Jump to content

  •         

Photo

Jak dodać załącznik?

dodawanie załączników

7 replies to this topic

#1 krauziak

krauziak

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 29 posts

Posted 03 April 2016 - 08:29 PM

mam małe pytanko jak dodać załączniki na forum? bo nigdy tego jeszcze nie robiłem 



#2 MiK

MiK

    Ostatni konsolowiec forum.

  • Moderator
  • 1492 posts

Posted 03 April 2016 - 08:39 PM

Obrazek? Czy plik?



#3 Tatry13

Tatry13

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1471 posts

Posted 03 April 2016 - 08:40 PM

Wejdz na tiny pic dodaj plik, wpisz QR CODE ,a potem czekaj az liki wygeneruje i wstaw tu link http://pl.tinypic.com


CPU: Athlon II x4 640  Cooler: SilentiumPC Fortis 2+Sigma Pro   MOBO: Asrock 980DE3/U3S3 GPU: Msi R9 270 TF4 1150/1400mhz 1.225v   RAM: A-Data 8gb 1600Mhz  HDD: Seagate 500gb {ST3500413AS} HDDv2 Seagate 500gb {ST500LT012} PSU: Tacens Mars GAMING ( WOW :P ) Mp600 CASE: Zalman Z3

 

 

Najpopularniejsze obrazy ISO WINDOWS : http://baseiso.ucoz.pl/


#4 krauziak

krauziak

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 29 posts

Posted 03 April 2016 - 08:55 PM

w obecnej sytuacji chodziło o obrazki :)   



#5 Szubrawiec

Szubrawiec

    Szalony Naukowiec

  • Użytkownik
  • 712 posts

Posted 04 April 2016 - 12:08 PM

zarejestruj się na imgur.com ( klikasz sign up , wypełniasz formularz czyli nick, email, hasło, ponownie hasło , potem aktuwujesz konto z linku jaki ci przyjdzie na email )

http://www.imgur.com

 

i od tego momentu możesz fajnie sobie uploadować tyle obrazków zdjęć czy grafik ile tylko dusza zapragnie

czyli klikasz : "upload images " następnie " browse your computer " otwiera ci się okienko w którym wskazujesz pliki i wysyłasz :)

po wysłaniu linki do wklejenia na forum generują ci się automatycznie , to nie jest trudne

powodzenia :)


服が変わるのは意味あるの?最善ですitpc.net.pl.良いはありません。. 黒と白の321 、彼は王の王であります

#6 Kal-el

Kal-el

    Dużo pisze

  • Moderator
  • 511 posts

Posted 04 April 2016 - 01:54 PM

Prawdę mówiąc nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Jeśli miałem wkleić jakiś obrazek zawsze korzystałem z rozwiązań podanych wyżej. 

Przeszukałem teraz w ustawieniach czy widnieje gdzieś opcja dodania załączników - takowej nie widzę. Jest "Moje media" jednak najpierw trzeba mieć w nich jakiś załącznik, żeby coś wybrać. W tej sprawie będzie musiał wypowiedzieć się nasz forumowy Technik @Sano

 

P.S. Zmieniłem nazwę tematu - tamta niewiele mówiła.



#7 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2590 posts

Posted 04 April 2016 - 02:23 PM

Nie ma opcji załączników, bo jakby każdy dodawał do każdego swojego (często durnego) pytania zdjęcia to serwer w niedługim czasie zostałby zapchany :)


Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#8 Szubrawiec

Szubrawiec

    Szalony Naukowiec

  • Użytkownik
  • 712 posts

Posted 04 April 2016 - 02:43 PM

a ja lubię dodawać załączniki w pełnej okazałości nawet jeśli rozchodzi się o jakiś fragment screena :D


服が変わるのは意味あるの?最善ですitpc.net.pl.良いはありません。. 黒と白の321 、彼は王の王であります



Reply to this topic



  


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

  Copyright power by: ITPC.NET.PL