Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Monitor - Brak obrazu. Pilne :D

Monitor/ Obraz /Brak

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krwisty010

Krwisty010

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 18 marca 2016 - 08:11

Witam kupiłem ostatnio monitor ACER G226HQL i dziś kupiłem kabel DVI-D ( W monitorze jest taki i w karcie graficznej ), wejście w karcie graficznej działa na 100%, bo używam przejściówki. Gdy podłączyłem kabel nie ma obrazu na monitorze a jak podłącze przez VGA to jest, nie mam zainstalowanych sterowników do monitora bo nie wiem jak odpalić plik .icm ( Sterowniki- http://www.acer.com/...content/drivers ). Czy jeżeli nie mam sterowników to wejście DVI-D może nie działać, macie jakieś rozwiązanie ?



#2 gtxxor

gtxxor

    prezes kółka różańcowego

  • Użytkownik
  • 4 864 postów

Napisano 18 marca 2016 - 08:34

Jaka karta?


KRUL FORUMKA 


#3 Krwisty010

Krwisty010

    Świeżo zarejestrowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 18 marca 2016 - 08:48

Radeon R7 370 od MSI 4G



#4 johnieemeister

johnieemeister

    Elita

  • Mod Lokalny
  • 6 866 postów

Napisano 18 marca 2016 - 08:53

Na panelu przednim masz przycisk podpisany "source" lub "input" kliknij nim i pojawi sie obraz, jezeli nie ma odpal OSD przyciskiem menu i poszukaj. Odpowiada on wlasnie za wybor zrodla, u Ciebie ustwiony jest na VGA


Użytkownik johnieemeister edytował ten post 18 marca 2016 - 08:57

Wpadnij do mnie na Live!

ExDpnSv.png

 


#5 Krwisty010

Krwisty010

    Świeżo zarejestrowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 18 marca 2016 - 09:00

Jeżeli chodzi o przycisk w którym można zmienić przesył obrazu z VGA na DVI to już sprawdziłem, gdy zmieniam to czarny ekran i po chwili załącza się VGA. Gdy załączam od nowa komputer to tak jakby sprawdzało wejście DVI i nagle przełącza na VGA. Jest to możliwość sterowników monitora, i jak je zainstalować ?



#6 johnieemeister

johnieemeister

    Elita

  • Mod Lokalny
  • 6 866 postów

Napisano 18 marca 2016 - 10:52

stery raczej nie maja tutaj nic do gadania, sprawdzales czy sam kabel nie jest walniety ewentualnie wejscie.


Wpadnij do mnie na Live!

ExDpnSv.png

 


#7 Krwisty010

Krwisty010

    Świeżo zarejestrowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 19 marca 2016 - 03:29

Kable zmieniłem i raczej jest to wina wejścia. Ile może wynosić naprawa wejścia i czy w ogóle się opłaca, bo jest możliwość kupna konwerter HDMI (http://allegro.pl/ad...657834336.html) [allegro.pl] i czy wtedy będzie jakość obrazu jak przez samo HDMI czy taka jak przy VGA ?



#8 johnieemeister

johnieemeister

    Elita

  • Mod Lokalny
  • 6 866 postów

Napisano 19 marca 2016 - 03:47

Jakos obrazu sie nie zmieni, a sam uzywam takiego konwerterka bo moj monitor ma tylko vga, dziala dobrze i nie ma problemow


Wpadnij do mnie na Live!

ExDpnSv.png

 


#9 Krwisty010

Krwisty010

    Świeżo zarejestrowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 19 marca 2016 - 03:49

Czyli jak mam podłączone przez kable VGA i przejściówka DVI do komputera to jakość jest taka sam co przez ten konwerter ?



#10 XarduneK

XarduneK

    Dupek

  • Moderator
  • 3 405 postów

Napisano 19 marca 2016 - 03:59

Tak bedzie git ale jakosc i dlugosc kabla ktory podepniesz bedzie miala znaczenie. Czym krotszy tym lepiej, przy dluzszym moga byc problemy z obrazem.

#11 Krwisty010

Krwisty010

    Świeżo zarejestrowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 19 marca 2016 - 04:53

Mam tą przełączkę i kabel VGA który tak starcza idealnie (troszkę wisi ale nie dużo) już zmieniłem na krótszy.





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL