Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

HyperX Cloud I lub Qpady 90 i karta dźwiękowa do 700zł


14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Teleskop0636

Teleskop0636

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 328 postów

Napisano 05 stycznia 2016 - 02:59

Planuje zakupić któreś z tych słuchawek i nie wiem które. I jaką kartę dźwiękową do nich najlepiej ? Cena to ok. 300zł. Obecnie posiadam Z97 gaming 3 czyli Sound blaster Cinematic, a słuchawki to Fatality.


Asus Strix Pro Co myślicie o tych ? Ponoć maja bardzo dobre pozycjonowanie w grach. 


Najbardziej zależy mi na pozycjonowaniu dźwięku :)


Myślę, że budżet na słuchawki i kartę to ok. 600-700 zł :)


Użytkownik Teleskop0636 edytował ten post 05 stycznia 2016 - 02:59


#2 Xdarkkingx

Xdarkkingx

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 763 postów

Napisano 05 stycznia 2016 - 06:28

Planuje zakupić któreś z tych słuchawek i nie wiem które. I jaką kartę dźwiękową do nich najlepiej ? Cena to ok. 300zł. Obecnie posiadam Z97 gaming 3 czyli Sound blaster Cinematic, a słuchawki to Fatality.

Asus Strix Pro Co myślicie o tych ? Ponoć maja bardzo dobre pozycjonowanie w grach.

Najbardziej zależy mi na pozycjonowaniu dźwięku :)

Myślę, że budżet na słuchawki i kartę to ok. 600-700 zł :)

Qpady qh 90 to to samo co hyperx cloudy, ba jakby tego, że za wyglądu są prawie identyczne to jeszcze w muszli w hyperx ach można znaleźć znaczek qpada :D
Więc pomiędzy nimi nie ma różnicy. Co do karty dźwiękowej to nasi forumowi audiofile (czyt. Dszeffko i Green-Ivan) polecają audiotrak Maya U5.

Wysłane z mojego Iphone 7s Edge plus pro gaming

"Wyobraźcie sobie tę ciszę, gdyby ludzie mówili tylko to, co wiedzą."


#3 XarduneK

XarduneK

    Dupek

  • Moderator
  • 3 405 postów

Napisano 05 stycznia 2016 - 07:47

To nie qpad siedzi w kingstonie, a w obu Takstar :)

#4 Luxanna

Luxanna

    krulofa

  • Użytkownik
  • 471 postów

Napisano 05 stycznia 2016 - 08:58

Ponoć maja bardzo dobre pozycjonowanie w grach. 


Najbardziej zależy mi na pozycjonowaniu dźwięku :)


 

To bardziej zależy od karty, a nie od słuchawek. 

Do 700 zł zamiast maya U5 można by zakupić prodigy cube / prodigy Hd2 - posiadają wymienne wzmacniacze operacyjne (opampy), więc jeśli dźwięk by ci nie przypasował to kupujesz sobie taki wynalazek, a po wymianie dźwięk może brzmieć kompletnie inaczej. 


Użytkownik Jatylkona5min edytował ten post 05 stycznia 2016 - 09:00

Zawsze wierny swojej pięknej, wspaniałej, zaradnej, oświeconej, niezastąpionej, pomysłowej, kreatywnej, wdzięcznej, kulturalnej i ogólnie rzecz biorąc - perfekcyjnej pani. <3 

k2PCD6P.png

Spoiler

Audio: 

Spoiler

#5 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 05 stycznia 2016 - 10:36

Wczoraj jak oglądałem ten temat to budżetu na pakiet nie było. Jeśli HyperXy są dalej za 250zł to najlepszą opcją będzie Aim SC808. Jeśli nie są - i tak polecam dołożyć - świetna dźwiękówka :)

 

Qpady qh 90 to to samo co hyperx cloudy, ba jakby tego, że za wyglądu są prawie identyczne to jeszcze w muszli w hyperx ach można znaleźć znaczek qpada :D
Więc pomiędzy nimi nie ma różnicy. Co do karty dźwiękowej to nasi forumowi audiofile (czyt. Dszeffko i Green-Ivan) polecają audiotrak Maya U5.

Wysłane z mojego Iphone 7s Edge plus pro gaming

Nie audiofile :0

Maya - nie jest jedyną polecaną dźwiękówką - jest zwyczajnie dobra w tej cenie i opłaca się ją brać.

Co do Qpadów i Kingstonów - obie słuchawki to rebrand Takstarów Pro80, które (bawi mnie to trochę) znikają z naszego rynku ;)

 

To bardziej zależy od karty, a nie od słuchawek. 

Do 700 zł zamiast maya U5 można by zakupić prodigy cube / prodigy Hd2 - posiadają wymienne wzmacniacze operacyjne (opampy), więc jeśli dźwięk by ci nie przypasował to kupujesz sobie taki wynalazek, a po wymianie dźwięk może brzmieć kompletnie inaczej. 

Raczej nie kompletnie inaczej, bo nie za wszystko odpowiada opamp - można zmienić częściowo brzmienie, ale bez przesady :)


Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#6 Teleskop0636

Teleskop0636

    Dużo pisze

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 328 postów

Napisano 05 stycznia 2016 - 12:27

Czyli kwestia to, które są wygodniejsze ? :D Dźwięk i pozycjionownie mają takie same ?



#7 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 05 stycznia 2016 - 12:30

To dokładnie te same słuchawki jedynie ze zmienionym logo. Dźwięk, wygoda - to samo.


Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#8 XarduneK

XarduneK

    Dupek

  • Moderator
  • 3 405 postów

Napisano 05 stycznia 2016 - 01:42

Wygoda nie, Takstary lepsze wzgledem kingstonow poniewaz maja lepsza gabke na palaku.

#9 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 05 stycznia 2016 - 02:03

Ale wybór jest między Qpadami a Kingstonami :) Takstar wycofuje się z pro80 z rynku z faktu za małego popytu.

BTW zdziwiłeś mnie z tą gąbką - jedyna różnica jaka jest między nimi a kingstonami to obszycie - gąbka ta sama, ale bardziej ściągnięta jest jedynie przez ten szew tam.


Użytkownik Dszeffko edytował ten post 05 stycznia 2016 - 02:05

Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#10 XarduneK

XarduneK

    Dupek

  • Moderator
  • 3 405 postów

Napisano 05 stycznia 2016 - 02:11

Normalnie mam Takstary, ale mialem tez przez pewien czas Kingstony i niestety to prawda, palak jest twardszy. Niewykluczone ze to wlasnie przez to obszycie mimo to jest roznica.

#11 Luxanna

Luxanna

    krulofa

  • Użytkownik
  • 471 postów

Napisano 05 stycznia 2016 - 05:00

Raczej nie kompletnie inaczej, bo nie za wszystko odpowiada opamp - można zmienić częściowo brzmienie, ale bez przesady :)

Faktycznie przesadziłem, ale to zależy też od posiadanych słuchawek, a także preferowanego brzmienia.


Zawsze wierny swojej pięknej, wspaniałej, zaradnej, oświeconej, niezastąpionej, pomysłowej, kreatywnej, wdzięcznej, kulturalnej i ogólnie rzecz biorąc - perfekcyjnej pani. <3 

k2PCD6P.png

Spoiler

Audio: 

Spoiler

#12 youyou

youyou

    chodząca encyklopedia

  • Użytkownik
  • 1 057 postów

Napisano 06 stycznia 2016 - 02:10

Osobiście posiadam Hyperx Cloud II, czyli I ze zbędnymi bajerami i jak najbardziej mogę polecić te słuchawki (oczywiście I, bo w II są tylko zbędne gadżety) http://www.purepc.pl..._asus_strix_pro



#13 Teleskop0636

Teleskop0636

    Dużo pisze

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 328 postów

Napisano 06 stycznia 2016 - 02:19

Miał ktoś może Asus Strix Pro ? Wygląd nie za ciekawy, ale pozycjonowanie mają ponoć naprawdę bardzo dobre. HyperX Cloud ma też dobre pozycjonowanie i jeszcze ponoć lepszą jakość dźwięku :) Nie wiem co wybrać :/



#14 youyou

youyou

    chodząca encyklopedia

  • Użytkownik
  • 1 057 postów

Napisano 06 stycznia 2016 - 02:35

Według tej recki Hyperx.



#15 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 06 stycznia 2016 - 02:38

Według wszystkiego, a nie tylko tej recki - kingstony są lepsze.


Znudzony światem wyruszam w kosmos.




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL