Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Tanie chłodzenie lepsze od boxowego AM2 +


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 zMUUtoWaNNy

zMUUtoWaNNy

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 232 postów

Napisano 19 sierpnia 2015 - 12:11

Mam problem , chce sprzedac koledze komputer ale chce także żeby mógł pograc w gierki a przy tym procesor sie przegrzewa, tempreatura ochodzi do 120stopni i komputer sie wylacza, jest to AMD Athlon X2 5000+ 2,61GHz. Chłodzenie za 50zł maximum jakby sie znalazło i poradziło by sobie z odprowadzeniem ciepła.



#2 youyou

youyou

    chodząca encyklopedia

  • Użytkownik
  • 1 057 postów

Napisano 19 sierpnia 2015 - 12:14

Mam problem , chce sprzedac koledze komputer ale chce także żeby mógł pograc w gierki a przy tym procesor sie przegrzewa, tempreatura ochodzi do 120stopni i komputer sie wylacza, jest to AMD Athlon X2 5000+ 2,61GHz. Chłodzenie za 50zł maximum jakby sie znalazło i poradziło by sobie z odprowadzeniem ciepła.

 

Za 50 zł możesz mieć spartana na, którym będziesz miał takie same temperatury, bo to odpowiednik boxa.


Użytkownik youyou edytował ten post 19 sierpnia 2015 - 12:15


#3 Guppy

Guppy

    Abstynent Rybka

  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 19 sierpnia 2015 - 03:44

W jakiej to obudowie siedzi i czy próbowałeś kiedykolwiek pastę zmieniać? 120 stopni normalne na pewno nie jest.



#4 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 19 sierpnia 2015 - 04:31

Błąd czujnika przy 90*C komputer by się wyłączył.

Na spartanie będzie miał chłodniej i ciszej. Box od amd ze starego atholna to aluminiowa kostka 10x10cm z wentylatorem 70mm. 


NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#5 zMUUtoWaNNy

zMUUtoWaNNy

    Forumowicz

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 232 postów

Napisano 19 sierpnia 2015 - 09:20

Błąd czujnika przy 90*C komputer by się wyłączył.

Na spartanie będzie miał chłodniej i ciszej. Box od amd ze starego atholna to aluminiowa kostka 10x10cm z wentylatorem 70mm. 

dokładnie to zwykła kostka.... paste zmieniałem, czyscilem radiator, wentylator całego kompa, niewiele pomogło moze wolniej tempreatury ida w gore, obudowa to jakis tracer nwm musialbym poszukac nazwy konkretnej jak znajde dam znac






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL