Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

Sterowniki na pendrive

sterowniki kopia pendrive

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nlvg

Nlvg

Advanced Member

• Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 29 listopad 2015 - 12:25

Witam wszystkich, mam problem, w poniedziałek przychodzi do mnie komputer, po zrealizowaniu zamówienie zorientowałem się że zapomniałem kupić napędu DVD(jestem debilem). A tą jednostkę będę potrzebował na poniedziałek ;d. Teraz mam do państwa pytanie, czy jeśli skopiuje sterowniki na starym komputerze na pendrive to będę mógł je spokojnie zainstalować? Czy to nie będzie z niczym kolidowało? Windows mam już na pendrive(zadbałem o to) ale martwię się o sterowniki. Ściągniecie sterowników to może być problem gdyż mój internet to 1mb/s więc.. Będzie to sprzet: I5 4590, MSI B85-G43. Czy pendrive 8bg mi wystarczy i jak skopiować te sterowniki? :)

Dziekuje z góry i pozdrawiam.

#2 snowqwer

snowqwer

❄🎮🎧💻🎵❄

• Użytkownik
  • 1590 postów

Napisano 29 listopad 2015 - 12:36

Jesli masz mozliwosc to proponuje CI sciagnac sterowniki z neta jakos u kolegi. Z neta beda aktualne no a z plyty to prawie napewno ze nie. Debilem nie jestes, ze napedu nie kupiles bo ja go wgl nie uzywam :D ostatni raz z 3 lata temu. Jesli skopiujesz stery z plyty na pendrive zainstalujesz je :) a pendrive 8gb napewno starczy.

#3 Nlvg

Nlvg

Advanced Member

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 29 listopad 2015 - 12:48

A czy jakoś "inaczej" mam kopiować sterowniki? Ja sam nie używałem napedu od kilku lat dlatego kompletnie o tym zapomniałem. :)

#4 Szubrawiec

Szubrawiec

Szalony Naukowiec

• Użytkownik
  • 708 postów

Napisano 29 listopad 2015 - 01:07

jak można nie używać napędu oO ja to i stacji dyskietek używam .

A co do sterowników , najlepiej u kogoś je ściągnij z stron producentów , tak jak kolega wyżej podaje na płytkach będą sterowniki nagrane nie wiadomo kiedy . Gdy je zapodasz na pamięć przenośną to instalacja niczym się nie różni od instalacji z płyty czy dyskietki .

服が変わるのは意味あるの?最善ですitpc.net.pl.良いはありません。. 黒と白の321 、彼は王の王であります

#5 nina

nina

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 22 marzec 2016 - 09:43

dokładnie. Zgadzam się z kolegami powyżej. Najlepiej zgrać sterowniki u kolegi przez internet, a następnie po prostu nagrać na pendrive. 
W internecie zawsze są najbardziej aktualne :)

Kal-el (23 marzec 2016 - 08:22 ):
Usunąłem reklamę.

Użytkownik Kal-el edytował ten post 23 marzec 2016 - 08:22

#6 FG42

FG42

VX-120

• Moderator
  • 1725 postów

Napisano 22 marzec 2016 - 09:58

Temat ma już kilka miesięcy. Autor z pewnością znalazł już dawno rozwiązanie swojego problemu.

CPU:  i7 3770K 4,5GHz                                                  SSD: Crucial MX-100 256GB                   Creative Sound Blaster X-Fi Titanium HD

COOLER: Noctua NH-U12P SE2                                  HDD: WD Caviar Blue 500GB                  Logitech  K120

MOBO: Gigabyte Z77X-UD5H Rev.1.1                         PSU: Corsair CMP SU-850TXV2            Logitech  Performance MX

RAM: Kingston HyperX XMP 1600MHz 16GB CL9    CASE: big tower NZXT Phantom            2x LG IPS/LED224

GPU: Gigabyte GTX-670 OC

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sterowniki, kopia, pendrive

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL