDD 2:  WD Caviar Blue 1TB               2x LG IPS/LED224

GPU:  Gigabyte GTX-670 OC

PSU: Corsair CMP SU-850TXV2

CASE: big tower NZXT Phantom

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL