Jump to content

  •         

Photo

Corsair CS550M Gold zasilacz ATX kilku dniowy

corsair zasilacz

  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1 Grip3r

Grip3r

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 93 posts

Posted 25 February 2016 - 10:42 PM

Witam. Do sprzedania zasilacz ATX Corsair CS550M. Zasilacz ma kilka dni. Przyszedł do mnie 22.02.2016 zapakowany w folii fabrycznej. Zasilacz zakupiłem od użytkownika allegro który to otrzymał go w ramach wymiany gwarancyjnej. U mnie pochodził dwa dni i dostałem niespodziewanie inny zasilacz o wyższej mocy i z certyfikatem platinum. Ten więc idzie na sprzedaż. Zasilacz nie ma problemu z piszczącymi cewkami czy wentylatorem. Wszystko jest tak jak należy. Zestaw modularnego okablowania z płaskimi czarnymi kablami oczywiście dodaję tak jak i śrubki i wszystko co było w komplecie. Zasilacz jest na gwarancji jednak nie wiem do końca jak to wygląda przy wymianie gwarancyjnej. Teoretycznie powinien mieć gwarancję od nowa na podstawie papierów wymiany które oczywiście posiadam. Jeśli tak jest to zasilacz ma gwarancję od 14.01.2016 ważną przez 3 lata.(z taką datą wystawiony jest dokument wymiany). Jeśli gwarancja obowiązuje od daty zakupu będzie to od 06.12.2013 ważna przez 3 lata. Tak czy tak gwarancja jest. Cena w sklepie to aktualnie 368zł więc myślę że moja cena jest dobra jak na kilku dniowy zasilacz:) 

Link do allegro: 
http://allegro.pl/co...6012460829.html

Poprzez forum mogę puścić za 240zł+kw z racji pominięcia prowizji na allegro (dyszkę taniej)

Swoją drogą może ktoś z forum ma jakieś doświadczenie co do tych gwarancji i się wypowie? W razie pytań bądź jakiś propozycji proszę o pw

Na allegro w innych aukcjach mam również cooler cpu, wentylatory, dysk


Mobo: Asrock Z87 Extreme 4 CPU: i5 4670k GPU: MSI GTX 970 Gaming 4G Pamięci: 2x4gb Corsair Vengeance LP 1600 Cooler: Thermalright Macho Zero  Zasilacz: Fractal Tesla 500W Gold! Buda: NZXT H440


#2 johnieemeister

johnieemeister

    Elita

  • Mod Lokalny
  • 6866 posts

Posted 25 February 2016 - 10:46 PM

Jezeli zasilacz zostal wymieniony i jak piszesz masz na to papier to liczy sie gwarancja od czasu wymiany co potwierdza twoj papierek.


Wpadnij do mnie na Live!

ExDpnSv.png

 


#3 Grip3r

Grip3r

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 93 posts

Posted 25 February 2016 - 11:29 PM

Tak podejrzewałem, dzięki johnieemeister :)


Mobo: Asrock Z87 Extreme 4 CPU: i5 4670k GPU: MSI GTX 970 Gaming 4G Pamięci: 2x4gb Corsair Vengeance LP 1600 Cooler: Thermalright Macho Zero  Zasilacz: Fractal Tesla 500W Gold! Buda: NZXT H440






Also tagged with one or more of these keywords: corsair, zasilacz

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

  Copyright power by: ITPC.NET.PL