Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Nisko budżetowy telefon, który z nich? [600zł]


Najlepsza odpowiedź Tao , 20 stycznia 2016 - 07:48

Zdecydowałem się jednak na zakup w Polsce z gwarancją roczną i szybką przesyłkę . Telefon śmiga jak ta lala jedynie wielkość mnie ciut przeraża . To mój pierwszy telefon tak duży ale do przeglądania netu jest idealny . Zakupiłem w http://technos-onlin...-xiaomi,53.html . Szybka dostawa i gwarancja .

Przejdź do postu


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tao

Tao

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 62 postów

Napisano 22 grudnia 2015 - 12:21

Szukam telefonu do kwoty 600 zł do przeglądania netu , czasem film w podróży . Znalazłem na all 4 pozycje ;

HTC Desire 620

Xiaomi Redmi 2 Pro LTE 16GB Dual SIM

MEIZU M2 QuadCore 16GB LTE DualSIM 13MP HD 2GB RAM

Biały HONOR 4C Cherry Mini 5'' OCTA Dual SIM 

Wizualnie najbardziej mi sie podoba HTC ale on chyba jest najsłabszy w tej grupie . Co byście polecali ze swojej strony . 


Użytkownik Tao edytował ten post 22 grudnia 2015 - 12:38


#2 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 22 grudnia 2015 - 11:05

ja byłbym za redmi :]


jlzqhakr0o4c.jpg


#3 Xdarkkingx

Xdarkkingx

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 763 postów

Napisano 23 grudnia 2015 - 03:10

Ja także za redmi note 2p. Jeden z użytkowników na forum posiada go i bardzo go sobie chwali.

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka

"Wyobraźcie sobie tę ciszę, gdyby ludzie mówili tylko to, co wiedzą."


#4 Tao

Tao

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 62 postów

Napisano 23 grudnia 2015 - 05:00

I po paru dniach czytania też jestem za redmi :) . Teraz skupiam się nad zakupem gdzie, jak i oby najtaniej :) . W Chinach on kosztuje 600 juanów - około 400 zł . 



#5 Xdarkkingx

Xdarkkingx

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 763 postów

Napisano 23 grudnia 2015 - 07:51

I po paru dniach czytania też jestem za redmi :) . Teraz skupiam się nad zakupem gdzie, jak i oby najtaniej :) . W Chinach on kosztuje 600 juanów - około 400 zł .

Ale jakby nie było to to jest chińska firma (na pewno?), więc nie dochodzą opłaty związane z transportem z Chin do krajów europejskich.

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka

"Wyobraźcie sobie tę ciszę, gdyby ludzie mówili tylko to, co wiedzą."


#6 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 23 grudnia 2015 - 08:20

Transport + ewentualne cło i podatek, a ostatnio lubią robić większe "czystki" i skanują całą mase paczek więc trzeba sobie przekalkulować czy się opłaca :)


Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#7 kowalmar

kowalmar

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 28 grudnia 2015 - 01:52

Porównując do cen innych smartfonów (o podobnych możliwościach) na polskim rynku to jednak warto :) Daj znać gdzie kupiłeś, jak już kupisz!



#8 Tao

Tao

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 62 postów

Napisano 29 grudnia 2015 - 10:00

Zalogowałem się na stronie http://miuipolska.pl/ forum . Tam sa wszystkie informacje na temat telefonów Xiaomi . Polecane sklepy , najnowsze oprogramowania itd . . Jak zakupię i już będzie u mnie, to opiszę wrażenia koszty itd ..



#9 Tao

Tao

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 62 postów

Napisano 20 stycznia 2016 - 07:48   Najlepsza odpowiedź

Zdecydowałem się jednak na zakup w Polsce z gwarancją roczną i szybką przesyłkę . Telefon śmiga jak ta lala jedynie wielkość mnie ciut przeraża . To mój pierwszy telefon tak duży ale do przeglądania netu jest idealny . Zakupiłem w http://technos-onlin...-xiaomi,53.html . Szybka dostawa i gwarancja .





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL