Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

sklep okeygsm i xperia z2

xperia xperiaz2 z2 okeygsm okey gsm

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Misiomim

Misiomim

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 18 kwietnia 2016 - 06:17

Jestem niezwykle zainteresowany ofertą sklepu okeygsm. https://okeygsm.pl/p...ZARNY-NOWY.html. Sklep oferuje niezwykle okazjonalne ceny. Mam w rodzinie osobę która kupiła tam case i jest zadowolona. Jednak opinie na internecie są podzielone w skrajności i nie wiem którym ufać. Moglibyście pomóc z weryfikacją? Jutro mam zamiar skontaktować się telefonicznie i wypytać o co się da.



#2 Pch3lowaty

Pch3lowaty

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 19 kwietnia 2016 - 06:52

Kontaktowałem się z tym sklepem mailowo, wprost zapytałem skąd tak niskie ceny produktów. Odpowiedź jaką otrzymałem mówi, że telefony są z zagranicznej dystrybucji. Sklep zapewnił mnie, że są to produkty z dystrybucji europejskiej, jest jednak ryzyko, że telefony pochodzą prosto z chin. Jakie jest ryzyko? Minusy takiej transakcji?

1) Jesli telefony są z dystrybucji europejskiej, może być problem z obsługą gwarancji takeigo urządzenia w Polsce. Posiadam LG G3 z dystrybucji francuskiej i przy omawianiu problemu z LG, producent narzucił mi konkretne restrykcje które muszą byc spełnione, aby mogli naprawić mi ewentualną usterkę. Nie wiem jak jest z innymi producentami, zazwyczaj kupowałem telefony z dystrybucji polskiej. Trzeba sie tak czy siak liczyc z tym, ze moga odmowic obslugi gwarancyjnej

 

2) Jesli telefon pochodzi prosto z chin, gwarancja obowiazuje tylko i wylacznie w chinach. Wiec jesli telefon Ci sie popsuje, musisz wysylac telefon do Chin aby Ci go naprawili. I teraz na dwoje babka wrozyla... Mozesz kupic taka Xperie o 400zl taniej niz w Polsce i być zadowolonym klientem przez 2 lata (bo po 2 latach to juz pal licho czy gwarancja jest czy nie ma), ale nie daj w dziób cos sie z nia stanie i koszty ktore bedziesz musial poniesc przy wysylce wyrownaja albo i przebija oryginalna cene.

 

Tak czy inaczej uwazam ze warto probowac. Moj G3 jest chyba moim juz 7-8 smartfonem i do tej pory tylko jeden telefon musialem wyslac do serwisu. Telefony sa jak samochody, jak o niego dbasz, to i on zadba o Twoj portfel :)


CPU: Intel Core I5 4690k (overclocked 4.5 GHz)                                         Klawiatura: Hama uRage Illuminated

GPU: MSI GTX 760                                                                                        Myszka: Stellseries Rival 300

MOBO: Gigabyte GA Z97X- Gaming 3

RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 Gb 2400 MHz CL11

Zasilacz: Corsair CX 500

Obudowa: Zalman Z9 U3
HDD/SSD: Seagate 1TB 7200 RPM 64MB CACHE, Transcend 370 128GB

 

 

Najczęściej grane: CS:GO, Fifa 16

Link do steam: http://steamcommunit...61198119647353/


#3 bl4d3pl

bl4d3pl

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 387 postów

Napisano 19 kwietnia 2016 - 02:56

To już lepiej poszukać używki w dobrym stanie ew. wziąć coś słabszego i nowego.



#4 Misiomim

Misiomim

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 20 kwietnia 2016 - 02:23

Zawsze wszystkie towaru kupowałem w polskich sklepach internetowych(o polskich siedzibach). Jednak cena naprawdę interesuje. Co z możliwością płatności payu? Nie znam i nie używam tej metody ale czy ewentualne oszustwo sprzedawcy mogłoby rozwiązać tzn w jakiś sposób odzyskał bym pieniądze?



#5 thru

thru

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 września 2016 - 08:12

Zostałem OSZUKANY !!! Uwaga na ten sklep !!! Telefon Sony Xperia Z3 okazał się składakiem, gdzie po 2 dniach użytkowania odkleił się wyświetlacz, nie działa gps, NFC. Aparat robi 2 zdjęcia po czym telefon nagrzewa się i aplikacja "aparat" przestaje działać. W serwisie powiedzieli, że soft nie jest oryginalny i że nie da się wgrać nowego bo jest jakaś blokada, bateria nie oryginalna, brak anteny NFC, nieoryginalny wyświetlacz, tylna klapka i połowa podzespołów, chińskie plomby. Na telefon czekałem 49 dni. Zdecydowanie przestrzegam przed tym sklepem.



#6 bl4d3pl

bl4d3pl

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 387 postów

Napisano 10 września 2016 - 06:32

@thru Nie dziwie się, ciężko dostać te modele nowe i dostaniesz składany ew. chińczyka.



#7 JackWithoutEyes

JackWithoutEyes

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 12 września 2016 - 11:17

@thru
Niestety zamówiłem ten sam telefon i teraz boję się jak cholera. Za późno ich przejrzałem i nie tak dokładnie za co.sie teraz grze. Jak przebiega u ciebie kwestia zwrotu i zwrotu pieniędzy od nich?!

#8 Huntel

Huntel

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 14 września 2016 - 11:41

OSZUŚCI, telefon to chiński składak mój akurat po 2 miesiach się popsuł a jak chciałem reklamować to kontakt się urwał. Lepiej już samemu kopic z aliexpress





Dodaj odpowiedź



  



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: xperia, xperiaz2, z2, okeygsm, okey gsm

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL