Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Usprawnienie mojego komputera.

Upgrade

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Drow

Drow

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 15 listopada 2015 - 06:10

Witam, chciałbym was prosić o pomoc w usprawnieniu mojego komputera. Ma już swoje lata, bo mam go już chyba ze 4-5 lat i jest już trochę powolny ( kupiłem go za jakieś 2000 zł więc wtedy to też nie był demon prędkości). Nie chodzi mi o to aby pomóc w doborze podzespołów tylko o pomoc finansową, uczęszczam jeszcze do szkoły (technikum informatyczne) i nie mam za bardzo jak zarobić. Jeśli mogli byście rzucić jakąś złotówką byłbym szczęśliwy :)

 

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/ebdyw4

 

Z góry dziękuję osobom, które zechcą mnie wesprzeć.

Pozdrawiam,

Adrian

 

 



#2 Smilodon

Smilodon

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 007 postów

Napisano 15 listopada 2015 - 06:50

Idź do pracy, nawet jak jesteś nie letni a masz powyżej 16 lat to możesz legalnie pracować :)



#3 Drow

Drow

    Świeżo zarejestrowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 15 listopada 2015 - 06:55

Tak wiem, że mogę od strony prawnej. Ale czasowo się nie wyrabiam, o 16-17 jestem w domu. Trzeba jeszcze ogarnąć lekcje itp... Czas wolny mam ok 19 dopiero. :(


Użytkownik Drow edytował ten post 15 listopada 2015 - 06:56


#4 vonsz

vonsz

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 284 postów

Napisano 15 listopada 2015 - 06:56

Też chodzę do technikum informatycznego, komputera dobrego nie miałem. Kiedy byłem w pierwszej klasie korzystałem z 8letniego komputera, moich rodziców nie było stać aby dać mi na komputer. Wtedy też postanowiłem, że sobie na niego zarobię. Zacząłem pracować w weekendy (nie ważne gdzie), miesięcznie miałem z tego około 200zł, co drugi/trzeci miesiąc dokupowałem sobie kolejną część do mojego wymarzonego komputera, nadszedł czas aby kupić procesor i kartę graficzną (najdroższe części w całym komputerze) więc musiałem też znaleźć lepszą pracę, chodziłem w ferie i w wakacje do pracy nie rezygnując z tej pierwszej. Zarobiłem na procka i połowę na kartę, rodzice widząc że staram się, pracuję dołożyli mi do grafiki ;) Teraz jestem w 3klasie i jestem dumny z siebie że udało mi się. Polecam Ci zrobić podobnie, bo wątpię, że uda Ci się zebrać pieniądze od "randomowych" osób, nawet jeżeli ktoś postanowi że Cię wesprze to jaką kwotą? 2zł?

 

@Teraz dalej pracuję, robię prawo jazdy i w miare się uczę. Wystarczy dobrze rozplanować swój czas i wszystko się da. Powodzenia.


Użytkownik vonsz edytował ten post 15 listopada 2015 - 06:57


#5 Smilodon

Smilodon

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 007 postów

Napisano 15 listopada 2015 - 07:04

Tak wiem, że mogę od strony prawnej. Ale czasowo się nie wyrabiam, o 16-17 jestem w domu. Trzeba jeszcze ogarnąć lekcje itp... Czas wolny mam ok 19 dopiero. :(

 

No to 19-21 masz czas na roznoszenie ulotek na przykład ;) 







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Upgrade

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL