Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Jaka karta dźwiękowa i słuchawki do gier i słuchania muzy ?

karty dzwiękowe

Najlepsza odpowiedź MistrzRahl , 10 stycznia 2016 - 09:13

Miałeś 800zł budżetu. Napisałem bierz AIM SC808 - nie ma lepszej opcji w tej cenie.

ok, dzięki piękne za pomoc i zamykam temat.

pozdrawiam

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 MistrzRahl

MistrzRahl

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 09 stycznia 2016 - 10:49

Witam,

ile trzeba dać za dobrej jakości słuchawki i jakie polecacie, które będą wykorzystywane przede wszystkim do gier i sporadycznie do słuchania muzyki ? I ile trzeba dać za dobra kartę dźwiękowa do takich słuchawek i jaka polecacie?

Bo jak wiadomo nie zawsze to co najdroższe jest najlepsze ;) Oczywiście nie jestem audiofilem itp. ;)

Proszę o pomoc osoby, które się znają i mają doświadczenie w tej kwestii.

Z góry dzięki za pomoc i czekam na odp.

Pozdrawiam



#2 snowqwer

snowqwer

    ❄🎮🎧💻🎵❄

  • Użytkownik
  • 1 596 postów

Napisano 09 stycznia 2016 - 10:53

Podaj jakas kwote na ten sprzet to wtedy sie zastanowimy co mozna za to dostac :)



#3 Bongo69

Bongo69

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 09 stycznia 2016 - 11:09

Słuchawki będziesz musiał wyłożyć z 300 zł a co do karty 

http://www.morele.ne...x-soar-780340/ 

tu możesz zajrzeć ;) 


Co do słuchawek mówiłem o 300 zł ... no ale jak już chcesz kopic coś fajnego to zainwestuj raz i nie żałuj ;) 


http://www.morele.ne...00-r3m1-547606/



#4 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 09 stycznia 2016 - 11:12

Bongo - poproszę ładnie - nie podejmuj tematu słuchawek, bo nie masz podstawowej wiedzy, a słowo fajne u Ciebie oznacza wyglądające. Nic z tego co podałeś nie jest warte zakupu, ba - nawet przemyślenia.


Witam,

ile trzeba dać za dobrej jakości słuchawki i jakie polecacie, które będą wykorzystywane przede wszystkim do gier i sporadycznie do słuchania muzyki ? I ile trzeba dać za dobra kartę dźwiękowa do takich słuchawek i jaka polecacie?

Bo jak wiadomo nie zawsze to co najdroższe jest najlepsze ;) Oczywiście nie jestem audiofilem itp. ;)

Proszę o pomoc osoby, które się znają i mają doświadczenie w tej kwestii.

Z góry dzięki za pomoc i czekam na odp.

Pozdrawiam

Podaj budżet, później będziemy myśleć.

Ile trzeba dać za dobrą dźwiękówkę + dobre słuchawki? Około 800zł minimalnie jeśli już mówić o przyzwoitej jakości.


Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#5 cNE.

cNE.

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 10 stycznia 2016 - 12:36

Z własnego doświadczenia polecam modele Superlux hd668B(akutalnie w użyciu) i HD681, słuchawki nie drogie a są klonem dużo droższych słuchawek i w każdej, dosłownie w każdej grze słyszysz dokładnie z której strony co się dzieje, co do muzyki to kwestia kilku godzin a wygłuszenie nie jest na najlepszym poziomie. A jeśli to cię nie zaspokaja, to polecam stronę audiofanatyk.


Użytkownik cNE. edytował ten post 10 stycznia 2016 - 12:38


#6 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 10 stycznia 2016 - 12:37

Klonem jakich słuchawek są superluxy (pomijając wygląd) ? :)


Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#7 MistrzRahl

MistrzRahl

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 10 stycznia 2016 - 10:11

Dziękuję za odpowiedzi.

Co do kwoty jaką mogę na to wydać, to max 800zł ( czy lepiej wziąć jakieś słuchawki z już wbudowaną karta dźwiękową, czy osobno słuchawki + karta - tego nie wiem, bo się nie znam ;(  więcej chyba nie ma sensu wydawać więcej jak nie jestem audiofilem i nie słuchach muzy po kilka godzin dziennie..?

 

Generalnie ważne jest dla mnie, by słuchawki miały sznurkowy kabel lub coś tego typu,żeby nie było problemu ze zwijającym się kablem jak w moich poprzednich słuchawkach Sennheiser HD203 ;( Potem designe też jest ważny lecz nie najważniejszy np. podobają mi się Kingston Hyper Cloudy I.

 

Do gier, to chyba najważniejsze jest, by miały dobre pozycjonowanie, bym po dźwięku mógł określić z której strony idzie np przeciwnik np. CS GO i tym podobnych grach, choć gram w różne gry także w ścigałki np. WRC 5, F1 itp.



#8 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 10 stycznia 2016 - 04:45

Wbudowana dźwiękówka to syf :)

Cloudy I możesz kupić + do tego AIM SC808 i będziesz zadowolony :) Wszystko w budżecie i skoro słuchawki Ci się podobają to wszystko w jednym załatwione ;)


Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#9 MistrzRahl

MistrzRahl

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 10 stycznia 2016 - 06:42

Wbudowana dźwiękówka to syf :)

Cloudy I możesz kupić + do tego AIM SC808 i będziesz zadowolony :) Wszystko w budżecie i skoro słuchawki Ci się podobają to wszystko w jednym załatwione ;)

Dzięki za odp - czyli mówisz,że nie ma sensu kupować droższych słuchawek tak ? Lepiej dokupić do tego dobra kartę graficzną max do 50zł i będzie git tak ? 

Czekam na inne WASZE opinie.



#10 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 10 stycznia 2016 - 06:45

Nie rozumiem czemu piszesz o karcie graficznej. W tym co podałem zawiera się karta dźwiękowa + słuchawki. Sens zakupu droższych słuchawek zawsze jest, ale przekroczy to budżet jakim dysponujesz. W audio nie ma granicy - zawsze można inaczej/lepiej, a to wszystko zależy od tego kto jaki dźwięk preferuje.


Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#11 MistrzRahl

MistrzRahl

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 10 stycznia 2016 - 07:58

Nie rozumiem czemu piszesz o karcie graficznej. W tym co podałem zawiera się karta dźwiękowa + słuchawki. Sens zakupu droższych słuchawek zawsze jest, ale przekroczy to budżet jakim dysponujesz. W audio nie ma granicy - zawsze można inaczej/lepiej, a to wszystko zależy od tego kto jaki dźwięk preferuje.

rozumiem i dzięki - sorki - miało być karta dźwiękowa oczywiście ;)


to postanowiłem, kupię Kingston HyperX Cloud I ;) A do gier lepszy będzie jakiś Xonar czy brać coś z Creativa na X-FI ? Bo czytam w google i w xonarach sa jakieś problemy w grach...?



#12 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 10 stycznia 2016 - 08:00

Miałeś 800zł budżetu. Napisałem bierz AIM SC808 - nie ma lepszej opcji w tej cenie.


Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#13 MistrzRahl

MistrzRahl

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 10 stycznia 2016 - 09:13   Najlepsza odpowiedź

Miałeś 800zł budżetu. Napisałem bierz AIM SC808 - nie ma lepszej opcji w tej cenie.

ok, dzięki piękne za pomoc i zamykam temat.

pozdrawiam



#14 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 10 stycznia 2016 - 11:27

Wiadomość wygenerowana automatycznie



Temat został Zamknięty przez moderatora.


Powód: Rozwiązany


Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Zespół ITPC.NET.PL

Znudzony światem wyruszam w kosmos.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL