Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Problem z internetem - wykryto zmiane sieci

siec internet zmiana ustawienia fabryczne Windows 7 brak internetu wirus

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 AaaPsik

AaaPsik

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 18 marca 2016 - 09:25

Witam
Mam problem z połączeniem z internetem.
Nie działa mi internet mimo połączenia. Zarówno wi-fi jak i przez kabel ethernet w systemie wykrywa połączenie, natomiast nie ładuje się strona(czasami facebook ładuje się z jednym postem i zawiesza się - tak jakby internet był włączony na 5 sekund). Wyskakują wtedy różne błędy np. "wykryto zmianę sieci".
Niekiedy Windows pokazuje brak internetu a za powód uważa "połączenie miedzy punktem dostępu routerem lub modemem kablowym a internetem zostało przerwane".
Nic nie daje zmiana portu RJ-45 w routerze lub jego reset.

Taki sam problem występuje na laptopie i na komputerze stacjonarnym.
Dodam, że ten problem pojawił sie jakieś 2 tygodnie temu, i co ciekawe jak to sie pojawia to w czwartek/piątek około 18:00 i trwa to jakąś godzine, jednak dzisiaj trwało to jakieś 3 godziny i dlatego utworzyłem ten temat.

Wątpię jednak, żeby to była wina dostawcy. Nie zmieniałem również nic w samym routerze.
Dodatkowo dodam, że dzisiaj podczas próby połączenia się za pomocą wi-fi zresetowała się nazwa routera i jego hasło.
Czy jest to możliwe przez jakiegoś wirusa ? Spotkał się ktoś może z podobnym problemem ?
Myślałem nad zresetowaniem routera do ustawień fabrycznych, jednak przed tym postanowiłem napisać na forum.





Dodaj odpowiedź



  



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: siec internet zmiana, ustawienia fabryczne, Windows 7, brak internetu, wirus

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL