Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Telefon do 1300zł


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 AndroX10

AndroX10

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 21 stycznia 2016 - 03:05

Elo.

Chciałbym się zapytać jaki telefon wybrać.

Mam do wydania 1300zł, ale chcę żeby on był na abonament (40zł/msc)

patrzyłem wiele ofert, dużo czytałem na internecie i zdania są podzielone.

mianowicie chodzi mi tutaj o LG G3 16/2gb.

Znalazłem ofertę w PLAY`u 500zł + abonament 40zł/msc. I takie rozwiązanie mi odpowiada.

Tylko nie wiem czy brać go , bo niektórzy piszą , że się mocno grzeje , laguje. Inni mówią ,że telefon chodzi bardzo płynnie, i się tylko troszeczkę grzeje. Chciałem się was zapytać o opinię, bo siedzicie w tym więcej.

 

z góry dzięki za odpowiedź.



#2 bl4d3pl

bl4d3pl

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 387 postów

Napisano 21 stycznia 2016 - 03:37

Jakiego telefonu byś nie wziął będzie się nagrzewał mniej lub bardziej, a co do lagów to u mnie działa płynnie i też posiadam wersję 16/2



#3 f16marcin

f16marcin

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 956 postów

Napisano 21 stycznia 2016 - 03:50

Też mam lg g3. Mam go od kiedy wyszedł i kupiłem w wolnej dystrybucji.  Aktualnie mam w nim już drugi wyświetlacz i wymienioną całą ramkę co kosztowało mnie 300 zł i przód wygląda jak nowy. W telefonie tym fajne jest to, że każdą część można wymienić, wszystko fajnie sie rozkręca.

 

Co do działania to dla mnie to nie problem, wgrywam zawsze najnowsze romy, telefon mam z rootem. Więc jeżeli chcesz, żeby telefony działały szybko i długo to bez zmieniania romów i usunięcia syfu z play się nie obejdzie. U mnie działa mega szybko, nic nie zamula ale mam wszystkie głupoty wywalone, najnowszy rom i jakieś tam inne fixy. Kumpel ma taki sam kupiony z 4 miesiące temu to potrafi mu się zamulić bo nie było nigdy nic przy nim robione. 

 

Aktualnie przymierzam się do kupna czegoś nowego (polowac będę na Nexus 6P bo mnie urzekł :D ) ale g3 nie sprzedam będzie lezał jako alternatywa bo jak jest zrobiony to jest szybki ;)

 

A co do playa, to ja osobiście nigdy bym tego nie wziął bo nie lubię się bawić w abonamenty.  500 zł + 40 zł / ms na pewnie 2 czy 3 lata to jest maasakra jak taką g3 nową kupujesz aktualnie za 1000 zł. 

 

ps. teraz jest taki wysyp telefonów w tym okresie, że to jest masakra, konkretne telefony. Chińskie firmy robią co raz to fajniejsze modele i za 1000 zł można kupić juz coś konkretniejszego niż ta g3. 


Użytkownik f16marcin edytował ten post 21 stycznia 2016 - 04:01


#4 bl4d3pl

bl4d3pl

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 387 postów

Napisano 21 stycznia 2016 - 04:06

U mnie jest tylko V30b + root i śmiga świetnie.
Drogie mają te telefony w abonamentach.. też nie kupiłbym, no chyba, że bardzo dużo dzwonisz to co innego.
Masz na myśli Huawei, Xiaomi czy tam Meizu? nigdy w życiu już wolałbym Samsunga kupić.
 



#5 AndroX10

AndroX10

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 21 stycznia 2016 - 04:23

ale mi lg g3 wystarczy skoro mówicie , że nie ma z nim problemów, wiecie, mi nie jest potrzebny jakiś telefon za 2,5k lub więcej. A co do abonamentu , nie wiem, ja bym brał z abonamentem, na 2 lata by była pewnie ważność to by wychodziło coś koło 1400zł, ja tak licze :) , a jakbym na doładowania to za 2 lata prawie 2k by było.

A możecie mi podać propozycje , ewentualnie jakbym się rozmyślił.

Ale pewnie będę brał tego lg g3.



#6 bl4d3pl

bl4d3pl

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 387 postów

Napisano 21 stycznia 2016 - 04:39

Napisz jakie modele chodzą Ci jeszcze po głowie :P



#7 tw_marian

tw_marian

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 17 lutego 2016 - 05:01

Ja mam Huawei Honor 6. Kupiłem za 1150 zł, więc zmieściłbyś się z twoim budżetem. To co mnie skłoniło do tego modelu, to 3 GB pamięci RAM oraz dosyć wydajny procesor. Trochę jednak bateria nie za długo trzyma, ale mam go dopiero kilka dni, więc na początku ponoć tak zawsze jest z telefonami. Dlatego nie piszę, że to wada tylko, czekam żeby czas to zweryfikował.



#8 FG42

FG42

    VX-120

  • Moderator
  • 1 874 postów

Napisano 17 lutego 2016 - 07:44

Automatyczna wiadomość


Ten temat został przeniesiony


HardwareUrządzenia MobilneHardwareUrządzenia MobilneSmartfony





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL