Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Karta graficzna do +/-300 zł

Karta Graficzna nowa 300zl co wybrac

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 TVinnye

TVinnye

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 28 listopada 2015 - 12:23

Witam wszystkich i każdego z osobna,

Stoję przed wyborem karty graficznej do 300zł - wiem, cena jest taka można powiedzieć śmieszna jak na ten podzespół. Nie jest to zakup dla mnie, ale mojego kolegi, a szczerze jak tak patrzę to nie wiem jaka karta będzie najlepsza. Jakieś propozycje?

Za wszystkie serdecznie dziękuje

pozdrawiam



#2 Jacksonek

Jacksonek

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 28 listopada 2015 - 12:26

hd 6850 no może za 300+ dostaniesz hd 6870
Albo nowszą hd7770 tylko z 1gb pamieci na ddr5



#3 TVinnye

TVinnye

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 28 listopada 2015 - 12:37

Chodziło mi o nową kartę, a najlepiej gdyby to była nvidia, Wiem, że można dostać fajną używaną, ale kupuje to na zlecenie kumpla - a on chce koniecznie nową :/



#4 Jacksonek

Jacksonek

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 28 listopada 2015 - 12:52

Do jakich zastosowań ma ona służyć ?

Aha i jeśli mógłbyś podać reszta paremetrów, w tym marke oraz moc "W" zasilacza



#5 Guppy

Guppy

    Abstynent Rybka

  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 28 listopada 2015 - 07:26

Niestety z nówek dostaniesz od Nvidii kupę w stylu GT 730. Najbardziej sensowną kartą do 300 zł od Nvidii będą używane:

-GTX 560 Ti

-GTX 570.



#6 TVinnye

TVinnye

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 29 listopada 2015 - 07:38

Karta jak najbardziej do gier, z tym, że kasa na komputer jest mocno ograniczona. Generalnie po przesiadce z laptopa każdy wynik będzie super i gra dla niego przy 30 fpsach to już szczyt marzeń ;) Przekonał się do pomyślenia nad radeonami (mimo,że sam za nimi jakoś nie przepadam) Procek to poczciwy i5 3450, zasilacz 500w ?(LiteON - Nie wiem co to, ale ma Bronze80) Komputer tak jak wspomniałem na początku to składak ze sklepu - więc wydawanie np.3200 zł, a wartość zestawu przy zakupie to 2300 :>



#7 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 29 listopada 2015 - 07:14

Karta jak najbardziej do gier, z tym, że kasa na komputer jest mocno ograniczona. Generalnie po przesiadce z laptopa każdy wynik będzie super i gra dla niego przy 30 fpsach to już szczyt marzeń ;) Przekonał się do pomyślenia nad radeonami (mimo,że sam za nimi jakoś nie przepadam) Procek to poczciwy i5 3450, zasilacz 500w ?(LiteON - Nie wiem co to, ale ma Bronze80) Komputer tak jak wspomniałem na początku to składak ze sklepu - więc wydawanie np.3200 zł, a wartość zestawu przy zakupie to 2300 :>

nie kupi grafiki do grania nowej poniżej 600zł i niech sobie to kolega wybije z głowy , a 500w to może mieć nawet chinol na nalepce , choć nie znam żadnego zasilacza z czarnej listy co by miał 80+ bronze

proc ma bardzo dobry także szkoda żeby się marnował

jak chcę grać to albo używka jak wyżej polecają albo dołożyć do minimum r9 270 \ gtx950


jlzqhakr0o4c.jpg




Dodaj odpowiedź



  



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Karta, Graficzna, nowa, 300zl, co wybrac

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL