Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Jak powstał wasz nick

powstanie nazwy nick

36 odpowiedzi w tym temacie

#1 XarduneK

XarduneK

    Dupek

  • Moderator
  • 3 405 postów

Napisano 08 września 2015 - 08:33

Ostatnio rozmyślałem nad swoja nazwa, a dokładnie jak ona powstała... potem dopiero zdałem sobie sprawę ze była to długa droga.

Dodatkowo zmotywował mnie ostatnio furiousq, który spytał mnie wprost na teamspeaku dlaczego właśnie taka nazwa, bo to ani od imienia ani od nazwiska. Mógł bym odpowiedzieć na to bardzo krótko, natomiast ta nazwa ewoluowała do obecnej przez spory okres, tak wiec zacznę od początku.

 

Początki tej nazwy sięgają pierwszej klasy podstawówki, a konkretnie faktu iż spodobało mi się imię Max (X jest tutaj bardzo istotny) jako że wcześniej niemiałem styczności z imieniem albo nazwiskiem z taką literą. Tak więc postanowiłem się wirtualnie nazywać się DominiX (nie pytajcie czemu... byłem młody), potem nastał czas gier mmo i trzeba było się jakoś nazwać wirtualnie... oczywiście jako że zamiast myśleć nad nazwą a chciałem grać postanowiłem nazywać się xxxdomikxxx albo inne tego kombinacje (DominiX bywało zajęte). Potem nastał "cudowny" czas Gothica oj jak długo w niego grałem, ale ja nie o tym teraz. Osoby grające mogą się domyślić która z postaci zapadła mi w pamięć, nekromanta o nazwie Xardas. Postanowiłem nazwać się bardzo podobnie, a konkretnie Xardan (czy może trochę inaczej, teraz pewności nie mam). Niestety nie tylko ja byłem taki genialny , więc trzeba było nazwę trochę ewoluować,  tak powstał Xardun. Jednakże jakoś mi ta nazwa nie pasowała, była zbyt poważna... tak narodziła się nazwa która stosuje do dziś XarduneK, kto wie może kiedyś znowu przyjdzie czas na Xardun'a.

Swoją drogą dość niedawno odkryłem tajemniczy przekaz w mojej nazwie, gdzie przy zmianie jednej literki można odkryć coś o mnie. Najlepsze w tym wszystkim jest to że było to moje nieumyślne działanie, ale bardzo dobrze pasuje :)

 

A wy jak utworzyliście swoje nazwy? Kryje się za nimi jakaś historia? A może to tylko zbitek losowo wybranych liter (i cyfr?), teraz czekam na wasze informacje co do nazwy :)


Użytkownik XarduneK edytował ten post 08 września 2015 - 08:42


#2 CymeS

CymeS

    Nie znam się a doradzam.

  • Użytkownik
  • 626 postów

Napisano 08 września 2015 - 08:53

Moja historia jest genialna xD Kończyłem podstawówkę i kolega namówił mnie na granie w CS 1.6. Przyszedł do mnie z płytą z cs non steam i zaczęła się zabawa. W pewnym momencie kolega mówi wejdź na serwer no to wbijamy ale niestety nick "Player" był zbyt standardowy więc dostawałem kicka za każdym razem. Kolega powiedział że musze się jakoś nazwać więc popijając soczek marki (zgadnijcie jaka?) Cymes poprostu przepisałem nazwę firmy w miejsce na nick oraz końcowe S napisałem z dużej bo wszyscy znajomi tak robili więc co? ja nie zrobie? xD i tak powstał mój nick ;) Po pewnym czasie w szkole znajomi z gry zaczęli tak na mnie wołać no i po dzień dzisiejszy nawet dla znajomych jestem Cymesem :) 


image-5910.jpg

Sprzedam GA-945PL-DS3

C2D E4400 2GHz

3gb good ram DDR2(2+1gb)

TakeMe 350w   PISAĆ PW JBC albo GG 17986208


#3 snowqwer

snowqwer

    ❄🎮🎧💻🎵❄

  • Użytkownik
  • 1 596 postów

Napisano 08 września 2015 - 09:04

Heh temat troche mnie zdziwil no ale co tam :D

 

U mnie praktycznie zaczelo sie od czasów technikum informatycznego gdzie mieliśmy jedna z lekcji dość "luźniejszą" niz  inne i moglismy pograc w cs'a 1.6. Praktycznie nie myslalem jakos nad nickiem no ale jakos sie nazwac trzeba bylo a ze akurat ktos rozmawial o fajkach no to bu o to nick "faja". Pozniej minelo duzo czasu az kolega namowil mnie do gry w world of tanks no i tam sytuacja sie powtorzyla bo chcialem juz zagrac a nick no to na szybko bez zastanowienia "faja" + wybrane cyfry i tak praktycznie zostalo do dzisiaj. Niestety spolecznosc graczy world of tanks zniechecila mnie do tego nicku z powodu jednego ze slynnych youtuberow o prawie identycznej nazwie i stad czesto bylem nazywany podróbą lub nawet wyzywanym za to, ze mam nick taki jak on. Praktycznie do dzis dzien grajac w wolnej chwili w world of tanks jestem czesto wyzywany no ale juz nie mam sily tlumaczyc kazdemu z osobna ze ja o zadnej faji nie slyszalem gdy zakladalem konto i to przypadek no ale :) Obecna nazwa to poprostu zmiana na cos calkiem innego a ze przy zakladaniu konta na xda developers nie chcialem brzmiec polsko a akurat padal snieg no to snow + kolejnosc liter na klawiaturze i jest. Tego nicku uzywam do dzis wszedzie i w koncu nie jestem wyzywany za "nieoryginalnosc". Ola boga jak zwykle sie rozpisalemxD



#4 Szubrawiec

Szubrawiec

    Szalony Naukowiec

  • Użytkownik
  • 712 postów

Napisano 08 września 2015 - 09:09

No bo wpisałem w google pomysł na nick , i na jakimśforum były te pomysły , no to pierwszy lepszy zgarnołem i gitara super kieł :)


服が変わるのは意味あるの?最善ですitpc.net.pl.良いはありません。. 黒と白の321 、彼は王の王であります

#5 xXgardiaszXx

xXgardiaszXx

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 143 postów

Napisano 08 września 2015 - 09:34

Posiadam dwa nicki tutaj i między innymi na mailu, sklepach używam nicku xXgardiaszXx. Ten nick pochodzi od mojego nazwiska, gdyż mam na imię Mateusz Gardiasz.

Drugi zaś nick M_BigRoss_G - który używam na Steam, Origin, Uplay, GoG itp. wziął się z rozwinięcia Mateusz "BigRoss" Gardiasz o dzieli się na trzy człony "Mateusz" - czyli imię, "Big" - bo jestem dużą osobą [osoby, które mnie znają mogą potwierdzić, i "RossGardiasz" - czyli nieład, nieporządek, który mam nadzieje w CS:GO i w BF3 / BF4 / BF:H stosuję :)

 

Pozdrowienia dla Xardiego! Świetny temat! 



#6 Guppy

Guppy

    Abstynent Rybka

  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 09 września 2015 - 01:03

Miałem trzy akwaria, gdy byłem w podstawówce (moje własne, sam wszystko przy nich robiłem) i pewnego dnia Gupik wyskoczył w nocy z akwa. Wysuszył się do rana i zakończył żywot (Requiescat in pace). Dla upamiętnienia tego biedaka mam nick Guppy.

 

@Edit Dodam, że dzisiaj znajomi z lola gadają do mnie "Fishu" :D


Użytkownik Guppy edytował ten post 09 września 2015 - 01:04


#7 matidop

matidop

    ROG | Overclocker

  • Użytkownik
  • 10 084 postów

Napisano 09 września 2015 - 01:15

Moja historia jest banalna.Jest taki serwis...dokładniej KURNIK i tam kiedyś nick który wpisałem był zajęty, więc system podpowiedział mi inny i tak oto powstał nick matidop :)

Historia oparta na faktach :D

#8 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 09 września 2015 - 01:25

Mój nick wywodzi się od nazwiska i ksywy z niego utworzonej czyli Iwan jednak pisane przez "w". Nie przez "v" jak mam wpisane. Sama ksywa nie należy do mnie tylko do mojego ojca. Każdy na niego wołał i woła Iwan. Zaś przez to, że był i jest on dla mnie wielkim autorytetem chciałem być tak tytułowany. Dla małego dziecka który ma dobre relacje z ojcem to on jest najwspanialszy, najsilniejszy, najfajniejszy na świecie i chce być jak ojciec. Dlatego chciałem być tytułowany Iwanem. No jednak pragnienia upadły bo mało kto mnie w życiu prawdziwym tak woła tylko w pewnych określonych grupach. Niestety zwą mnie Królikiem lub Szablą :dodgy:

Mój awatar dlatego z japońskiego oznacza królik.

Sam kolor wywodzi się od koloru tali do gry Magic the Gathering w którą grywałem w czasie rejestracji na forum, zaś moja talia turniejowa była zieloną talią aggro. 

 

No tyle w temacie tej historii.  


Użytkownik Green-Ivan edytował ten post 09 września 2015 - 01:26

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#9 Bakak

Bakak

    Tearingnator ;)

  • Ekspert
  • 2 435 postów

Napisano 09 września 2015 - 08:24

Haha ale temacik ?
Ja miałem tyle ksywek, że chyba nie zliczę.

W szkole podstawowej chłopaki z klasy wołali mnie "Włodek" od nazwiska Włodarski, ponieważ żyłem w dobrej komitywie z dziewczynami one wołały mnie "Włodziu" ;) Zaś gdy pod koniec 6 klasy urosłem do 182 cm i zacząłem grać ze starszymi klasami w Kosza, moja ksywka nabrała nieco powagi i wyewoluowała do formy "Włodzimierz" :D
W tym samym czasie na osiedlu wśród najbliższych znajomych i ziomków z kwadratu wołano mnie "Kabak". Ta ksywka wzięła się z mojego zamiłowania do suszonych kiełbasek, kabanosów :D Ponieważ do szkoły średniej uczęszczałem z kilkoma Ziomkami z osiedla, ta ksywka naturalnie zadomowiła sie i tam.
Mniej więcej do końca pierwszej klasy LO istniała w takim kształcie. Wtedy jeszcze byłem grzecznym uczniem, ale druga klasa przyniosła sporo zmian. Ostre wagary, browarki, nierzadko winka i wódeczka sprawiły, że w końcu zakosztowałem "zielonego" :facepalm::wacko:i gdy tak sobie buszki leciały, jeden z kumpli zaczął żartować z mojej ksywy i stwierdził, cyt.: "Kabak, baka," coś tam jeszcze freestylował i od tamtej pory jestem Bakak ;) Zabawne jest to, że nigdy nie nadużywałem tego, bo w przeciwieństwie do kolegów nie mialem fajnej fazy, wręcz przeciwnie, a sam pomysłodawca nowej ksywki widział mnie z ziołem w gębie ze dwa razy. Jednak nowa ksywa szybko sie przyjęła :)

wydrapane za pomocą MS Lumia 625


Użytkownik Bakak edytował ten post 10 września 2015 - 07:59

Video Recenzje na YouTube - Bakak HCGaming :D

 

// i7 6700K @4,6GHz // Raven Okeanos // Gainward GTX 1060 6GB // ASRock Z170 Extreme4 // Kingston Fury 2x8GB 2400MHz CL15 // Cricial MX200 SSD 250GB // Seagate 1T // Phantek Enthoo Pro M // SPC Supremo M1 700W // Benq XL2411Z //


#10 XarduneK

XarduneK

    Dupek

  • Autor tematu
  • Moderator
  • 3 405 postów

Napisano 09 września 2015 - 09:02

Widze liczne odpowiedzi i dobrze, czekamy na reszte :)

#11 neo10

neo10

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 010 postów

Napisano 09 września 2015 - 10:06

Moja historia prosta ;P nick stworzony chyba w dobie matrixa 1 jak zakładałem konto na allegro a że poprzednie były zajęte to wyszło neo10 i tak jakoś zostało choć np w grach online jestem crazyivan to z kolei wyszło podczas oglądania polowania na czerwony pażdziernik :)


Ryzen 5600x , MSI B550 Gaming Plus, 4x8gb Crucial Ballistix 3600mhz, MSI RTX 3080 Ti Suprim, Asus Tuf Gaming 35" 21:9 VG35VQ, 2x Adata SX8200 1tb, Seasonic Focus GX 850w, Corsair 5000x , Win 11 64bit

#12 filati

filati

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 09 września 2015 - 11:09

Moja historia nie jest tak ciekawa jak inne, ale co tam.
Wiele lat temu zanim jeszcze komputery i internety zabrały mi życie, grywałem na kompie sporadycznie. Zazwyczaj w towarzystwie kolegów. W painta i Inwazję kurczaków. Pewnego dnia mój kompan z podwórka przyniósł jakąś grę (nie pamiętam tytułu) i była to druga gra w moim życiu, w której można było nazwać swoją postać (w tej pierwszej grze grałem na domyślnym Player). A ponieważ nie było tam domyślnej nazwy to trzeba było coś wymyślić. I tak przesiedzieliśmy z kolegą trochę czasu, bo nigdy nie stałem przed takim wyborem. Znudzony kumpel powiedział, że może to być byle co, cokolwiek w moim otoczeniu. I wtedy znalazł na archaicznej podkładce (która nie wiem nawet skąd się wzięła. Po prostu była w domu od zawsze) pod myszkę słowo filati cucirini. No to się zgodziłem na samo filati, bo nie wiedziałem, że to może coś w ogóle znaczyć, a sprawdzić nie było jak (dodam, że były to czasy kiedy jeszcze internet był luksusem dla wybranych). No i po pewnym czasie spodobała mi się nazwa filati, więc zacząłem ją coraz częściej stosować, aż w końcu stała się normą. Stosuję tę nazwę po dzień dzisiejszy, ale czasem jestem zmuszony zmienić nieco nazwę. Zazwyczaj dodaję na końcu jeszcze jedno "i", lub "ix". Tak otrzymuję filatii lub filatiix.
Przyznam, że temat ten zmusił mnie do sprawdzenia co znaczy mój nick, który tak powszechnie stosuję. Ciekawskich odsyłam do translatora.
Historia mojego maila jest dużo ciekawsza. Nie mogąc wymyślić nazwy, zrobiłem sobie przerwę od kompa i w między czasie dałem kotu jeść. A ponieważ mój kot jest dorosły to dostaje do żarcia whiskasy adult. Patrząc na tą puchę pomyślałem, że może to być dobra nazwa na maila, ale ponieważ "adult" było zajęte to dorzuciłem dwa "u" i wyszło aduuult. Takie właśnie mam maile na google i outlooku.
Znalazłem nawet tę podkładkę:
 
ps. Czekam na historię Blacka


#13 Furiousq

Furiousq

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 09 września 2015 - 12:38

No to teraz ja.
Oczywiście tak jak i u poprzedników ewolucję mojej ksywki można podzielić na kilka etapów.

Czasy wczesnego dzieciństwa:
Wtedy cała najbliższa rodzina, kuzyni, kuzynki, ciotki i wujkowie zwracali się do mnie „Szwejk” od dzielnego wojaka Szwejka. Wynikało to z tego, iż byłem nadzwyczaj odważny w porównaniu do starszych o kilka lat ode mnie kuzynów. Zawsze byłem w stanie zrobić to, czego on po prostu się bali (teraz po latach można to nazwać skrajną głupotą bądź brakiem wyobraźni
J )

 

Szkoły podstawowej/średniej:

Wówczas ksywka krążyła wokół mojego nazwiska „Królikowski” jak więc nie trudno się domyśleć, dla większości byłem po prostu królikiem. Kiedy lat przybywało do obiegu weszły Bugs i Roger jednak zbytnio się nie przyjęły. Myślę, że największy wpływ na ewolucję mojej ksywki miał okres dojrzewania. Usposobienie Szwejka + okres buntu doprowadził do tego, że większość moich znajomych miała mnie za furiata. Generalnie złościłem się na wszystko i wszystkich a że w szkołach co raz bardziej popularny był język angielski furiat ewoluował w furious.

 

Studia:

Na studiach już oficjalnie i z premedytacją używałem swojej ksywy. Trwało to do momentu wejścia do kin filmu „Fast&Furious” wtedy to nastąpił wysyp furious-ów dosłownie wszędzie. Zaczęły się problemy z loginami w grach itd. Wtedy to z inspiracją przyszedł mój kolega Łukasz – ksywka Lukasq. Dodatkowo sporo portali zaczęło też wymagać w loginach różnej wielkości liter. Ostatecznie ksywka zatrzymała się na Furiousq.


Użytkownik Furiousq edytował ten post 09 września 2015 - 01:34

4247258230.png


#14 MarcinM90

MarcinM90

    Umiem komputer

  • Użytkownik
  • 3 497 postów

Napisano 09 września 2015 - 07:28

Ja mam w sumie trzy nicki których używam.

 

1. MrDeMarcin - Potrzebowałem nick do jakiejś gry, a że było dużo osób o nickach z przedrostkiem "The", to też tak chciałem mieć. Ale że "TheMarcin" było zajęte, to wymyśliłem "DeMarcin". Tak było przez jakiś czas, aż potem zapomniałem hasła do gry i musiałem założyć nowe konto = nowy nick. Dodałem więc przedrostek "Mr" i tak powstał nick "MrDeMarcin".

 

2. MarcinM/MarcinM90 - tutaj jak pewnie każdy się domyśli jest od imienia oraz nazwiska. 90 jest dlatego, że MarcinM chyba było zajęte i mi podpowiedziało "90".

 

3. DoubleM (na STEAM) - od moich inicjałów (MM). Double(ang) - podwójny, czyli "PodwójneM".

 

To chyba tyle :)


i5 4690K 4.2GHz / NH-D14 / Asus Strix GTX970 4GB / RAM 8GB / HDD 1TB / SSD 128GB / RM 650W / W10 Pro
HyperX CloudII / Sinn7 MPod / SS Rival / Cougar 450K / HyperX FURY / BENQ BL2410PT + Acer V243HL / Roccat Apuri
RECENZJE, TESTY, ROZPAKOWANIA --> YouTube

 


#15 PiotrQ

PiotrQ

    AS Monaco FC

  • Użytkownik
  • 2 129 postów

Napisano 09 września 2015 - 08:14

Pierwszy Nick jaki użyłem to było jak rodzice kupili modem na impulsy i wujek mi i tacie pokazywał jak założyć maila. Myśleliśmy nad nazwą ponad godzinę :) a że fascynowałem się w tedy rajdami to wybrałem gromcholm bo gronholm bylo zajęte wiec wpisałem z błędem. Czasami go jeszcze używam.


Do końca gimnazjum w grach używałem Nicka NoName a to dlatego że jak mialem wymyślić sobie Nick to jadlem batona NoName, o ile pamiętam.


W liceum często się zdarzało że mój Nick był zajęty i nie mialem pomysłu to wybrałem PiotrQ i tak używam do tej pory.


Teraz w robocie nadali mi ksywę Pietras ;)


Wykafelkowane na Lumii 720

Użytkownik PiotrQ edytował ten post 09 września 2015 - 08:15

Teoria jest wtedy gdy wszystko wiemy, a nic nie działa.
Praktyka jest wtedy gdy nic nie wiemy, a wszystko działa.
A tera połączmy teorie z praktyką. Nic nie wiemy i nic nie działa.

#16 HAL900

HAL900

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 4 928 postów

Napisano 04 stycznia 2017 - 01:13

Moj nick powstał od HAL9000 a jako ze na większosci for nie ma dostepnego to został przykrócony . Taka sytuacja :P

Na forach miałem rózne nicki ale lepiej sie nie chwalic gdzie jakie forum wyłaczono przeze mnie :cool:



#17 Luxanna

Luxanna

    krulofa

  • Użytkownik
  • 471 postów

Napisano 04 stycznia 2017 - 02:56

Chciałem na tym forumku napisać jeden post i wyjść, więc nazwałem się jatylkona5min. 

Później zostałem na dłużej, a dzięki johnieemu, który skracał mój nick jak Jatutylkosprzedam (JTTS) zmieniłem nick na JTN5M. 

A teraz mówią na mnie krulofa JTN5M. xD


Zawsze wierny swojej pięknej, wspaniałej, zaradnej, oświeconej, niezastąpionej, pomysłowej, kreatywnej, wdzięcznej, kulturalnej i ogólnie rzecz biorąc - perfekcyjnej pani. <3 

k2PCD6P.png

Spoiler

Audio: 

Spoiler

#18 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 04 stycznia 2017 - 09:13

Mnie niektórzy znają zapewne jeszcze ze starego nicku pieterman09 - skąd on się wziął ?

pieterman od piotr i 09 bo w 2009r zacząłem się interesować kompami na serio bo mój "gotowiec" miał się coraz gorzej i chciałem sam się tym zająć .

aktualny _VEV_  sam nwm skąd się wzięło , nie mogłem trafić na nic niezajętego to po kilku próbach takie coś mi wyszło xD


jlzqhakr0o4c.jpg


#19 Tatry13

Tatry13

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 471 postów

Napisano 05 stycznia 2017 - 10:59

Byl tu kiedys uzytkownik ,ktory mial nick podobny do nazwy regionu kulturowego.Tak ja ten nick przerobilem na gory i powstalo Tatry. 13 to liczba ,ktora wpadla do glowy.

Użytkownik Tatry13 edytował ten post 05 stycznia 2017 - 11:00

CPU: Athlon II x4 640  Cooler: SilentiumPC Fortis 2+Sigma Pro   MOBO: Asrock 980DE3/U3S3 GPU: Msi R9 270 TF4 1150/1400mhz 1.225v   RAM: A-Data 8gb 1600Mhz  HDD: Seagate 500gb {ST3500413AS} HDDv2 Seagate 500gb {ST500LT012} PSU: Tacens Mars GAMING ( WOW :P ) Mp600 CASE: Zalman Z3

 

 

Najpopularniejsze obrazy ISO WINDOWS : http://baseiso.ucoz.pl/


#20 yerba

yerba

    Yerba Mate

  • Użytkownik
  • 1 354 postów

Napisano 05 stycznia 2017 - 03:04

Oglądałem kiedyś top gear i zawsze kiedy jakiś gość pokonywał ostatni zakręt, który się właśnie nazywał Gambon clarkson mówił: "No i jeszcze Gambon..." Jakoś tak sobie pomyślałem why not.

Ogólnie nazwa tego zakrętu jest od aktora, który grał dumbledora w filmach z serii Harry Potter, Michael Gambon


CPU: i5 6600k @4.5Ghz (Cache 4.2) 1.32V
Cooler: Fortis 3 v2
Mobo: Asrock Z170 Gaming K4
RAM: Corsair Vengeance LPX 2x8gb 3000mhz
GPU: Msi GTX 980Ti Gaming 6G
PSU: SPC SUPREMO M2 550W
SSD: Crucial MX300 275GB
CASE: SPC Aquarius M60W



 


#21 jakub445

jakub445

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 09 kwietnia 2017 - 06:05

Historia powstania mojego nicka raczej nie jest bardzo skomplikowana. Imię + kilka cyferek :P I nie nie jest to mój wiek :D


Ciężki spam.

 

Z poważaniem FG42


#22 XarduneK

XarduneK

    Dupek

  • Autor tematu
  • Moderator
  • 3 405 postów

Napisano 10 kwietnia 2017 - 06:54

...A teraz mówią na mnie krulofa JTN5M...


Taa mówią, chyba de... dewiant znaczy ;)

#23 Melisa

Melisa

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 10 kwietnia 2017 - 08:42

no jaki złośliwy z rana ;)



#24 Scieracki22

Scieracki22

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 13 kwietnia 2017 - 10:50

Od nazwiska :)



#25 ameba

ameba

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 21 czerwca 2017 - 03:47

Od ksywy :D A ksywa od tego, że jak uważam kogoś za głupka to go od ameby wyzywam. Niestety był to miecz obosieczny, bo teraz do mnie tak mówią :D



#26 XarduneK

XarduneK

    Dupek

  • Autor tematu
  • Moderator
  • 3 405 postów

Napisano 22 czerwca 2017 - 10:46

Ty amebo! :D

#27 asiek993

asiek993

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 12 lipca 2017 - 09:00

data urodzenia :)



#28 Wolnygosc

Wolnygosc

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 226 postów

Napisano 27 lipca 2017 - 01:09

Nie wiem jak tu trafiłem ale jestem ;)

 

Temat fajny bo aż sięgnąłem pamięcią wstecz i poukładałem sobie wszystko w całość

 

Geneza mojego nicka była  taka, że szukałem czegoś co przylgnie do mnie na stałe w internecie. W realu mam ksywkę Wolny częściowo od nazwiska i tak się w necie przedstawiałem, ale że nick dość prosty to często był już zajęty - bo pospolity. A że nie lubię udziwnień typu cyferek, dat, slashy i _  przy nicku nadal szukałem.

 

I tak szukałem co to by można było połączyć ze słowem Wolny? Kolo ?? Nie bo zbyt "prostackie" no i tak dodałem gościa i powstał Wolnygosc:)

 

Nigdy nie zapomnę jak były współpracownik ogarnął moją internetową ksywkę bo podałem mu prywatnego maila bo do czegoś potrzebował - to mi rzekł, że do pracy powinienem w ostrogach przychodzić z taką ksywą :D Wydźwięk w każdym razie był bardzo pozytywny :D

 

Pozdro


Użytkownik Wolnygosc edytował ten post 27 lipca 2017 - 01:12

Calm Down And Get The Beer In Bro

 

Setup:

CPU: i5-6600K

Cooler: SPC Fortis 3 v2

MB: ASRock Z170 Extreme 4

RAM: Corsair DDR4, 2x8GB, 2400MHz, CL14 Vengeance,

SSD Crucial MX200 250GB+HDD 1TB WD BLUE+Toshiba P300 1TB 

GPU: XFX Radeon RX 480 GTR Black 8GB  

Case: SPC Gladius M35

PSU: Corsair CX550M 550W

K+M: Logitech Orion Spectrum G910+Logitech G402

Monitor: LG 34UM68-P

 

 


#29 XarduneK

XarduneK

    Dupek

  • Autor tematu
  • Moderator
  • 3 405 postów

Napisano 27 lipca 2017 - 03:25

O i takie odpowiedzi mi się podobają.
Witam wolnygosciu, a może leniwcu...? :D

#30 Wolnygosc

Wolnygosc

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 226 postów

Napisano 27 lipca 2017 - 04:09

@XarduneK

Ja ?? A gdzież by tam - nie zwalniam tempa :D

 

Moje uszanowanie ;)


Użytkownik Wolnygosc edytował ten post 27 lipca 2017 - 04:10

Calm Down And Get The Beer In Bro

 

Setup:

CPU: i5-6600K

Cooler: SPC Fortis 3 v2

MB: ASRock Z170 Extreme 4

RAM: Corsair DDR4, 2x8GB, 2400MHz, CL14 Vengeance,

SSD Crucial MX200 250GB+HDD 1TB WD BLUE+Toshiba P300 1TB 

GPU: XFX Radeon RX 480 GTR Black 8GB  

Case: SPC Gladius M35

PSU: Corsair CX550M 550W

K+M: Logitech Orion Spectrum G910+Logitech G402

Monitor: LG 34UM68-P

 

 


#31 Luxanna

Luxanna

    krulofa

  • Użytkownik
  • 471 postów

Napisano 19 sierpnia 2017 - 07:47

Nick na stałe? No coz... Ja zmieniam nick jak pare skarpetek, ale dwa glowne to JTN5M i Luxanna. 


Zawsze wierny swojej pięknej, wspaniałej, zaradnej, oświeconej, niezastąpionej, pomysłowej, kreatywnej, wdzięcznej, kulturalnej i ogólnie rzecz biorąc - perfekcyjnej pani. <3 

k2PCD6P.png

Spoiler

Audio: 

Spoiler

#32 Aal

Aal

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 22 sierpnia 2017 - 08:35

W moim przypadku jest duzo prościej :E Od zawsze lubiłem mocniejsza muzykę, jakoś w 2002-2003 dostałem płytę Rammstein - Mutter. Własnie w utworze Mutter jest wzmianka o Aal'u czyli Węgorzu. Nick łatwy i przyjemny do zapamiętania :)


CPU: Ryzen 7 1700 + Mugen 5PCGH MOBO: Asus Prime X370 Pro RAM: 2x4GB Patriot Viper Elite 3000MHz GPU: MSI GTX 1050Ti 4GT OC PSU: Seasonic Focus Plus 650 Gold SSD: SanDisk Plus 120GB HDD: WD Blue 1TB

Sharkoon M25-W + Samsung S22F350FHU Creative A120 + Corsair K55 Corsair Harpoon Xeox Pro + Trust GXT 330


#33 Skairipa

Skairipa

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 27 sierpnia 2017 - 12:45

Mój z serialu The 100, od ksywy Octavi Blake

Sky Reaper - śmierć z nieba :-)



#34 szczep33

szczep33

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 23 października 2017 - 09:15

szybko :)



#35 Maciekityle

Maciekityle

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 18 marca 2018 - 01:13

...a mój jeszcze szybciej.



#36 teaeri

teaeri

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 26 listopada 2018 - 08:42

Moj z aplikacji z dziwnymi nazwami🤓

#37 Polecki

Polecki

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 30 sierpnia 2020 - 07:50

moj od nazwiiska rzecz jasna





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL