Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Czy komputer z tego filmiku będzie nadawał się i do gier i do nagrywania?

komputer gry nagrywanie youtube

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 GetFreaky1999

GetFreaky1999

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 181 postów

Napisano 06 marca 2016 - 10:06

Witam. Zastanawiam się nad kupnem komputera, złożonego z części pokazanych przez Black'a w tym filmiku  .
Mówi on tam że jest to komp typowo pod Wiedźmina 3 i owszem zależy mi aby ta gra na nim chodziła ale interesuja mnie też takie gry jak GTA V i starsze tytuły. Chcę również móc nagrywać filmy na YouTube i streamować. Czy zmienilibyście coś w tym komputerze czy zostawili tak jak jest?
Nie chcę składać komputera od nowa więc prosiłabym tylko o rady czy ten będzie ok czy może jakąś część w nim zmienić. Nie chcę przekraczać ceny jaka jest podana na filmie czyli chyba około 5900zł.
Z góry dzięki.



#2 MiK

MiK

    Ostatni konsolowiec forum.

  • Moderator
  • 1 492 postów

Napisano 06 marca 2016 - 10:18

Weź pod wagę, że filmik ma już prawie rok. W tym czasie wszedł już i5 6600k. A Radeon nano kosztuje ok 2150zł. Załóż prawidłowo temat bo moderacja się przyczepi! 

 

http://forum.itpc.ne...iale-komputery/


Użytkownik MiK edytował ten post 06 marca 2016 - 10:20


#3 GetFreaky1999

GetFreaky1999

    Forumowicz

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 181 postów

Napisano 06 marca 2016 - 10:35

Prawidłowo temat to znaczy? 
Pisałam że chce tylko sie dowiedzieć czy ten komp nada się do tego i tego, a nie chce składać całego od nowa wymieniając budżet, brać pod uwagę oc itp. 
Jeżeli zdecydowałabym się na takie części jak w filmiku wymieniłabym pewnie procesor na i7 niepodkręcalne. 

 




#4 slamac

slamac

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 07 marca 2016 - 10:44

Czy komputer z tego filmiku będzie nadawał się i do gier i do nagrywania?

 

Tak , komputer będzie nadawał się i do gier i do nagrywania.





Dodaj odpowiedź



  



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: komputer, gry, nagrywanie, youtube

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL