Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Poduszka odcinek lędźwiowy/zagłówek

gaming krzeslo poduszka kregoslup zdrowie plecy

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Pch3lowaty

Pch3lowaty

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 09 maja 2016 - 04:33

Cześć wszystkim (jeśli dział nie ten, admin proszony o przeniesienie)

 

Z rok temu zakupiłem sobie krzesło, żadne tam gamingowe, szkoda na to pieniędzy. Pierwsze lepsze jakie znalazłem na allegro, za chyba 300zł wyglądem przypominające te co kosztują 1000+.

Do tej pory było wszystko pięknie, aczkolwiek od jakiegoś czasu zacząłem odczuwać bół pleców (niestety krzesło ma lekko odchylone oparcie, a gdy np. gram w CS'a muszę siedzieć prosto, przez co plecy nie opierają się i po prostu po czasie bolą). Postanowiłem poszukać poduszki na odcinek lędźwiowy i ewentualnie zagłówka, tak jak to dostaje się w 'pakiecie' z krzesłami DX Seat czy DX Racer.

 

No i tu moje pytanie- gdzie takie zabawki dostanę? Znacie jakiś sklep stacjonarny/internetowy? Przekopałem allegro, znalałem co nieco ale to wciąż nie to czego szukam, tak mi sie wydaje... Wiem, że np w sklepie DX Seat można dokupić takie akcesoria, ale kwota jaką musiałbym na to przeznaczyć zbliżyłaby się do wartości mojego krzesła, a to byłoby bez sensu :)

 

Każda podpowiedź/wskazówka na miarę wygranej w totka, więc proszę o pomoc :)


CPU: Intel Core I5 4690k (overclocked 4.5 GHz)                                         Klawiatura: Hama uRage Illuminated

GPU: MSI GTX 760                                                                                        Myszka: Stellseries Rival 300

MOBO: Gigabyte GA Z97X- Gaming 3

RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 Gb 2400 MHz CL11

Zasilacz: Corsair CX 500

Obudowa: Zalman Z9 U3
HDD/SSD: Seagate 1TB 7200 RPM 64MB CACHE, Transcend 370 128GB

 

 

Najczęściej grane: CS:GO, Fifa 16

Link do steam: http://steamcommunit...61198119647353/


#2 FG42

FG42

    VX-120

  • Moderator
  • 1 874 postów

Napisano 09 maja 2016 - 09:06

Automatyczna wiadomość


Ten temat został przeniesiony


HardwarePeryferiaWolna strefaO wszystkim







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gaming, krzeslo, poduszka, kregoslup, zdrowie, plecy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL