Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Jaka obudowa

Obudowa

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 kamiloLo

kamiloLo

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 120 postów

Napisano 10 października 2015 - 11:54

Jaka obudowa ok 250 zl z oknem dobrym przewodzeniem powietrza czarna lub biala / czarno-czerwona ewentualnie .. przyciski najlepiej u góry cos typu zalman z3+/z11+  (jezeli diody to czerwone). Pozdrawiam.
chciałbym wspomnieć ze w środku będzie http://www.morele.ne...ry/info/pOsBcd/ mniej wiecej taki zestaw.


Użytkownik kamiloLo edytował ten post 11 października 2015 - 10:40


#2 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 11 października 2015 - 12:07

W tej cenie dostaniesz np Aerocool Aero 800

http://www.morele.ne...0-white-771573/

lub Gladiusa M45W

http://www.morele.ne...-spc129-779413/


NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#3 mandalor

mandalor

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 944 postów

Napisano 11 października 2015 - 12:47

O gustach się nie dyskutuje, ale jak dla mnie ten Areocooldużo ładniejszy od tego Gladiusa M45W, ciekawe jak z jakością wykonania, czy tak samo jak w M35, bo toprawie to samo.


Użytkownik mandalor edytował ten post 11 października 2015 - 12:48

CPU: I7 6700k(4.6GHz),

Mobo: Asrock z170 Extreme4,

RAM:  2x8GB Kingston HyperX 2800MHz CL14

SSD:  Crucial MX200,

HDD:  WDC Blue 1TB,

GPU:  GTX 1070 FE

PSU:  EVGA SuperNova 650W,

CASE: SPC M60W.


#4 kosa0flaf

kosa0flaf

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 305 postów

Napisano 11 października 2015 - 08:10

Ja bym brał PAX- M70 od SPC :D

Pod pojęciem "przewodnictwo ciepła" masz na myśli dobry przepływ powietrza ,jak mniemam. 

Buda dość fajna, tania, wytłumiona. I w tej cenie ma piwnicę, a to się ceni :D

Podświetlenie mógłbyś kupić sam. BitFenix miał w swojej ofercie fajne magnetyczne taśmy LEDxD


Jeśli ktoś dał mi warna/bana to tylko dlatego, że jest słaby psychicznie, niezdolny do rozmowy i nie potrafi pogodzić się z prawdą i obiektywną krytyką na swój temat, zasłaniając się wulgarnością, którą kara się inaczej, a poza tym wyczuwam kompleks niższości, ale to tylko moje, subiektywne spostrzeżenie. Z resztą... Forum, o którego nieistniejącą reklamę tak walczyliście jest lepsze. Przypomnę, że Xor dawał linki tylko tym, którzy chcieli, a to nie było nawet 5 osób chyba, Dlaczego reszta uciekła wywnioskujcie sami... Po odpowiedź pojawiam się w następnym stuleciu, papatki :heart: PS. Proszę o jasne uargumentowanie zbanowania mnie na tym forum, wraz z załączeniem odpowiednich cytatów z regulaminu! olaf.kosowski@outlook.com


#5 FG42

FG42

    VX-120

  • Moderator
  • 1 874 postów

Napisano 11 października 2015 - 07:02

Antec GX505







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Obudowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL