Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Karta dźwiękowa (100zł)


Najlepsza odpowiedź Green-Ivan , 31 grudnia 2015 - 01:42

Sorry źle zinterpretowałem cześć dotyczącą interfejsu karty. 

Asus DG jest trochę lepsza od integry jednak do takiego Audiotraka U5 ma daleko. 

Maya to bardzo udana karta warta dołożenia. Ma dodatkowo parę plusów możesz podłączyć ja do laptopa, może możesz podłączyć do konsoli lepszy zestaw kolumnowy lub lepsze słuchawki. 

Przejdź do postu


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 vonsz

vonsz

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 284 postów

Napisano 31 grudnia 2015 - 11:26

Cześć, kupiłem sobie ostatnio słuchawki roccat syva i jestem niezadowolony z jakości mikrofonu w nich. Używam zintegrowanej karty dźwiękowej. Pomóżcie mi dobrać jakąś kartę, może być zewnętrzna jak i wewnętrzna.

Cena do 100zł jak będzie trzeba to dopłacę.

Karta nad którą myślałem: http://proline.pl/?p=SB+AUDIGY+SE+OEM


Dszeffko (31 grudnia 2015 - 11:28 ):
Notatka
Tytułuj tematy zgodnie z panującymi zasadami.


#2 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 31 grudnia 2015 - 12:15

Karta może być albo zewnętrza albo wewnętrzna obiema nie może być. To co podałeś to podobna klasa do integry. Dozbieraj sobie i kup Maya u5 nowa 220zl używkę wyrwiesz za 150zł. Dźwięk Ci troche wtedy poprawi. Cudów się nie spodziewaj te słuchawki nie są cudem audio.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#3 Xdarkkingx

Xdarkkingx

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 763 postów

Napisano 31 grudnia 2015 - 12:49

Karta może być albo zewnętrza albo wewnętrzna obiema nie może być. To co podałeś to podobna klasa do integry. Dozbieraj sobie i kup Maya u5 nowa 220zl używkę wyrwiesz za 150zł. Dźwięk Ci troche wtedy poprawi. Cudów się nie spodziewaj te słuchawki nie są cudem audio.

A co sądzisz o Asusie Xonarze DG?
 Nie byłaby wystarczająca?


"Wyobraźcie sobie tę ciszę, gdyby ludzie mówili tylko to, co wiedzą."


#4 vonsz

vonsz

    Forumowicz

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 284 postów

Napisano 31 grudnia 2015 - 01:29

Karta może być albo zewnętrza albo wewnętrzna obiema nie może być. To co podałeś to podobna klasa do integry. Dozbieraj sobie i kup Maya u5 nowa 220zl używkę wyrwiesz za 150zł. Dźwięk Ci troche wtedy poprawi. Cudów się nie spodziewaj te słuchawki nie są cudem audio.

Nie napisałem przecież że ma być i zewnętrzna i wewnętrzna, napisałem że bez różnicy czy będzie taka czy taka. Poczekam na inne propozycje, jeżeli nic innego mi nikt nie zaproponuje to kupię tą Maye.



#5 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 31 grudnia 2015 - 01:42   Najlepsza odpowiedź

Sorry źle zinterpretowałem cześć dotyczącą interfejsu karty. 

Asus DG jest trochę lepsza od integry jednak do takiego Audiotraka U5 ma daleko. 

Maya to bardzo udana karta warta dołożenia. Ma dodatkowo parę plusów możesz podłączyć ja do laptopa, może możesz podłączyć do konsoli lepszy zestaw kolumnowy lub lepsze słuchawki. 


NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL