Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Pomoc w konfiguracji zestawu do LC


10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Przemorek

Przemorek

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 146 postów

Napisano 15 lutego 2016 - 10:39

Witam,
Chciałbym poprosić o złożenie wydajnego i w rozsądnej cenie zestawu do chłodzenia wodnego.
FG42 (15 lutego 2016 - 10:51 ):
Poprawiłem tytuł tematu.
FG42 (21 lutego 2016 - 02:11 ):
Jak następnym razem będziesz na forum, to napisz w tym temacie o co Ciebie prosił Administrator.


#2 johnieemeister

johnieemeister

    Elita

  • Mod Lokalny
  • 6 866 postów

Napisano 16 lutego 2016 - 12:15

Specyfikacje podaj, wraz z obudowa jaka posiadasz, bo tak to moge zgadywac i dac Ci chlodnice 480ke jak chcesz


Wpadnij do mnie na Live!

ExDpnSv.png

 


#3 youyou

youyou

    chodząca encyklopedia

  • Użytkownik
  • 1 057 postów

Napisano 16 lutego 2016 - 03:33

Lektura http://overclock.pl/...eksowy-poradnik



#4 SMX

SMX

    Aktywny

  • Użytkownik
  • 2 748 postów

Napisano 16 lutego 2016 - 04:21

Nie wymagajcie zbyt wiele od przemorka, bo on nie raz pokazał już na co go stać, no a zdaniem typu ''chciałbym poprosić o złożenie wydajnego i w rozsądnej cenie'' - bez podania jakichkolwiek szczegółów, tylko przypieczętowuje swoje błazeństwo. To kolejne prowo, albo przejaw niebywałego infantylizmu i tyle. Szkoda czasu. 



#5 Furiousq

Furiousq

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 16 lutego 2016 - 10:51

Nie wymagajcie zbyt wiele od przemorka, bo on nie raz pokazał już na co go stać, no a zdaniem typu ''chciałbym poprosić o złożenie wydajnego i w rozsądnej cenie'' - bez podania jakichkolwiek szczegółów, tylko przypieczętowuje swoje błazeństwo. To kolejne prowo, albo przejaw niebywałego infantylizmu i tyle. Szkoda czasu. 

 

Prawie nie udzielam się na tym forum, w zasadzie tylko czytam. 
Generalnie takie spostrzeżenie mam .. czepiasz się każdego .. daj sobie chłopie siana.


4247258230.png


#6 SMX

SMX

    Aktywny

  • Użytkownik
  • 2 748 postów

Napisano 17 lutego 2016 - 04:41

Spostrzeżenia generalnie ważna rzecz, tylko nie rozumiem jednego...po co zabierasz głos w sprawie o której zdajesz się nie mieć zielonego pojęcia. Tak się składa że siedzę tu 2 lata, i niejedno już widziałem, włączając w to poczynania niejakiego przemorka gdzie każdy zainicjowany przez niego temat kończył się w jednakowy sposób - wystarczy wykazać odrobinę wysiłku i przeczytać. To nie jest gość któremu zależy w jakikolwiek sposób na pozyskaniu opinii, dlatego zawczasu ostrzegłem ażeby nie brać udziału w tej farsie. Kto chce uzyskać rzeczową poradę, nie tworzy kilku tematów (jak to miało miejsce nie raz) i opisuje swój dylemat w sposób należyty. Tyle ode mnie.



#7 Przemorek

Przemorek

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 146 postów

Napisano 17 lutego 2016 - 10:03

MOBO: MSI Z170 m7
CPU: Intel Core i5 6600K
GPU:MSI Geforce GTX 980Ti
Zasilacz Corsair 650W
Obudowa:Fractal Design Archiwum Midi R2
Dyski: HDD 500GB SSD 128GB

Użytkownik Przemorek edytował ten post 17 lutego 2016 - 10:06


#8 Furiousq

Furiousq

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 17 lutego 2016 - 12:04

SMX nie obraź się .. ale nie obchodzi mnie ile tutaj siedzisz. Czytam forum od jakiegoś czasu i mam wrażenie, że jak otworzę lodówkę w domu to Ty będziesz w środku. Mało tego wiecznie coś Ci się nie podoba, każdemu przygadujesz, robisz to dla sportu? może dla zabawy?

 

Nie chcę zaśmiecać koledze wątku a zabieram głos bo MOGĘ "wolność słowa"
I błagam Cię, nie baw się w erudytę i nie wypisuj mi tu poematów, po prostu przemyśl to co napisałem.


Użytkownik Furiousq edytował ten post 17 lutego 2016 - 12:05

4247258230.png


#9 FG42

FG42

    VX-120

  • Moderator
  • 1 874 postów

Napisano 17 lutego 2016 - 12:36

Panowie, jeżeli chcecie porozmawiać to mamy Wolną Strefę lub PW. Wolność słowa to jedno, a porządek to drugie i to właśnie zostaje naruszone. Od tej chwili wszystkie posty nie na temat będą kasowane. 



#10 SMX

SMX

    Aktywny

  • Użytkownik
  • 2 748 postów

Napisano 17 lutego 2016 - 05:14

@Furiousq

 

Jesteś w tym momencie nielogiczny... zamiast skupiać się na tworzeniu jakichś górnolotnych zarzutów wobec mnie, przytocz choć jeden rzeczowy argument na poparcie tych swoich tez. Kogo się czepiam i czy na pewno bezpodstawnie? Przygaduję owszem, bo piętnuję tym samym głupotę i infantylizm.

 

 

MOBO: MSI Z170 m7
CPU: Intel Core i5 6600K
GPU:MSI Geforce GTX 980Ti
Zasilacz Corsair 650W
Obudowa:Fractal Design Archiwum Midi R2
Dyski: HDD 500GB SSD 128GB

 

Po pierwsze to zrób zdjęcie tego zestawu w tym Arc'u, bo jak Cię kojarzę to jesteś szalenie niespójny. Po drugie - cena, cena, cena... czy to naprawdę takie trudne?


Blackwhite (17 lutego 2016 - 11:43 ):
Nie traktuj proszę innych z góry bo niestety tak to wygląda ostatnimi czasy.Można napisać w normalny sposób nie poniżając kogoś.Co do Furious to odniósł się jak mniemam ogólnie do Twoich wypowiedzi na forum.Temat Przemorka przeanalizuje.

Oznacz jako rozwiązany
Odpowiedz


#11 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 17 lutego 2016 - 11:27

Przemorek.

Zerknąłem na Twoje tematy na forum i faktycznie zakładasz ich całą masę a spora ich cześć się powtarza.

Mało tego w większości z nich nie wykazujesz żadnego zainteresowania i nie udzielasz się w nich mimo,że to Ty jesteś stroną zainteresowaną.

Możesz się do tego proszę odnieść.


Użytkownik Blackwhite edytował ten post 17 lutego 2016 - 11:28




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL