Jump to content

  •         

Photo

HyperX Cloud czy słuchawki muzyczne do gier?

Hyperx csgo słuchawki muzyczne co lepsze gry

10 replies to this topic

#1 Dyzman

Dyzman

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 18 posts

Posted 20 March 2016 - 12:47 PM

Witam. Potrzebuję słuchawek do gier, głównie csgo ale gram także w inne różne gry singleplayer oraz bf. Mikrofon nie jest konieczny, mogę dokupić jakiś stojący na biurku, ale mam dwa modele na oku Cloudy o których czytałem że są to rebrandy takstarPro80 i że grają bardzo dobrze plus mają mikrofon co jest wygodniejszą opcją :P ale zastanawiam się czy słuchawki muzyczne Rocmaster OE albo AKG K99 nie spisały by się lepiej w grach i muzyce(70/30) na zintegrowanej karcie dźwiękowej? Dodatkowo są one 100zł tańsze od cloudów także proszę o pomoc w tej materii :D



#2 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2590 posts

Posted 20 March 2016 - 01:20 PM

Clody to dobre słuchawki, do gier wyśmienite a i muzycznie stoją wysoko z poziomem (owszem - to takstary pro 80 ;) ). Jeśli możesz sobie na nie pozwolić - bierz i będziesz zadowolony ( w przyszłości dokup dźwiękówkę i ciesz się z dobrego zestawu).

 

PS. Bierz Cloudy I wersję nie II.


Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#3 Dyzman

Dyzman

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 18 posts

Posted 20 March 2016 - 01:57 PM

Pewnie v2 jest nie opłacalna kompletnie :P ale czy między nimi a akg jest jakaś różnica w jakości dźwięku, o ile w ogóle jakaś jest? Bo różnica w cenie to 100 zł a jeśli nie ma żadnej bądź jest na korzyść akg to za te pieniądze mogę sobie pozwolić na jakąś kartę dźwiękową plus mikrofon :)



#4 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2590 posts

Posted 20 March 2016 - 03:43 PM

Akg są jasne i o ile nie masz ciepłego źródła to bym odpuścił szczególnie na integrze.
V2 mają dodaną kartę dźwiękową na usb - szkoda o niej nawet pisać - dali żeby była a cena wzrosła.
Różnica w jakości dźwięku w zależności od ucha i źródła będzie po stronie Cloudów. Zawsze możesz spróbować gdzieś posłuchać obu modeli i się przekonać co w trawie piszczy.

Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#5 Dyzman

Dyzman

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 18 posts

Posted 20 March 2016 - 04:14 PM

Okej dzięki wielkie za szybką i rzeczową pomoc :P prosiłbym jeszcze o podanie jakiejś dobrej i taniej karty dźwiękowej :D najlepiej zewnętrzna bo nie wiem czy jestem w stanie jeszcze wewnętrzną wcisnąć do płyty głównej :/ pewnie kupię używaną więc takie też mogą być :)



#6 XarduneK

XarduneK

    Dupek

  • Moderator
  • 3405 posts

Posted 20 March 2016 - 04:17 PM

Jesli zewnetrzna, to Maya U5.

#7 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2590 posts

Posted 20 March 2016 - 04:42 PM

Jeśli używka to obserwuj na mp3storze komis - czasem ktoś tanio jakiś fajny dac rzuci - jak sie nie pali to możesz odkładać kasę na fiio e10k przykładowo :)


http://forum.mp3stor...i-i-wzmacniacz/
Jeśli nie boisz się używanych słuchawek to tutaj masz takstary z gwarancją i taniej niż cloudy :)


Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#8 Dyzman

Dyzman

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 18 posts

Posted 20 March 2016 - 04:42 PM

Znaczy najchętniej bym kupił nieużywaną :D ale domyślam się że w cenie do 150zł nie ma zewnętrznej i wystarczająco dobrej karty dźwiękowej :P więc myślę że jestem skazany na używki :c



#9 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2590 posts

Posted 20 March 2016 - 04:50 PM

Z zewnętrznych za 150 raczej nic nie kupisz :)


Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#10 XarduneK

XarduneK

    Dupek

  • Moderator
  • 3405 posts

Posted 20 March 2016 - 04:57 PM

Na allegro obecnie jest: 

http://allegro.pl/ma...6050154166.html

http://allegro.pl/au...6052530629.html



#11 Dyzman

Dyzman

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 18 posts

Posted 20 March 2016 - 05:46 PM

Okej dzięki wielkie za pomoc temat do zamknięcia :D





Reply to this topic



  



Also tagged with one or more of these keywords: Hyperx, csgo, słuchawki, muzyczne, co lepsze, gry

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

  Copyright power by: ITPC.NET.PL