Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

[Poradni] Ubuntu 11.04 dodawanie napisów do filmów

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 DawidN20

DawidN20

Dużo pisze

• Użytkownik
  • 321 postów

Napisano 28 maj 2011 - 11:53

Nie jest to może poradnik dla zaawansowanych użytkowników linuksa, ale wieżę, że początkującym się na pewno przyda ;)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

#2 foh23

foh23

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 1273 postów

Napisano 29 maj 2011 - 02:39

Dajesz Wine i napiprojekt też śmiga ;) Nie zauważyłem jakichkolwiek problemów w tym przypadku ;)

Swoją drogą tak na offtopie ten Colin 2005 lata Ci na Ubuntu? Bo Quake 1 na modzie Berserk odpalałem przez Wine i banglało (aż sam byłem zdziwiony że tak dobrze chodzi) przy czym to opengl, a Colin to już dx9.

#3 Greg

Greg

Forumowicz

• Użytkownik
  • 177 postów

Napisano 29 maj 2011 - 05:28

W SMplayerze jest też wyszukiwarka napisów, pobierająca dopasowane napisy z OpenSubtitles.org. Automatycznie je pobierze, przypisze do filmu i załaduje.

foh > powinno śmigać bez problemu. Jest wsparcie dx9c pod wine. Taki WoW też działa :)
mam dynamicznie przydzielane IQ

#4 DawidN20

DawidN20

Dużo pisze

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 321 postów

Napisano 29 maj 2011 - 11:14

collin działa ale potrafi się wywalić niestety. we wcześniejszych wersjach np. 9.04 wyglądało to lepiej.

BTW@ tylko nie można aktualizacji zabezpieczeń ściągać bo inaczej trzeba się bawić w crackowanie oryginalnego programu bo inaczej twierdzi że brak płyty w napędzie :(

BTW@ aktualnie męczę się z tunerem avermedia avertv super 007. mam już obraz ale z dźwiękiem jest problem a właściwie jego brak bo nie ma dźwięku wcale. Z tego co wyczytałem trzeba koniecznie podłączyć tuner kabelkiem audio pod kartę dźwiękową i dodać a alsamixer AUX ew. CD inaczej trzeba walczyć z przekierowaniem strumienia programowo a to podobno nie łatwe :(

Świeżakiem na linuksie nie jestem, ale system wciąż mnie zaskakuje i wciąż się duuuuużo uczę. Można by nawet śmiało powiedzieć że się na nim jeszcze nie znam :(
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL