Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

Nie mogę pobrać prawie żadnej gry ze Steam.

steam połączenie błąd pobieranie

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 GetFreaky1999

GetFreaky1999

Forumowicz

• Użytkownik
  • 181 postów

Napisano 06 styczeń 2016 - 01:02

Proszę o pomoc. Nie mogę pobrać prawie żadnej gry ze Steam, nie wiem czemu. Wyskakuje mi taki komunikat, że brak połączenia z internetem, a połączenie z internetem normalnie mam więc nie wiem o co chodzi. Restartowałam komputer, nic. Zainstalowałam na nowo Steam też nic, na dodatek teraz nie mogę w ogóle uruchomić Steama i wyskakuje mi komunikat "Steam musi przejść w tryb online. Sprawdź połączenie z siecią i spróbuj ponownie." Jakie  połączenie z siecią???Internet mam cały czas włączony, restartowałam połączenie, wyłaczałam firewalla. Nic nie działa. Nie wiem o co chodzi, co z tym zrobić? 
Z góry dziękuję za pomoc.

#2 cNE.

cNE.

Początkujący

• Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 06 styczeń 2016 - 01:09

Jak masz łącze i robiłeś w sumie wszystko co mogłeś zrobić, to prawdopodobnie problem leży po stronie Valve i pewnie jak rano wstaniesz będzie wszystko w porządku bo na tą chwilę mam tak samo ;)

Użytkownik cNE. edytował ten post 06 styczeń 2016 - 01:10

#3 GetFreaky1999

GetFreaky1999

Forumowicz

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 181 postów

Napisano 06 styczeń 2016 - 01:18

Jak masz łącze i robiłeś w sumie wszystko co mogłeś zrobić, to prawdopodobnie problem leży po stronie Valve i pewnie jak rano wstaniesz będzie wszystko w porządku bo na tą chwilę mam tak samo ;)

No to wszystko jasne, dzięki za odpowiedź bo już stawałam na rzęsach i nic nie działało i nie wiedziałam o co chodzi aż do tej pory :) 

#4 Guppy

Guppy

Abstynent Rybka

• Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 06 styczeń 2016 - 01:26

Potwierdzam. O 17:00 chciałem przetestować prędkość szybszego neta pobierając grę i już wtedy zaczynało zamulać.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: steam, połączenie, błąd, pobieranie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL