Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Klawiatura Razer Blackwidow - problem z klawiszami

Razer blackwidow klawisze

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 PaczoS

PaczoS

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 01 września 2015 - 07:50

Witam! Mam bardzo powazny problem z klawiatura Razer Blackwidow. Posiadam ja juz od dluzszego czasu, polecilem ja znajomemu, a on ja zamowil. Dzisiaj ja otrzymal i mial drobny problem, poprosil mnie o to, zebym wyciagnal shift (wczesniej tego nie robilem) i cos sprawdzil, wiec to zrobilem. Jednak teraz, gdy wkladam klawisz spowrotem nie dziala tak jak powinien. Chodzi o to ze nie ma tego charakterystycznego kliku klawiatury mechanicznej. Dziala on tak jakby po wcisnieciu nie wracal do konca na swoja prawidlowa pozycje. Pomyslalem, ze cos zle robie i wyciagnalem prawy shift - niestety po tym to samo co w lewym. Wkurzylem sie i wyciagnalem jeszcze enter, ktory ma taka sama budowe, jednak tu po wlozeniu dziala prawidlowo. Ani z lewego shiftu ani prawego nie moge korzystac. Teraz moje pytanie brzmi: czy ktos wie o co w tym chodzi? Wydaje mi sie, ze prawidlowo te klawisze "montuje". Oraz chcialbym sie zapytac czy przez to, ze wyciagnalem klawisze moja gwarancja nadal dziala i czy jest wtedy jest sens wysylac ja na gwarancje?


CPU: I5-4670 | GPU: Asus Radeon R9 290 OC, 4GB | MOBO: ASRock Fatal1ty B85 Killer | RAM: Group Vulcan Gold (2x4GB) | PSU: Cooler Master 650W | CASE: Zalman Z3 Plus | HDD: Western Digital Caviar Blue (1TB) | SSD: Plextor 128GB

DISPLAY: Asus VS228 OS: Windows 7 64x | KIT: Razer BlackWidow 2014 Gaming | MOUSE: Razer Deathadder Chroma

 


#2 omar2033

omar2033

    Jedyny rzetelny recenzent kart Nvidia

  • Użytkownik
  • 806 postów

Napisano 02 września 2015 - 11:45

A kto niby dojdzie do tego, że wyciągałeś klawisze, jeśli fizycznie ich nie uszkodziłeś.

Wysyłaj to na serwis lub szybki zwrot z adnotacją, że przyszła niesprawna od nowości.


Pasjonat produktów SilentiumPC :przytul:


#3 gtxxor

gtxxor

    prezes kółka różańcowego

  • Użytkownik
  • 4 864 postów

Napisano 02 września 2015 - 12:49

Tam jest taki metalowy drucik, który trzeba odpowiednio zahaczyć.


KRUL FORUMKA 


#4 m4rvell0us

m4rvell0us

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 317 postów

Napisano 02 września 2015 - 09:32

@gtxxor ma rację. Miałem Blackwidow w wersji Tournament i po czyszczeniu klawiatury również miałem problem z klawiszem SHIFT i SPACJĄ. Ten drucik bardzo ciężko wchodzi, jednakże łatwo te zawiasy urwać.


CPU: Intel i7-4790K 4,0GHz || COOLER CPU: be quiet! Dark Rock Pro 3 || GPU: MSI GTX 970 Gaming 4G || MOBO: MSI Z97 Gaming 5 || RAM: HyperX Fury 4x4GB 1600MHz || SSD: Samsung 840 Evo 250GB, Crucial MX100 512GB || HDD: WD Caviar Green 1TB || PSU: Corsair RM650x 650W || CASE: Phanteks Enthoo Pro || FANS: 5x be quiet! Silent Wings 2 140 || MOUSE: Logitech G502 || mPAD: Razer Goliathus Control || KEY: Corsair K65 Mx Red (bez RGB)


#5 PaczoS

PaczoS

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 03 września 2015 - 05:21

Wydaje mi sie, ze dobrze ten drucik wkladam, sami zobaczcie: http://imgur.com/6jvErJE (dodatkowo klawisz na to oczywiscie).


W razie czego moge wyslac na gwarancje, ale czy produktow razera nie trzeba wyslac za granice, co wiarze sie z bardzo dlugim czasem oczekiwania?


CPU: I5-4670 | GPU: Asus Radeon R9 290 OC, 4GB | MOBO: ASRock Fatal1ty B85 Killer | RAM: Group Vulcan Gold (2x4GB) | PSU: Cooler Master 650W | CASE: Zalman Z3 Plus | HDD: Western Digital Caviar Blue (1TB) | SSD: Plextor 128GB

DISPLAY: Asus VS228 OS: Windows 7 64x | KIT: Razer BlackWidow 2014 Gaming | MOUSE: Razer Deathadder Chroma

 


#6 vonsz

vonsz

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 284 postów

Napisano 03 września 2015 - 05:33

Tak trzeba wysyłać za granicę, ja ostatnio słuchawki wysłałem do sklepu gdzie je kupiłem a oni później wysyłają do Razera. Czas oczekiwania to 4tygodnie ;)


Użytkownik vonsz edytował ten post 03 września 2015 - 05:34


#7 m4rvell0us

m4rvell0us

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 317 postów

Napisano 05 września 2015 - 05:01

Ale ten drucik musisz również dobrze zatrzasnąć na klawiszu - skoro go tylko tak zostawiasz, to nie dziwne że nie wraca lub wraca powoli. Na klawiszu też są takie zatrzaski o ile się nie mylę. Najpierw włóż odpowiednio w klawisz, a potem dopiero spróbuj zrobić to, co podesłałeś na zdjęciu.


CPU: Intel i7-4790K 4,0GHz || COOLER CPU: be quiet! Dark Rock Pro 3 || GPU: MSI GTX 970 Gaming 4G || MOBO: MSI Z97 Gaming 5 || RAM: HyperX Fury 4x4GB 1600MHz || SSD: Samsung 840 Evo 250GB, Crucial MX100 512GB || HDD: WD Caviar Green 1TB || PSU: Corsair RM650x 650W || CASE: Phanteks Enthoo Pro || FANS: 5x be quiet! Silent Wings 2 140 || MOUSE: Logitech G502 || mPAD: Razer Goliathus Control || KEY: Corsair K65 Mx Red (bez RGB)




Dodaj odpowiedź



  



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Razer, blackwidow, klawisze

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL