Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

Jak skontaktować sie z pomocą techniczną EA Games? Problem z kontem w grze Spore.

ea eagames games pomoc techniczna electronic arts gra spore

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 GetFreaky1999

GetFreaky1999

Forumowicz

• Użytkownik
  • 181 postów

Napisano 03 kwiecień 2016 - 02:26

Witam, 
Jak mogę skontaktować się z pomocą techniczna Electronic Arts inaczej niż przez telefon?
Szukałam na ich stronach jakiegoś maila czy czegoś w tym stylu ale trafiłam tylko na informację od kiedy pomoc jest czynna i na jaki numer dzwonić. Wolałabym móc skontaktować się z nimi jakimś innym sposobem niż przez telefon. 
Mój problem polega ogólnie na tym że posiadam na stronie www.spore.com konto z nieaktualnym juz emailem, którego nigdzie nie używam bo grę rejestrowałam dawno. Mogę się zalogować na to moje konto ponieważ pamiętam do niego email i hasło ale na właśnie tego maila, na skrzynkę na wp.pl już nie mogę się zalogować z nie wiem jakich przyczyn, być może usunęłam być może zapomniałam hasła nie wiem, zakładałam go bardzo dawno temu. Dodam, że egzemplarz gry nie jest Originowy, Steamowy czy jeszcze jakis inny tylko działa normalnie po zainstalowaniu a rejestracja na www.spore.com była tylko w celach udostępniania swoich dzieł w grze więc mogę normalnie grać ale niestety jak chcę sie logować to tylko przez stary email i hasło które wolałabym ustawić na nowe a nie wiem jak. Czy da się to jakoś zmienić? Jeżeli nie to prosiłabym o wyjaśnienie mi tylko tego w jaki sposób mogłabym zgłosić mój problem.
Z góry dzięki pozdrawiam.

#2 bl4d3pl

bl4d3pl

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 1387 postów

Napisano 03 kwiecień 2016 - 07:39

W przypadku EA uzyskasz pomoc tylko przez telefon.

http://help.ea.com/pl/spore/spore/

#3 Black15

Black15

Dużo pisze

• Użytkownik
  • 724 postów

Napisano 03 kwiecień 2016 - 03:40

Pomoc polega na tym, że poczkeasz do końca roku. Próbuj tutaj pomoc_techniczna@ea.com

#4 GetFreaky1999

GetFreaky1999

Forumowicz

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 181 postów

Napisano 03 kwiecień 2016 - 09:01

Ale było kiedyś chyba coś w stylu live chat czy cos takiego bo pamietam ze kontaktowałam sie w ten sposób kiedys odnosnie innej gry. Co się z tym stało? Usunieto czy ja znaleźć nie umiem :v ?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ea, eagames, games, pomoc, techniczna, electronic, arts, gra, spore

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL