Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Konkurs Pomoc

Konkurs

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marcinello22

Marcinello22

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 28 marca 2016 - 11:38

Witam, posiada ktoś kody do gier, lub na jakieś dodatki? Organizuję konkurs i chciałbym właśnie za nagrody rozdać, oczywiście sponsorzy będą wypisani!

Mam bardzo dobry pomysł na konkurs lecz potrzebuję waszej pomocy, jeśli jesteście w posiadaniu jakiś kodów na gry, zniżek, dodatków czy coś w tym stylu, a wiecie że wam się nie przyda chętnie przyjmę na rzecz konkursu jako nagrody dla zwycięzców!

Przepraszam za kłopot, serdecznie pozdrawiam wszystkim forumowiczów!



#2 MarcinM90

MarcinM90

    Umiem komputer

  • Użytkownik
  • 3 497 postów

Napisano 29 marca 2016 - 12:29

A prowadzisz jakąś stronę czy coś? Gdzie chcesz zorganizować ten konkurs?


i5 4690K 4.2GHz / NH-D14 / Asus Strix GTX970 4GB / RAM 8GB / HDD 1TB / SSD 128GB / RM 650W / W10 Pro
HyperX CloudII / Sinn7 MPod / SS Rival / Cougar 450K / HyperX FURY / BENQ BL2410PT + Acer V243HL / Roccat Apuri
RECENZJE, TESTY, ROZPAKOWANIA --> YouTube

 


#3 slamac

slamac

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 29 marca 2016 - 01:19

srsly?

47 fanów na FB, 6 subów na YT, komu chcesz ten konkurs adresować?



#4 Marcinello22

Marcinello22

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 29 marca 2016 - 01:44

Nie liczą się akurat polubienia na fb czy kanał na YT, aktualnie dziennie moje posty na stronie ogląda 300 osób a to nie mało, niech 1/10 z tego weźmie udział w konkursie to już coś, co nie?

 

Aktualnie od siebie mam parę kodów, lecz chcę uderzyć do więcej osób by się zainteresowało konkursem, który polega na polubieniu fanpage, udostępnieniu posta, oraz wysłaniu do nas zdjęcia z grą bądź sprzętem waszego dzieciństwa lub wysłaniu wierszyka lub rymowanki o grze która na zawsze zawitała w gamingowym serduchu!


Prowadzę stronę facebook.com/weloveinformatics

 

Oczywiście osoby które pomogą w organizowaniu konkursu będą wypisane jako sponsorzy.


Użytkownik Marcinello22 edytował ten post 29 marca 2016 - 01:45





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL