Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

Problem z Windows 10

1 odpowiedź w tym temacie

#1 dodo245

dodo245

Advanced Member

• Użytkownik
  • 123 postów

Napisano 11 październik 2015 - 08:13

Witam zrobiłem reinstalkację windowsa 8 i zaktualizowałem go do 10 i gdy odpalam przeglądarkę mozille to wyskakuje mi coś takiego :

To połączenie jest niezaufane

Program Firefox został poproszony o nawiązanie bezpiecznego połączenia z serwerem www.google.com, ale nie można potwierdzić bezpieczeństwa tego połączenia.

Zwykle podczas nawiązywania bezpiecznych połączeń witryny dostarczają zaufanych informacji o tożsamości, dowodząc w ten sposób, że użytkownik łączy się z właściwym serwerem. W przypadku tej strony tożsamość nie może być jednak zweryfikowana.
Co teraz zrobić?

Jeśli zwykle połączenie z tą witryną przebiega bez takich problemów, błąd ten może oznaczać, że ktoś próbuje się podszyć pod tę witrynę. W tej sytuacji nie należy kontynuować.

Ta strona określa poprzez HSTS (HTTP Strict Transport Security), że program Firefox ma się z nią łączyć jedynie w sposób bezpieczny. W związku z tym, dodanie wyjątku dla tego certyfikatu jest niemożliwe.

www.google.com używa nieprawidłowego certyfikatu bezpieczeństwa.

Certyfikat nie jest zaufany, ponieważ certyfikat wystawcy jest nieznany.
Serwer może nie wysyłać właściwych certyfikatów pośrednich.
Import dodatkowego certyfikatu głównego może okazać się konieczny.

(Kod błędu: sec_error_unknown_issuer)
i nie od czego to jest i jak to wyłączyć . Z góry dzięki za pomoc !

#2 kosa0flaf

kosa0flaf

Dużo pisze

• Użytkownik
  • 305 postów

Napisano 11 październik 2015 - 09:56

Przejrzyj ustawienia zapory i ew. antywirusa. :D

Jeśli ktoś dał mi warna/bana to tylko dlatego, że jest słaby psychicznie, niezdolny do rozmowy i nie potrafi pogodzić się z prawdą i obiektywną krytyką na swój temat, zasłaniając się wulgarnością, którą kara się inaczej, a poza tym wyczuwam kompleks niższości, ale to tylko moje, subiektywne spostrzeżenie. Z resztą... Forum, o którego nieistniejącą reklamę tak walczyliście jest lepsze. Przypomnę, że Xor dawał linki tylko tym, którzy chcieli, a to nie było nawet 5 osób chyba, Dlaczego reszta uciekła wywnioskujcie sami... Po odpowiedź pojawiam się w następnym stuleciu, papatki :heart: PS. Proszę o jasne uargumentowanie zbanowania mnie na tym forum, wraz z załączeniem odpowiednich cytatów z regulaminu! olaf.kosowski@outlook.com

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL