Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Kopiowanie danych aplikacji Android


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 CEzik1112

CEzik1112

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 29 stycznia 2016 - 12:11

Witam.

Ze względu na zanikającą wydajność mojego telefonu chciałbym na swojej komórce z Androidem zrobić tzw. Hard Reset jeżeli się nie mylę. Jest tylko jedne problem. Oprócz zdjęć i haseł ( z tym to raczej problemów nie ma) zapisane mam jeszcze dane aplikacji np. save'y z gier. I mam pytanie jak to wszystko przekopiować na komputer czy dysk na LANie. Chciałbym też nie rootować telefonu bo wtedy koniec z gwarancją.



#2 snowqwer

snowqwer

    ❄🎮🎧💻🎵❄

  • Użytkownik
  • 1 596 postów

Napisano 29 stycznia 2016 - 12:17

Kopie zrobisz poprzez titanium backup np chociaz aplikacji nie brakuje. Jakbys musial oddac na gwarancje wgrywasz soft i od caly problem. Uzywanie telefonu bez roota to dla mnie najwieksza mordęga.

#3 CEzik1112

CEzik1112

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 29 stycznia 2016 - 12:19

Kopie zrobisz poprzez titanium backup np chociaz aplikacji nie brakuje. Jakbys musial oddac na gwarancje wgrywasz soft i od caly problem. Uzywanie telefonu bez roota to dla mnie najwieksza mordęga.

I masz pewność, że wszystkie dane aplikacji zostaną zachowane na innym dysku? Po Hard Resecie wiadomo, że nie można niczego przywracać.



#4 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 30 stycznia 2016 - 07:07

tak , to zostaje w folderze titanum backup na karcie albo na fonie , i puki posiadasz ten folder nic nie stracisz , zgrywasz go na peceta i jak potrzebujesz przywrucić to spowrotem na fona


jlzqhakr0o4c.jpg




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL