Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Zestaw do [2500]


9 odpowiedzi w tym temacie

#1 cannabis

cannabis

    Ahoj

  • Użytkownik
  • 175 postów

Napisano 08 stycznia 2013 - 03:47

Witam, prosiłbym o złożenie zestawu.
Kwota:2500
Czy posiadasz stare podzespoły?tak chłodzenie procesora fortis i bude gladius m40 dwa dyski stata II i sata III
Preferowana platforma [amd/intel]obojętnie
Preferowana karta graficzna:nvida
Dołączona grafika


#2 Massive

Massive

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 426 postów

Napisano 08 stycznia 2013 - 04:57

AsRock z77 pro3
Intel i5 3570k
Gigabyte Gtx 660
OCZ ZT 550w
Corsair Venegance Low Profile 1600Mhz/1.5v
Nagrywarka +/- 70zl
suma : 2551
zawsze można wziąć zasilacz XFX Core 550w

#3 matidop

matidop

    ROG | Overclocker

  • Użytkownik
  • 10 084 postów

Napisano 08 stycznia 2013 - 05:21

Dobra teraz tak....co miałeś wcześniej...Intel czy AMD? Trochę będziesz musiał kombinować z przełożeniem chłodzenia z AMD na Intel.Jak miałeś Intela to jest ok.

Zestaw jak wyżej albo:

http://www.morele.ne...ry/info/77GiKC/ + Intel i5-3570k z niewiadomej mi przyczyny niedostępny.Mozliwe że coś ze stroną robią albo magazyn przenoszą bo nawet XFX Core 550W nie ma...muszą coś robić.Niestety przekłada się to na ilość zamówień oraz liczbę klientów :/

#4 rotek824

rotek824

    Porwóciłem

  • Użytkownik
  • 898 postów

Napisano 08 stycznia 2013 - 10:07

Panowie u góry złożyli odpowiednie zestawy, a ja zmieniłem co nieco.
Procesor też proponuje i5 3570K, zamiast 2500K (dodany ze względu na dostępność)

i5 3570k, HD7950, 16GB RAM, 1TB Ezex i inne bajery
Mój kanał na YouTube :D


#5 cannabis

cannabis

    Ahoj

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 175 postów

Napisano 08 stycznia 2013 - 10:10

teraz posiadam intel ale rzeczy do montażu pod amd mam
Dołączona grafika


#6 matidop

matidop

    ROG | Overclocker

  • Użytkownik
  • 10 084 postów

Napisano 08 stycznia 2013 - 10:19

No to fajnie...to bierz Intela ;) Złóż sobie taki sam zestaw w agito.pl ( podobnie cenowo ) i będziesz zadowolony.

#7 kapecc

kapecc

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 15 stycznia 2013 - 01:36

oto mój zestaw morze nie najlepszy ale[attachment=468][attachment=469] [attachment=470]w pżysłość dodasz drugą karte w tryb corssfire dobry zestaw masz :)

#8 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 15 stycznia 2013 - 01:56

Kapec proszę przestrzegaj ortografii chociaż w najmniejszym stopniu.Te powyższych zdania nie dość że oczy bolą of nich to jeszcze są brakiem szacunku dla czytającego.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#9 kapecc

kapecc

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 15 stycznia 2013 - 01:36

oto mój zestaw morze nie najlepszy ale[attachment=468][attachment=469] [attachment=470]w pżysłość dodasz drugą karte w tryb corssfire dobry zestaw masz :)

#10 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 15 stycznia 2013 - 01:56

Kapec proszę przestrzegaj ortografii chociaż w najmniejszym stopniu.Te powyższych zdania nie dość że oczy bolą of nich to jeszcze są brakiem szacunku dla czytającego.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL